Modafinil

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Modafinil

przez uzytkownik 20 sty 2013, 11:50
uzytkownik

Modafinil

przez Michuj 20 sty 2013, 11:54
brałem. totalnie nic się nie działo. po większej dawce tylko lekkie rozdrażnienie.
Loża szyderców

Modafinil

przez uzytkownik 20 sty 2013, 11:57
Kwestia indywidualna myślę. Każdy ma receptory poukładane po swojemu i różnie reaguje na różne proszki.
uzytkownik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Modafinil

przez Michuj 20 sty 2013, 12:11
zastanawiam się czemu mógłby mi ten lek służyć. nie mam pomysłu ;)
Loża szyderców

Modafinil

przez devnull 18 lut 2013, 05:05
W tym roku będę próbował tego leku, zachecila mnie lektura Stephena Stahla.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Modafinil

przez xanonymous 15 sty 2016, 16:28
Zanim ktoś się wypowie na temat tego leku niech sobie odpowie na pytanie co tak naprawdę zażywał?

1. Czy prawdziwy farmaceutycznie czysty Modafinil pochodzący z apteki
2. Czy produkt o nie wiadomym składzie np. z indii czy innego hongkongu gdzie nie ma pewności co tak naprawdę zawiera dany preparat i w jakiej ilości - można wtedy zapłacić za badanie laboratoryjne w celu sprawdzenia składu jak ktoś ma kase. Oglądałem kiedyś film o podrabianiu leków antybiotyków i tabletka zawierała tylko np. 50mg zamiast 100mg leku a reszta to np. skrobia ziemniaczana. Albo mogą byćtabletki z kofeiną lub innym pobudzaczem zamiast modafinilu. Znajomy mi opowiadał jak koledze załatwiał amfetamine to dodawał pokruszoną tabletkę apapu co by zwiekszyc wage i tamten zachwalal jaki dobry towar ma a jak dostal bez apapu to mowil ze slabe. Ludzie ja bym sie bal wziac cokolwiek nad czym nie ma farmaceutycznej kontroli a tymbardziej cos z ulicy czy tam jakies podróby z honkkongu. Ten modalert to nie jest czasem na recepte? to niby jak to dostac bez recepty? skad wiadomo czy to nie podrobka z kofeina czy czyms podobnie pobudzajacym??

Modafinil

przez NN4V 15 sty 2016, 17:04
xanonymous napisał(a):Zanim ktoś się wypowie na temat tego leku niech sobie odpowie na pytanie co tak naprawdę zażywał?

1. Czy prawdziwy farmaceutycznie czysty Modafinil pochodzący z apteki
....

Apteki nie produkują tego rodzaju substancji. Najczęściej kupują je w indyjskich fabrykach.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Modafinil

przez Lord Kapucyn 15 sty 2016, 18:20
W Polsce modafinil (a ściślej jego preparaty) był, ale się zmył, a zanim się zmył to jakiś błyskotliwy inaczej urzędas wpadł na cudowny pomysł, aby zrobić go na tzw. dawną "różową" receptę (Rpw.), co ciekawe na wykazie środków odurzających i substancji psychotropowych nie figuruje. Coś ktoś śpiewał, że mają wznowić jego sprzedaż w polszy, ale na razie się nie zanosi.

Z importowaniem modafinilu z USA może być pewien problem bo tam jest on w grupie IV CSA (coś jakby ekwiwalent benzodiazepin u nas). W Indiach generyki modafinilu produkuje głównie koncern farmaceutyczny Sun Pharmaceuticals- https://en.wikipedia.org/wiki/Sun_Pharmaceutical (Modalert) , ale też inne indyjskie firmy farmaceutyczne (Hab Pharmaceuticals, Intas Pharmaceuticals, Ranbaxy Laboratories) pod innymi nazwami.

W internecie działają "firmy", które prowadzą sprzedaż wysyłkową indyjskich leków generycznych. Wałki, przekręty też się zdarzają. Ale po to powstają na zagranicznych forach rankingi tworzone przez koneserów, znaFFców , doświadczonych psychobubli i "ćpaków", z których dowiadujemy się, które stronki są zaufane (bo np. chłopaki zrobiły zrzutę i wysłali parę próbek do laboratorium), a które to zwykł scam i naciągactwo. Z proszkami wszelkiej maści, smart drugs, designer drugs jest generalnie ten szkopuł, że szacunkowo 90% pochodzi z fabryk w Chinach (czy w ogóle z Azji). Są "firmy", które sprawdzają każdą partię towaru od chinola u siebie w laboratorium albo wysyłają próbki do zewnętrznych laboratoriów (3rd p-ty COA) i są w stanie przedłożyć certyfikaty autentyczności, że to np. to i to przepuszczono przez HPLC i w 99,8% jest to np. fenylopiracetam, a nie kofeina, cukier puder czy trutka na szczury. Do uliczniaka raczej nie podbijesz z tekstem- "a czy szanowny pan dealer posiada wysokosprawny chromatograf cieczowy i ma papier stwierdzający czystość rzeczonego speeda?".

Modafinil akurat trudno subiektywnie pomylić z kofeiną, ale to już zupełnie inna historia.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Modafinil

przez xanonymous 16 sty 2016, 23:13
W Anglii albo Czechach chyba jest dostępny, tudzież innych krajach Unii Europejskiej to możnaby poprzez import docelowy sprowadzić chyba. A w indiach dostępny on kest bez recepty?

Modafinil

przez Zdrav-ko 29 lut 2016, 00:33
Sprawdziłem każdy sprzedawca tutaj http://modafinildosage.com/where-to-buy-modalert/ a wszystkie z nich zrobić przemieszczania do Polski

Modafinil

przez Kot_ 29 lut 2016, 01:09
Google ci troche źle przetłumaczyć.
Kot_

Modafinil

przez xanonymous 15 mar 2016, 19:57
Od biedy można użyć prekursora modafinilu - adrafinil. Ponoć bardziej działa na noradrenaline , a modafinil na dopamine?????// Ten sklepik najtanszy http://allchemy.pl/energia/adrafinil#/waga-1_g kupilem tam i wszystko elegancja francja polecam ten sklepik. Zauważalna poprawa myślenia i ból głowy potem. Często po madafinilu boli głowa. Czy ten ból głowy mija po jakimś czasie używania?

Modafinil

przez Kontrast 16 mar 2016, 14:26
xanonymous, Siema a kupowales tam moze DMAE?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Modafinil

przez Wudezet 08 maja 2016, 18:39
Potrzebuję źródła do dostępu modafinilu o potwierdzonej dobrej czystości produktu.
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

Sortuj wg