Hydroxyzyna przed rozmową o pracę?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Bree 11 maja 2013, 00:44
Witam,
nie wiem gdzie mogłabym napisać swoje pytanie, dlatego zakładam nowy temat.
Szukam pracy i zostałam zaproszona na pierwszy etap rekrutacji do mojej wymarzonej firmy. Niby to nic takiego, ale po raz pierwszy od kilku lat, zobaczyłam siebie w przyszłości: ja siedząca za biurkiem, a w tle logo tej firmy :D Pierwszy etap to testy, liczbowy, językowy i werbalny... Wiem że nie przejdę do drugiego etapu, od roku, może dwóch ciężko u mnie z logicznym myśleniem, liczeniem i stałam się powolna, po prostu trochę jakby "zgłupiałam", ale mimo to chcę sprobować swoich sił i dam z siebie wszystko.
Z jednej strony się ciesze, z drugiej mam milion obaw, już sam fakt że dostałam maila z tej firmy, spowodował u mnie drgawki jak u epileptyka.. aż strach pomyśleć co będzie na samym teście.... Jak sądzicie, czy jesli przed testem wezmę hydroxyzynę, to mi to pomorze, w sensie uspokoi i pozwoli na logiczne myślenie, czy raczej "zamuli" i spowoduje brak myślenia, albo może zamiast pisac test zasnę im na stole?

przez JKB 11 maja 2013, 06:17
Zależy ile wezmiesz tej hydroxyzyny :) ja jak brałem nawet trochę to źle na mńie działała.
JKB

przez linka 11 maja 2013, 06:25
Bree, a brałaś kiedyś hydro?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slow motion 11 maja 2013, 08:27
Bree, na każdego inaczej działa, również dawka jest ważna.
W moim przypadku działa zamulająco.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Saraid 11 maja 2013, 08:34
Bree, może zanim pojdziesz na rozmowę,wyprobuj jak będzie na Ciebie działała niewielka ilość.Wtedy będziesz już wiedziała czy brać czy też nie.
Saraid

przez Michuj 11 maja 2013, 10:33
Jeśli Cię nie przymuli na tyle, żeby przeszkadzać w prowadzeniu rozmowy, to jak najbardziej możesz.
Loża szyderców

przez Ferdynand k 11 maja 2013, 10:43
Lepiej nie stosować środków sedatywnych wtedy
i dać się trochę "ponieść" adrenalinie :twisted:
Naczelny Użyszkodnik

przez Michuj 11 maja 2013, 10:52
Wiem że nie przejdę do drugiego etapu

z takim nastawieniem, to marnujesz tylko czas rekruterów a Twój nie jest wiele wart. :roll:
Loża szyderców

przez Bree 11 maja 2013, 12:47
Michuj napisał(a):
Wiem że nie przejdę do drugiego etapu

z takim nastawieniem, to marnujesz tylko czas rekruterów a Twój nie jest wiele wart. :roll:

No coż... taka jest ich praca i za to im płacą :) Nie mam zamiaru przejmować się ich czasem, tylko skorzystać z szansy jaką dostałam...mam nadzieję że kiedyś moje logiczne i szybkie myślenie powróci, może będę znowu szukać pracy a wtedy może mi się przydać to doświadczenie, bo właśnie stres już będzie mniejszy gdy będę wiedziała jak to wygląda.

Biorę Hydroxyzynę, ale na sen. Z początku mnie usypiała, teraz już różnie. Byłam u lekarki kilka dni temu, jeszcze wtedy nie wiedziałam o tej rekrutacji, ale poprosiłam ją o jakieś inne leki, na sen właśnie. Ale ona tylko zwiększyła mi dawkę i dała skierowanie do psychiatry aby on dał mi coś innego. Nie zdąże już iść do lekarza

Chyba zrobię, tak jak pisze Saraid, wezmę jakaś mała dawkę i sprawdze jak się czuję. Niestety nie mam możliwości sprawdzić tego w jakiejś stresującej sytuacji, ale zobaczy czy mnie nie usypia.

Dziękuję Wam za odpowiedzi

przez marciatka 01 cze 2013, 14:45
Hej,
ostatnio zaczęłam brać hydroksyzynę. I byłam na rozmowie, co prawda o praktyki, ale przeszłam pozytywnie.

Wzięłam tabletkę poprzedniego dnia przed snem. Rano obudziłam się wyluzowana, radosna, miałam "jasny umysł", byłam świadoma i spokojna. Pojechałam na rozmowę bez stresu. Jakby ktoś odsunął ode mnie lęk, który towarzyszy mi ciągle i wyłuskał "prawdziwą" mnie. Byłam pewna siebie, uśmiechnięta, odpowiadałam składnie i szczerze.

Na każdego na pewno takie środki działają inaczej, jednak myślę, że z zachowaniem ostrożności i rozwagi warto spróbować, jak to działa :)

przez Asmo 03 cze 2013, 14:23
Ja po hydroxyzynie wyglądam jak trup, jestem zamulony i czuje że stoję obok.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

Sortuj wg