szukam zamiennika dla antydepresanta

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

szukam zamiennika dla antydepresanta

przez chipster 29 kwi 2013, 22:33
Przez wiele lat zażywałem wiele leków, antydepresantów. Miały pomóc z fobią, lękiem, ale też z bólem mięśniowym na tle być może nerwicy? /tego nie wiem, lekarz nie wyjaśnił/.

Ostatnio musiałem przerwać kurację. Od ponad 3 miesięcy miałem coraz silniejsze biegunki, wizyta u gastrologa nie rozwiązała sprawy - zdrowo jeść, regularnie, przepisanie wielu maści, pastylek. I to nic nie dawało. W końcu sam doszedłem do tego, że to przez lek. Odstawiłem go, ale dziś jest 1 dzień odstawienia. Trochę się obawiam co będzie dalej, objawy odstawienne mogą być za parę dni i być dość uciążliwe. Do psychiatry się nie dostanę tak szybko. Terminy dość odległe. Pozostaje lekarz rodzinny, ale nie wiem, co ma przepisać. Chodzi mi o lek, który nie spowoduje senności , poprawi moją sytuację z żołądkiem oraz będzie dawał trochę radości z życia, pomoże mi się uśmiechać do siebie.

Jak ktoś ma pomysł to wystarczy nazwa leku, poczytam i będę wiedział, czy o jest dla mnie. Nie chcę pisać jakie leki brałem, żeby kogoś nie zniechęcać do terapii.
Jak nie chcesz pisać na ogóle, napisz PW. Odpiszę jak szybko się da.