Leki na tiki/drżenie ciała

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki na tiki/drżenie ciała

przez lipton 14 sie 2006, 14:57
Mam problem z rękoma gdy chcem coś zrobic trzęsa mi się ręce. Może zna ktoś ten problem i wie jakie leki mogą pomóc??

przez lipton 14 sie 2006, 20:28
brałeś??i co pomogło??

przez Ynst 16 sie 2006, 03:30
A moze zwykly magnez? To pomaga...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lipton 16 sie 2006, 11:15
biore cały czas magnez ale nie pomaga

przez Ynst 16 sie 2006, 11:42
Jesli magnez nie pomaga to powinienes przejsc sie do psychiarty i dokladnie opowiedziec o tym.

btw. pracuje jako geodeta i u nas potrzebna jest duza precyzja, wiec dla mnie trzesace sie rece sa duzym problemem, ale koledzy jakos sie przyzwyczaili, ze nie moge robic prac, przy ktorych trzbea cos trzymac prosto ;)

przez lipton 20 sie 2006, 17:06
ile to jest dużo? bo ja biore 2 tabletki na dzien

Leki na tiki.

przez angels 15 paź 2006, 17:14
hej!
czy są jakieś leki,które niwelują tiki ruchowe??
chodzi mi głównie o tiki głowy..
proszę o odpowiedź.
pozdrawiam.

[ Dodano: Nie Paź 15, 2006 7:09 pm ]
chcę jeszcze dodać,że teraz zażywam Anafranil 10mg dziennie..
wiem,strasznie mało,ale tylko tyle pozwalają mi rodzice..
trudno..
a przekonać ich nie moge,więc rozumiecie..

nie wiem,może nie ma leku na tiki,tylko na uspokojenie??

przez angels 18 paź 2006, 08:52
a jak działa taki lek??

przez problemik 19 paź 2006, 19:39
50mg :?: chyba raczej 0,5 ale radzilbym zaczac od 0,25 chyba ze przed spaniem 0,5.

przez Gal Anonim 12 sty 2007, 20:20
Czesc. Trzesa mi sie rece i to zawsze, ze nawet kiedy jestem sam to w domu czy gdziekolwiek to niemoge sie normalnie podpisac, zjesc, a nawet napic sie orezady, bo mi reka chodzi i jest to bardzo widoczne. Ludzie wtedy patrza na mnie jak... jak na dziwaka.
Czy jestem dziwny? Chyba nie tylko ta choroba mnie dobija i coraz wieksza depresja. Tak samo czuje jakby wszczyscy na mnie patrzyli ale nawet gdy sie na nich popatrze tak jak ktos tu wspomnial to nic nie pomaga. Trzeasace sie rece bez przerwy. Jest przejeb.....
Nic na to niemoge poradzic. Zmuszony bylem ze zrezygnowania z towarzyskich spotkan, jadania w reustaracjach, pizzeriach. To jest to dupy z tymi łapami. Kompletnie nic niemozna zrobic. Herbaty nawet nieidzie poslodzic bo mi sie cukier wysypuje, a mam 21 lat i jest coraz gorzej. Pare lat temu zaczelem jesc tabletki o ktore mi pomagaly ale musze brac ich coraz wiecej, a nie zdrowo jest zeby ich tyle jesc ale co na to poradze.Powoduja one obnizenia cisnienia ktore dotad mialem idealne. Przed zazywaniem ich mialem duzo wiekszy klopot, bo przestalem chodzic do szkoly, bo trudno wytrzymac jezel nauczyciel cie prosi do tablicy aby np narysowac figure, a ty??? nawet tej linijki w rece niemozesz trzymac ale to nic w porownaniu jak jedziesz kreda po tablicy a trzecaca sie reka rysuje linie pogiętą. Duzo napisalem ale to i tak za malo aby opisac chodzmy odrobine problemow zwiazanych z tymi.... rekoma. Mysle, ze ktos kto przeczytal to cale napewno w jakis sposob mi pomoze.

Czy mi te pomoze Pridinol??

przez bwahlfipe03 13 sty 2007, 00:15
odkąd biorę Fluanxol i Propranolol ręce mi się już tak nie trzęsą więc którys z tych leków mi pomogł.

przez Gal Anonim 13 sty 2007, 08:19
To chyba raczej propranolol, bo tez go jem ale juz dlugo i jakby sie uodparniam na niego i coraz wiecej musze jesc. Pozniej przerywam jego zazywanie ale z lapami wtedy masakra. Po przerwie miesiecznej znow biore. Mala to przerwa ale zawsze cos. Dodam, ze mialem uraz kregoslupa w wypadku. Jeden kręg szyjny zszedl ze swojego miejsca i niby uciska troszke rdzen (tak lekarz powiedzał). Skonsultuje ze swoim lekarzem zazywanie fluanxolu.
W jakich dawkach bierzesz propranolol i fluanxol??

Sortuj wg