Czy taki zestaw lekow moze byc ???

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez antekjames 14 paź 2013, 08:11
Witam obecnie biore takie leki:
Od psychiatry: Asertin 50mg i Sulpiryd 50mg
od laryngologa: Lavistina 24mg i Preductal 35mg

oraz suple : magnez 300mg , wapn 500mg i wita complex B 1 kapsulka.

czy taki zestaw moge ze soba laczyc ?

Pozdro

przez cytrynka84 14 paź 2013, 16:27
A psychiatra wie ,ze bierzesz te leki od laryngologa?
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez zima 14 paź 2013, 17:42
antekjames, dziwne- asertin i sulpiryd razem...co to za mieszanka?
a co masz napisane na ulotkach leków od laryngologa?zawsze jest napisane z czym mozna a z czym nie.
suple bym odstawila.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez antekjames 14 paź 2013, 20:50
cytrynka84 napisał(a):A psychiatra wie ,ze bierzesz te leki od laryngologa?

Wie i powiedziala pani doktor ze nie ma problemu i moge laczyc.

-- 14 paź 2013, 20:54 --

zima napisał(a):antekjames, dziwne- asertin i sulpiryd razem...co to za mieszanka?
a co masz napisane na ulotkach leków od laryngologa?zawsze jest napisane z czym mozna a z czym nie.
suple bym odstawila.

Asertin i sulpiryd tak przepisala pani doktor.
na ulotkach wszystkich lekow nie ma opisanych jakichkolwiek interakcji..

czemu odstawila bys suple ? Z tego co wiem.magnez wspomaga leczacych sie na depresje i nerwice z czestego powodu.wyplukania.magnezu z organizmu poprzez stres, uzywki oraz diete ubogo magnezowa...

pozdrawiam.

przez cytrynka84 14 paź 2013, 20:57
Jeśli psych .mowi ,ze możesz łączyć to znaczy ze spokojnie możesz brać te wszystkie leki. Bez obaw.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez zima 14 paź 2013, 21:39
antekjames, a jaka masz diagnoze?
benzo one day dancer
live yourself.

przez antekjames 14 paź 2013, 22:25
zima napisał(a):antekjames, a jaka masz diagnoze?

U psychistry lecze sie od miesiaca ale narazie nie postawila zadnej diagnozy, skierowala mnie na badania psychologiczne ale te dopiero za 2 tyg. I potem dopiero.kolejna wizyta .
wiec przepisala mi leki zeby odeszly odemnie te objawy tzn. Ciagle.zawroty glowy, ciagle zmeczenie, brak koncenttacji, bol glowy oraz bol oczu. No i na bardziej pozytywne myslenie...ale od 2 tyg. brania lekow nie.ma zadnej poprawy i to mnie bardzo martwi... ;((( nie.potrafie.normalnie.funkcjonowac....do pracy tez nie chodze.mam.L4... niewiem.czy cos.mi.moze pomoc ;((

-- 15 paź 2013, 15:03 --

Podwieszam.

przez zima 15 paź 2013, 18:11
antekjames, po pierwsze zmień psychiatrę, bo to jakaś mało konkretna dupa wołowa.
proponuje Ci rozejrzec się za polecanym psychiatrą mężczyzną. bab psychiatrów radze unikać bo to mało pojetne, niedouczone , niekonkretne i zazdrosne ścierwa. diagnoze stawiają na podstawie wlasnego samopoczucia. ta najwyraźniej chce Cie przytrzymać niewiadomo po co, a prawda jest taka ze nieuk nie wie co to moze byc. psychiatra przepisuje leki glownie po symptomach. dobry psychiatra powinien dac Ci zapasową receptę, gdyby lek nie działał albo działał bardzo źle i nr kontaktowy do siebie.
przeciez tak nie moze byc ze nie mozesz do pracy chodzic. mowie Ci ona jest popieprzona.
ja jak byłam w chwili kryzysu to nie miałam siły zawlec się do pracy, a leki w ciągu niecałego miesiąca powoli zaczęły umozliwiać mi powrót do normalności.
pozytywne myslenie gówno Ci da- bo jesteś chory-nie wybierasz stanu w jakim się znajdujesz- to choroba go tworzy.
no i ja bym nie ladowala w pacjenta setry i sulpirydu razem, zwlaszcza ze nie masz diagnozy nawet.
suple bym odstawila jesli nie masz stwierdzonych niedoborow. dlaczego? bo mozna popsuć wiele wbrew pozorom i łatwiej o wymioty po witaminach.ja za kazdym razem jak probuje zestaw witamin to przy moich lekach zawsze wymiotuje,
benzo one day dancer
live yourself.

przez antekjames 15 paź 2013, 22:11
zima napisał(a):antekjames, po pierwsze zmień psychiatrę, bo to jakaś mało konkretna dupa wołowa.
proponuje Ci rozejrzec się za polecanym psychiatrą mężczyzną. bab psychiatrów radze unikać bo to mało pojetne, niedouczone , niekonkretne i zazdrosne ścierwa. diagnoze stawiają na podstawie wlasnego samopoczucia. ta najwyraźniej chce Cie przytrzymać niewiadomo po co, a prawda jest taka ze nieuk nie wie co to moze byc. psychiatra przepisuje leki glownie po symptomach. dobry psychiatra powinien dac Ci zapasową receptę, gdyby lek nie działał albo działał bardzo źle i nr kontaktowy do siebie.
przeciez tak nie moze byc ze nie mozesz do pracy chodzic. mowie Ci ona jest popieprzona.
ja jak byłam w chwili kryzysu to nie miałam siły zawlec się do pracy, a leki w ciągu niecałego miesiąca powoli zaczęły umozliwiać mi powrót do normalności.
pozytywne myslenie gówno Ci da- bo jesteś chory-nie wybierasz stanu w jakim się znajdujesz- to choroba go tworzy.
no i ja bym nie ladowala w pacjenta setry i sulpirydu razem, zwlaszcza ze nie masz diagnozy nawet.
suple bym odstawila jesli nie masz stwierdzonych niedoborow. dlaczego? bo mozna popsuć wiele wbrew pozorom i łatwiej o wymioty po witaminach.ja za kazdym razem jak probuje zestaw witamin to przy moich lekach zawsze wymiotuje,

Pani doktor jest jedna z lepszych psychiatrow w rejonie...poza tym ma same bardzo dobre opinie na internecie...ludzie mowia o niej nawet "kobieta aniol"...takze co do osoby pani.doktor bym.sie nie przyczepial...faktycznie brak recepty zapasowej w razie czego to moze.minus ale skoro przepisala mi.narazie leki na miesiac a po miesiacu brania bedzir wizyta wiec moze tyle czasu potrzebuje pani soktor by zobaczyc czy leki dziala lub jak dzialaja...ja dodam tylko ze po 2 tygodniach stosowania nie mam.poprawy...dalej jak bylem zmeczony, jak krecilo mi sie w glowie i jak dalej zls sie czulem tak dalej sie czuje...i powinienem wrocic do pracy a niewiem czy jestem w stanie....
pozdrawiam

przez korpus84 15 paź 2013, 22:18
antek, jestes uczulony na produkty mleczne? bo tak przynajmniej mogłbys tabletki z wapniem wyeliminowac

przez antekjames 16 paź 2013, 06:33
korpus84 napisał(a):antek, jestes uczulony na produkty mleczne? bo tak przynajmniej mogłbys tabletki z wapniem wyeliminowac

Nie nie mam uczulenia.

przez INTEL 1 16 paź 2013, 08:43
A mnie zawsze bawi suplementacja w ciemno....
Dlaczego większość ludzi tak łatwo poddaje się aptecznym marketingowym klimatom? Stres i używki niczego nie wypłukują poza mózgiem :-)
Suplementy za to skutecznie i bezcelowo wypłukują kieszeń.
Zanim zacznie się "suplemetować" warto spadać może poziom suplementowanych pierwiastków.
Powiem tak.
Choruję psychicznie od lat, żrem co chcę, stresuję się a jakże, kawę piję, browary chlam. Nie suplementuję się nigdy
Tak więc farmaceutycznie rzecz ujmując powinienem jeść codziennie łopatę pastylek suplementujących ponieważ ich brak zapewne powoduje moją chorobę
Ostatnio z jakichś tam powodów miałem badane elektrolity czyli sód, wapń,potas, fosfor i oczywiście magnez...
I co?
Wszystko w normie i zaręczam że u was też tak jest.....
...nie mam podpisu...

przez antekjames 16 paź 2013, 09:46
Niedobor magnezu nie musi wcale wyjsc z krwi..
polecam artykul

http://www.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx/niedobor_magnezu.html

przez INTEL 1 16 paź 2013, 10:06
Ten koleś przegina............znam Jego utopię od jakiegoś już czasu. Poczekamy kilka lat i zobaczymy kto z Jego wyznawców będzie miał faktycznie skażony ale Jego metodami leczenia organizm. Jak można wnioskowac że tony chemii pozwolą "zdrowo" zyć?
On zapewne potrafi akademicko udowodnić że ziemia jest płaska.....ale czy tak jest w istocie?
Moim zdaniem te wszystkie witaminy są przereklamowane .. Dzieci biedoty nawet nie wiedzą że coś takiego istnieje, a zimą chodzą w przemoczonych "adidasach" bez czapek , rękawiczek , porządnych kurtek i jakoś w przeciwieństwie do "Kinder-bio-vitalowych" dzieci nie 'chcą" chorować...

Co do zestawu "psychiatrycznego"
Każdy z nas jest kompletnie inny i to co na jednego działa innemu szkodzi.
Tak więc słuchaj się swojej psychiatry, ale nie bezkrytycznie i jak masz jakiekolwiek wątpliwości to skonsultuj to z innym lekarzem. Chodzi o Twoje zdrowie.
...nie mam podpisu...

Sortuj wg