Prochlorperazyna - proszę o opinie.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Prochlorperazyna - proszę o opinie.

przez Szymo19 10 lip 2013, 02:38
Witam. Leczę się na nerwicę lękową od ponad roku, opisywałem to już dawniej w innych tematach. Teraz jestem już na prostej drodze do zwycięstwa, powoli odstawiam leki i czuję się prawie tak jak przed chorobą. W całym procesie odstawiania mój lekarz na ostatniej wizycie kazał mi zrezygnować z Pramolanu (opipramol) i wypisał lek zawierający prochloroperazyne. Poczytałem trochę i dowiedziałem się, że to dość stary lek, który jest już prawie niestosowany i którego działanie jest bardziej przeciwwymiotne niż przeciwlękowe, dlatego zastanawia mnie sens brania go. Nie ma go w forumowym indeksie leków. Proszę o jakieś informacje jeśli ktoś go brał lub wie cokolwiek więcej na jego temat. Z góry dziękuję za pomoc.

-- 11 lip 2013, 12:58 --

zaczynam się bać :P wygląda na to, że jestem jedynym z forumowiczów, który leczy się tym lekiem...