Lekkie leki na poprawę samopoczucia i wsparcie.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Lekkie leki na poprawę samopoczucia i wsparcie.

przez Wombwell00 31 sty 2013, 20:04
Jak w temacie. Po krótce: leków na depreche ogolnie nie stosuje, bralem wczesniej jakies ssri ale nie czulem poprawy wiec odrzucilem i od tej pory probuje jakos na wlasna reke sobie poradzic, uważam, że dobrze mi idzie. Staram się nie 'nakręcać' myślowo, łapać się gdy to robię, nie stresowac się i spokojnie do wszystkiego podchodzic, troche medytuje i duzo slucham muzyki. Z drugiej strony palę czasem zioło i bardzo sporadycznie (raz na miech i rzadziej) wezme cos mocniejszego
Ale w sumie uwazam, że jakis lekki wspomagacz mógłby mi pomóć, mam problemy ze snem, a potem ze wstaniem, czasem jestem poddenerwowany bez powodu, przygnębiony i nie moge odczuwac przyjemnosci (anhedonia). Co polecacie? Znajdzie sie cos bez recepty skutecznego (i taniego ;d) czy jednak wizyta u psychiatry bedzie konieczna?