NOWE LEKI, TERAPIE PRZYSZŁOŚCI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez ladywind 19 sie 2013, 23:35
depresyjny, robisz to trochę na sile , najpierw powinieneś uspokoić swój stan psychiczny , podleczyc się i dopiero w lepszym samopoczuciu rozmawiać z płcią przeciwną .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Kalebx3 20 sie 2013, 13:26
depresyjny, robisz to trochę na sile , najpierw powinieneś uspokoić swój stan psychiczny

Depresyjny , też tak myslę ,że za bardzo na siłe robisz coś do czego jeszcze brakuje Ci sił i tego tamtego .Poderwać dziewuszkę to jeszcze nie taki problem , jak pózniej z Nia byc na stałe. Zobaczysz kiedyś sam . Wtedy potrzeba oprócz sil inwencji , tolrrancji masę innych rzeczy i to częst wbrew sobie . Jednak Ty jestes na etapie , gdzie najważniejsze jest " dobrze wychaczyć lasencję'', ba zrobić to ( jak wyczuwam ) z pewną dozą kurtuazji , a nawet uczynic z tego sztukę. Byłem na tym etapie mając te dwadzieścia lat i kilka . Przeżyjesz i to . Jest tyle okazji , by poznać dziewczynę, jak sa samotne to tylko na to czekają . Zapomnij na chwilę o swojej " depresyjności " jak podrywasz kobitę i nigdy nie okazuj przy swojej Kobiecie swojej słabości ani łez. Takie moje rady wyssane prosto z palca. Mam fajna książke dla Ciebie " Sztuka podrywania " Webera, ostatnio ja znalazłem w starej szufladzie jak sprzątałem pokój , super .Napisał ja facet taki sam jak Ty , który z czasem ćwiczeń ze swej słabości do kobiet uczynil sztukę podrywu ;) . Dzisiaj jestem z lekka zapplątany po dwódniowej przygodzie z tramalami ( a fee znowu wpadka) , i nie wiem czy ja do Ciebie mówie na temat , czy w ogóle pomyliłem tematy . ;)
Nara.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ladywind 20 sie 2013, 13:45
Kalebx3 napisał(a):
depresyjny, robisz to trochę na sile , najpierw powinieneś uspokoić swój stan psychiczny
Zapomnij na chwilę o swojej " depresyjności " jak podrywasz kobitę i nigdy nie okazuj przy swojej Kobiecie swojej słabości ani łez. Takie moje rady wyssane prosto z palca.

Fakt troszke z palca wyssane. Przede wszystkim musi najpierw wyjść z depresji, bo wiem po sobie, że ciężko kryć ten stan przed ludzmi.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny 20 sie 2013, 17:40
No tak ta ksiazke to jak najbardziej, ja sie interesuje takimi rzeczami, bedzie to dla mnie wielka sprawa ja przeczytac. Ja zaczynam do ludzi zagadywac bo sobie tak namyslilem ze to mi moze pomoc, a ze robie to na sile, tak zdecydowanie macie racje. Cos co odczuwam w piesiach w momencie zagadanki dyskwalifikuje dalsza czesc rozmowy. Nawet jak wszystko jest ok, to mi to sie to tak wykreci, ze bede cierpial. A co jak nie bedzie ok?:) Fajnie ze anafranil te polaczenia odbudowuje, ja biore 8 mcy, moze ciag dalszy odbudowy bedzie trwal nadal.Tak na dobra sprawe jak chce poznac dziewczyne to po co mi libido nie? Wiem ze to glupie sportrzezenie ale takie mi przychodzi do glowy.Jezeli bede marudzil cokolwiek lekarzowi, bedzie sugerowal sulpiryd, ja odrzuce ta sugestie bo bralem ten lek. Lek, ktrory jest nastepny ew. w arsenale mojego lekarza to amilitryptylina, bo wspominal mi o niej. Wspominalem mu jakis czas temu o agonistach dopaminy bo myslalem o rozjasnieniu umyslu, ale on na to nie pojdzie, chyba nie lubi eksperymentow, a jest bardzo twardy, . Licze na to ze w najblizszym czasie jeszcze lepiej mi sie rozjasni wszystko w glowie nie wiem za czyja sprawa ale ja tak mowie i ma tak byc:)
depresyjny

przez ladywind 20 sie 2013, 17:48
depresyjny, ten ból w piersiach może być u Ciebie pewnym natrectwem ,które się wkreca z chwilą gdy próbujesz z kims rozmawiać .

przez depresyjny 20 sie 2013, 18:01
ja jeszcze sobie ustalilem ze do tej zagadywanki 15 stron obojetnie jakiej ksiazki i min 25 km rowerem /dziennie, ale zluzuje troche zeby nie osiagac efektu odwrotnego do zamierzonego.

-- 20 sie 2013, 18:06 --

jezeli chodzi o odczucia to tez sie wkrecaja jak dlugo pracuje (wsrod ludzi), nawet jak staram sie o tym nie myslec to i tak sie wkreca, i musi to ze mnie wychodzic jakis czas, ma to zwiazek z zaburzona osobowoscia tak?

-- 20 sie 2013, 18:09 --

chyba jakas interpretacja swiata lezy, tyle ze ja nie wiem jaka ona jest.
depresyjny

przez AmnuM 21 sie 2013, 16:10
A jak się układają twoje relacje z rodzicami? Ja np. jestem DDA, może jakaś trauma z przeszłości?

przez depresyjny 22 sie 2013, 14:43
Wiesz, najprawdopodobniej zaburzona osobowość, może jakaś lękowa, lękliwa. Do tego wiesz, przez 9 lat trafiłem na katów, którzy umieli to bardzo dobrze wykorzystać. Najbardziej to mnie drażni ta pustka w głowie, brak kreatywnych myśli( czy może jakichkolwiek), gadam z taką osobą wiesz, która dużo przeszła w życiu. Poznałem taką osobę, mówi mi tak psychologicznie, mądrze a ja się czuję jak bym był w jakimś śnie. Nie dość że nie czuję tego co ona do mnie mówi to nie mam kąpletnie słów. Mam do cholery patrzeć się i przytakiwać?:) Bardzo głupio się w tym czuję. Nie wiem czy to leki tak robią, czy nie, czy leki czegoś nie robią?, to taka tępość. Patrze jak ludzie grają w ping ponga i ja nie wiem komu punkt przysługuję nawet jak widzę, że dana osoba nie odbiła piłeczki. Spróbuję troszeczkę zejść z anafranilu w dół 37,5 mnie.zrójnowało, więc spróbuje mniej. Nie można z mózgiem zamulonym żyć. To nie ma życia. Trzeba być bystrym, szybkim.
'
depresyjny

przez devnull 22 sie 2013, 18:04
Apropo Ketaminy, wybijcie to sobie z głowy, stan odurzenia po niej jest cudowny i da chwilę radości, ale na długą metę ketamina jest wyjątkowo szkodliwa.
To jest bardzo trudno dostępny narkotyk/lek, głównie lekarze weterynarii nim dysponują, psychofarmakologicznie daje efekt zbliżony do wysokich
dawek DXM (Acodin/Dekstrometorfan), albo średnich dawek Metoksetaminy. Szkoda waszego czasu i dziur w głowie na takie testy, ja próbowałem, raczej odradzam.

Ale niebawem czeka nas przecież: Tedadioksetyna oraz Wortroksetyna.
Warto będzie się przyglądać opiniom na zagranicznych portalach.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez AmnuM 22 sie 2013, 23:40
Nikt tu nie mówi o namawianiu do brania dysocjantów, to jest tylko teoretyczne gdybanie. A co do uczucia, że ktoś coś do ciebie mówi, a ty nic nie mówisz i masz pustkę w głowie, to mam to samo. Czy towarzyszy temu coś na rodzaj tego, że po części chcesz dyskutować z tą osobą, a z drugiej strony jakbyś był odcięty od tej polemiki i dodatkowo występuję brak skupienia na rozmowie oraz analizowania słów odbiorcy, tak abyś je zrozumiał i mógł mu odpowiedzieć?

przez depresyjny 23 sie 2013, 00:03
No mysle ze dobrze to opisales , tyle ze wszystko to jest podszyte odczuciem z piersi, mi sie juz nie chce o tym mowic komu kolwiek.Po 3 godzinach pracy z ludzmi ja jestem tak dziwnie naladowany ze pol godwiny potrzebuje zeby to cos ze mnie zeszlo, jak zchodzi to rumience na twarzy sie uwydatniaja, powiem ci ze nikt tego nie zrozumie, nie wiem do konca po co musze tego doswiadczac, ale przyjmijmy ze ma to jakis cel:(
depresyjny

przez AmnuM 23 sie 2013, 17:08
jakie to uczucie jest? To w klatce piersiowej?

przez Ferdynand k 23 sie 2013, 17:13
zaqzax-3, masz kannabinoid
co chyba od 2lat jest dopiero na rynku
jakieś inne leki tego typu w fazie testów?
Naczelny Użyszkodnik

przez depresyjny 23 sie 2013, 18:30
Nie potrafie tego opisac, czujesz sie na maxa nie soba( wstyd?, gniew?) Jak nie masz zaburzonej osobowosci to tego nie ugryziesz, do tego takie przytepienie, brak mysli, kreatywnosci,. Np. rozmawialem z taka kolezanka . Ona mi mowila o Bogu, wierze.Mysle ze nie tyle ze kolo dupy mi to lata co nie mam w glowie szuflatki podpisanej duchowosc, taka kloda ze mnie, pusta w srodku. Ot co robia leki. Cala filozofia ich dzialania. Cholera kiedys bylem inny.
depresyjny

Sortuj wg