Leki na eliminowanie emocjonalności

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez zomfg1234 13 wrz 2013, 06:04
Cześć! Chciałbym stać się emocjonalnym warzywem, proszę mi nie prawić kazań, że emocje są dobre, etc. po prostu tak chcę, i prosiłbym o podanie jak najtańszych leków, które pomogą mi osiągnąć. W skrócie moja emocjonalność przeszkadza mi bardzo w pracy, i nie mam ochoty, siły ani czasu poprawiać to poprzez różne śmieszne techniki. Proszę tylko o nazwę lekarstwa, pozdrawiam.

przez MalaMi1001 13 wrz 2013, 12:18
Żadne lekarstwo ci tego nie da. Ja próbuje już od 3 lat i nic.

przez Siding Spring 13 wrz 2013, 12:37
duze dawki haloperidolu w tyłek;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zomfg1234 13 wrz 2013, 17:39
Myślałem, że jest coś na takie zamulenie emocjonalne, byleby nie tracić zdolności intelektualnych.

przez khaleesi 13 wrz 2013, 18:23
zomfg1234, to jak już wyczaisz takie leki daj znać. Chce być pozbawiona emocji i wyprana z uczuć
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez CórkaNocy 13 wrz 2013, 18:26
mnie zobojętnia emocjonalnie wenlafaksyna i sprawia, że nawet gdy opowiadam na terapii o najgorszych dla mnie rzeczach mówię to tonem jednostajnym i nie jestem w stanie zmusić się do jakichkolwiek emocji, mimo że wcześniej byłam wrażliwa, potrafiłam płakać po 5 razy dziennie, teraz nawet jak myślę o moich problemach nie uronię łzy
a jeszcze bardziej zobojętnia paroksetyna, ona chyba najbardziej
CórkaNocy

przez Siding Spring 13 wrz 2013, 18:34
To co zamierzasz dalej? Kojarze Twoja osobe i wiem ze tantydepresanty jak wenla/paro powoduja u Ciebie w/w skutki a leki typowo pobudzajace/motywujace jak wellbutrin indukuja lęki...Masz tylko depresje? Nie dochodza do tego jakies problemy osobowosciowe? Chociaz z drugiej strony dystymia to w sumie choroba osobowosci...Co psychiatra na to wszystko? Bo skoro nie ma odpowiedzi na leki to cos trzeba dalej robic bo obudzisz sie za kilka lat z niczym ..moze z wyjatkiem kolejnych kombinacjii lekow jak co poniektoryz na tym forum doświadczyli....

przez CórkaNocy 13 wrz 2013, 19:18
lubudubu, to było do mnie??

nie mam problemów osobowościowych, raczej traumę sprzed wielu lat, którą mimo tego, że ją wypieram, ma na mnie wpływ, na to jak teraz reaguję
chodzę na terapię 3 razy w tyg. póki co mam wpisane przez psycholog mieszane zab. depresyjno-lękowe, zab. osobowości wykluczone, no i teraźniejsza diagnoza brzmi lepiej niż dawna ciężka depresja

w tej chwili najbardziej dokucza mi lęk społeczny, który indukują u mnie leki na noradrenalinę
serotoninowce mulą, ale za to zmniejszają lęk i regulują sen
a najlepiej na nastrój działają leki na dopaminę

a ty co teraz testujesz i jak się masz?
CórkaNocy

przez Siding Spring 13 wrz 2013, 19:37
No do Ciebie do Ciebie:)

Pytam o zaburzenia osobowosci bo po prostu nie potrafisz sobie dopasowac leku a dwa chodzi o te sprawe z emocjami...ze nie wiesz co czujesz i zmniejszony afekt ale byc moze jest podobnie i w zaburzeniach lękowa depresyjnych.Zaburzenia osobowsci sa wedlug mnie ciezsze niz depresja bo leczyc mozna tylko terapia ..w sumie farmakoterapia tez ale to tylko przeciw najbrdziej dokuzliwym objawom....

Ja jakos zyje...ze wskazaniem na jakoś,,

przez CórkaNocy 13 wrz 2013, 19:50
lubudubu, ja zmniejszenie afektu mam wyłącznie po lekach typu wenla czy ssri, bez nich byłam emocjonalna aż za bardzo.
Też uważam, że są cięższe, i cieszę się, że ich nie mam
a jeśli chodzi o dopasowanie leku, to nie to że jest to dla mnie problem, bo znam sprawę - poprawę nastroju mam głównie po lekach dopaminergicznych, a indukują mi lęki te na noradrenalinę
ale tak poza tym to wiem co czuję, mam zmniejszoną emocjonalność znacznie po wenli, ale wiem, że np. teraz jestem trochę zdołowana, tylko nie umiem tego wyrazić, rozpłakać się, raczej jestem apatyczna, po tych ssrajach i pochodnych
CórkaNocy

przez Gojira 13 wrz 2013, 20:06
Ja bym celowala w paroksetyne- emocji na niej nie uswiadczysz. Ewentualnie konskie dawki neuroleptykow, takie antypsychotyczne. Tylko kto ci to wypisze???
Lexapro 20 mg
Ketrel 300 mg
Lamitrin 100 mg
Lyrica 150 mg
Suplementy: L-ornityna, Resweratrol

leki-nietypowe-dzialanie-prosze-o-pomoc-t44802.html

przez zomfg1234 13 wrz 2013, 20:11
Czyli co, dzięki antydepresantom pozbędę się czuć i emocji? Najlepiej całkowicie, ale żeby też nie kosztowało mnei to za dużo zdrowia.

przez Powietrzny Kowal 13 wrz 2013, 20:14
Już niedawno pisałem - brom.
No ale żeby aż wyprało, to trzeba by nieco przedawkowywać.. A to już jest pikuś niebezpieczne.
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez Gojira 13 wrz 2013, 20:19
Hmmm, no powinienes sie pozbyc, tylko to zawsze jest kosztem czegos. Jesli bedziesz brac duza dawke paroksetyny mozesz byc zmeczony, spiacy, moga pogorszyc sie funkcje intelektualne i seksualne. Naprawde czegos takiego chcesz?
Lexapro 20 mg
Ketrel 300 mg
Lamitrin 100 mg
Lyrica 150 mg
Suplementy: L-ornityna, Resweratrol

leki-nietypowe-dzialanie-prosze-o-pomoc-t44802.html

Sortuj wg