Downregulacja receptora 5HT2c przez agonistów i antagonistów

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez QueenForever 09 gru 2012, 20:03
Spotkał się z Was ktoś z rzetelną literaturą która opisuje mechanizm downregulacji receptora 5HT2c przez zarówno agonistów jak i antagonistów?
QueenForever

przez Siding Spring 10 gru 2012, 10:45
agomelatyna ma chyba taki mechanizm ze antagonizuje receptor 5HT2c?. Mam ja na skladzie i zastanawiam sie czy warto sprobowac z tym lekiem ...ale moze zwiekszy mi lęki? Opinie o tym leku chyba nie sa zbyt dobre...

-- 10 gru 2012, 09:45 --

agomelatyna ma chyba taki mechanizm ze antagonizuje receptor 5HT2c?. Mam ja na skladzie i zastanawiam sie czy warto sprobowac z tym lekiem ...ale moze zwiekszy mi lęki? Opinie o tym leku chyba nie sa zbyt dobre...

przez QueenForever 10 gru 2012, 15:21
Owszem agomelatyna antagonizuje 5HT2c ale jej cena jest nie do przyjęcia.
QueenForever

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 10 gru 2012, 16:14
dostalem za Frico jedna paczke od serdecznego kolegi ,to mówie sobie nia ma na co czekać...
zacząłem od dzielenia 1 tabletki na trzy części ,przed snem , potem juz po pół . Sen po pół godzinie super i naturalny wielce ,rano nastrój pozytywny i pewne dosyc ciekawe uspokojenie. Opakowanie prawie sie skończyło,a drugiego nie będę kupowac za te złodziejską cene. Myślalem ,że skończyło ,a tu dwa tygodnie temuj patrze ,została jeszcze jedna tabletka...to dawaj ją -na trzy nożykiem. Wziąłem na noc ,,,wcale nie zasnałem po nie ,a zrana lęki ,hujowizna i poddenerwowanie. NA ŚMIECI! I bądż tu mądry!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Siding Spring 10 gru 2012, 16:47
No ja od zaczne brac chyba w tym tygodniu. Nawet nie powiem na co ja bede bral bo czuje sie tak zjebany(przepraszam za wyrazenie) ze nie jestem w stanie dokladnie okreslic swojego samopoczucia...no napewno gleboka anhedonia

Sortuj wg