leki do nauk

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

leki do nauk

przez marimorena 25 sie 2013, 23:41
a jeżeli już staram się robić wszystko powyższe ale potrzebuję czasem czegoś więcej, to taki piracetam jest bardzo złym wyjściem? czy nawet w rozsądnych ilościach niesie jakieś poważne zagrożenia?

leki do nauk

przez Rebelia 26 sie 2013, 11:33
No ja bym nie ryzykowała, zwłaszcza jeśli poczytasz o efektach ubocznych i interakcjach. Nigdy nie masz pewności, jak Twój organizm zareaguje. A co, jeśli zamiast pomóc, wywoła zgoła odmienną reakcję i totalnie przekichasz sobie kwestie naukowe?

Cały czas podtrzymuję zdanie, że nie ma magicznego procha, który pozwoli się czegokolwiek nauczyć.

leki do nauk

przez atma1986 01 wrz 2013, 15:11
Ooooooo ja sam myślałem o tym wszystkim, czego by tu nie brać i radziłem się znajomego psychiatry. metylofenidat to zupełnie nie jest rozwiązanie,( pierwszy bym to wzią zwłaszcza że wszyscy opisują jego cudowne właściwości) kiedyś go trzeba odstawić a wtedy jest podobno sto razy gorzej z koncentracją i skupieniem. zresztą może ktoś odstawiał - napiszcie!!! piracetam.... podobno działa w dużych dawkach a to wtedy jest trochę niebezpieczne bo jednak zwiększa ukrwienie mózgu. no nie wiem......ludzie to biorą ale czego ludzie nie robią, ja jestem strachuś jednak. i nie działa od razu piracetam. jest pewne ,że powinno się zawsze próbować dotrzeć do faktycznego powodu zaburzeń koncentracji(może depresja, u mnie zawsze jest gorzej gdy muszę coś robić pod presją czasu). no tak piszę .... ameryki nie odkryłem ....hehe

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

leki do nauk

przez marimorena 01 wrz 2013, 17:01
tego samego się dowiedziałam, jak się bardzo chce to można eksperymentować ale na własne ryzyko, bo większość problemów z koncentracją ma przyczyny w innych zaburzeniach i to na nie trzeba brać leki

Sortuj wg