Nietrzymanie moczu jako skutek uboczny leków

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Nietrzymanie moczu jako skutek uboczny leków

przez Anna Maria 12 gru 2012, 20:56
Czy ktoś z Was przechodził przez to?
Niestety u mnie tak jest.Przy Licie mam silne pragnienie,a przy tym wzmożone oddawanie moczu.Mój pęcherz już nie wytrzymuje.Zawsze się to dzieje poza domem gdy nie mam możliwości od razu z korzystać z toalety.
Anna Maria
Offline

Nietrzymanie moczu jako skutek uboczny leków

przez Babilon 13 gru 2012, 11:22
lit powoduje własnie takie coś jak piszesz, nasilona produkcja rozcieńczonego moczu i wzmożone pragnienie
Offline
Posty
176
Dołączył(a)
25 paź 2012, 14:09

Nietrzymanie moczu jako skutek uboczny leków

przez eroica 30 gru 2012, 05:29
na lekach, na których teraz jestem mam problem z wysikaniem się "do końca" - zawsze coś zostaje i cieknie przez np. kwadrans, co jest bardzo upierdliwe - kilka razy dziennie muszę zmieniać bieliznę
F31.8
mirtazapina 30 mg, kwetiapina 100mg, lamotrygina 100mg
Offline
Posty
224
Dołączył(a)
14 lut 2012, 17:03

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Google [Bot] i 7 gości

Przeskocz do