O której brać leki (muli cholernie) POMOCY!!!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez ramzes_1981 15 kwi 2013, 21:30
Witam serdecznie. Pobieram 200 i 400 solianu rano oraz 200 i 400 solianu + 50mg kwetaplexu wieczorem. ( Te 50 kwetaplexu to od dziś)
Mam do was pytanie bo od dłuższego czasu chodziłem spać o 1 ,2:30 i brałem lek zaraz przed snem. Ale teraz jest 21:25 i wziąłem 40 min temu. Jak więc sądzicie o której porze pobierać te leki? Teraz jestem cholernie zmulony ło jezu , ale nie wiem czy to przetrzymać czy iść spać. I ważna kwestia jedna z najważniejszych. Te leki które pobieram przepisał mi psychiatra jakby ktoś pytał. Ale chodzi mi o to czy to możliwe , że ja jak brałem te leki o 2 w nocy i szedłem spać to mogłem być potem w dzień senny??? I zawsze wstawałem o 11 a potem tak muliło , że poprostu musiałem iść spać w dzień nad czym pracuje aby tego uniknąć. Przepraszam za zamieszany styl posta , ale muli cholernie a ja potrzebuję rady od kogoś kto może mi podpowiedzieć , a akurat do mojej doktor nie jestem umówiony.

przez CórkaNocy 20 kwi 2013, 12:36
ramzes_1981, wiesz, ja biorę innego rodzaju zamulacz - mirtazapinę, ale mimo upływu kilku miesięcy efekt nasenny ten sam, ale żeby nie muliło mnie w dzień to biorę ok.21:30 i potem już nie robię nic ważnego, tylko pozwalam sobie zamulać i iść spać o ludzkiej porze, bo jak brałam przed samym snem to strasznie zamulałam rano, więc radzę brać regularnie przed 22 i zrobić to,co ważne wcześniej.
CórkaNocy

Sortuj wg