SSRI a Kreatyna

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

SSRI a Kreatyna

przez ActAFool 01 sty 2013, 17:25
Witam, czy mozna brac kreatyne biorac SSRI?
Cwicze siłowo i nie chcialbym rezygnowac z brania suplementów.

SSRI a Kreatyna

przez rainshadow 01 sty 2013, 17:58
Witaj. Zerknij tu, jeśli chodzi o kreatynę:
http://www.sfd.pl/psychotropy_a_kreatyna.-t678544.html
leki-psychotropowe-a-silownia-t27067.html
http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul. ... tykulu=978
http://psychologia.apl.pl/forum/viewtop ... 22&t=11426

Co do suplementów diety, jak aminokwasy, kwasy omega czy odżywki białkowe, to są to elementy diety, upraszczając: zamienniki jedzenia. Osobiście nie spotkałem się z jakimś problemem w połączeniu ich z lekami psychotropowymi i sam je łączyłem.
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

SSRI a Kreatyna

przez ActAFool 01 sty 2013, 18:10
Raz piszą, że tak raz, że nie i weź tu zrozum ;P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SSRI a Kreatyna

przez Pawel2013 01 sty 2013, 18:55
Kiedyś pytałem się swojego lekarza czy mogę brać to i owo a konkretnie białko, karnitynę (wtedy trochę przybrałem na wadze). Z tego co pamiętam to powiedział, że nie widzi przeciwskazań. Ale co lekarz to opinia. Jeden lekarz podchodził bardzo restrykcyjnie do leków i zawsze mówił o wszystkich skutkach ubocznych.Zabraniał też pić ;).Tzn. przyparty do muru powiedział, "nie wierzę, że odkąd pan bierze nie wziął pan alko do ust ;) ", ale "oficjalnie pan ode mnie pozwolenia nie dostanie" ;).
Inni mówią, "mam nadzieję, że pan jest myślącym człowiekiem przeczyta pan ulotkę i w jakimś stopniu pan ją zastosuje".

Moim zdaniem warto się spytać swojego lekarza co o myśli- ale ja pamiętam, że na ulotkach SSRiów nic nie było o kreatynie, a lekarz (ten "restrykcyjny") powiedział, że mogę brać.

SSRI a Kreatyna

przez Kalebx3 01 sty 2013, 19:59
Spokojnie możesz brać kreatynę , karnityne i inne . Tylko nie mieszaj z Efedryną.
Jaką postać bierzesz kreatyny? Po monochydracie mam tylko sranie. Teraz zabieram się za Jabłczan . Brałes to to?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

SSRI a Kreatyna

przez ActAFool 02 sty 2013, 10:28
Może jednak zrezygnuję z kreatyny, bo już dość długo lecę na mono.
Teraz zamówiłem spalacz, żeby zredukować przez zime trochę tłuszczu:
Jego zawartość:
-Ekstrakt zielonej herbaty EGCG (55%) w tym EGCG Epigallocatechin Gallate,
-Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy,
-Ekstrakt guarany (22%) w tym kofeina,
-Kofeina,
-Ekstrakt pieprzu czarnego-Piperine (95%),
-Tyrozyna

SSRI a Kreatyna

przez xanonymous 15 maja 2013, 22:47
Czytałem artykuł o połączeniu SSRI (escitalopramu) z kreatyną (5g dziennie). Przeprowadzono badanie gdzie jednej grupie podawano do SSRI kreatyne a drugiej placebo. Te ktore zażywały kreatyne szybciej reagowaly na leczenie oraz w ogole wiekszej liczbie pacjentek się poprawiało w stosunku do grupy zazywajacej placebo.

SSRI a Kreatyna

przez blue_monday1 26 lis 2014, 14:34
Witam. Biorę bioxetin od roku, chodzę na siłownie i chciałbym zafundowac sobie jakies suple. Mógłby mi ktoś ułozyć jakas suplementacje ewentualnie doradzić jakie suplementy moge zażywać a jakie nie z tego co przeczytałem wiem że BCAA odpada. :/ Pozdrawiam.

SSRI a Kreatyna

przez Bipo20 26 lis 2014, 15:21
Mogę ci jedynie odradzić SAA reszta jest ok przy SSRI BCAA też brałem i nic złego się nie działo.To i to działało jak wcześniej.Szkoda że już nie ćwiczę siłowo bo mam Chad i będę musiał wrócić do leków które osłabiają siłę mięśniową,kondycje i rozwalają organizm...
F31.6 Zaburzenie afektywne dwubiegunowe, obecnie - epizod mieszany

Sortuj wg