Czy leki uzależniają? Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Czy leki uzależniają?

przez basior 12 kwi 2009, 15:40
agusiaww -cechą słabych ludzi do jakich sie zaliczasz jest szukanie wszelkich okazji by dowartosciowac sie kosztem ponizania kogoś,wspólczuje Ci dziecko ze jestes prymitywnym,nieszanującym i bardzo wewnętrznie(duchowo) pustym osobnikiem,ale wybaczam ci gdyż wiem ze możesz nie byc do końca poczytalna!!!

[*EDIT*]

najłatwiej sie pozbyc niewygodnych ludzi...typowe metody stalinowskie,mam nadzieje ze twoje antyludzkie prosby agusiaww nie zostaną wysłuchane :D
basior

przez agusiaww 12 kwi 2009, 16:01
Aha prawda zabolała co :D hehe, dla mnie nie jestes niewygodny, tylko nie umiesz po prostu przyjac czyjegos punktu widzenia :) i dlatego to Cie ogranicza :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez basior 12 kwi 2009, 16:14
agusiaww -ty chyba swoją postawa zyciową chcesz naznaczyc moją osobę...marny zabieg i prosty do zdemaskowania,to przeciez ja pisałam powielokroc ze jestem dyskryminowany równiez przez ciebie za "odmiennosc" na tym forum a ty jak papuga próbujesz grac moimi argumentami przeciwko mnie...wymysl coś samodzielnie...otwórz sie na innośc i porzuc dla własnego dobra hermetyczne myślenie ..ono nikomu nie służy :D
basior

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 12 kwi 2009, 16:24
Do Twojego zamknietego umyslu i tak nic nie trafi :D A teraz koncze te nieprowadzaca do niczego wymiane zdan :) Niech moderatorzy sie Toba zajma :D

przez basior 12 kwi 2009, 16:31
:D
basior

przez Ridllic 12 kwi 2009, 17:39
a wasza kłótnia i obrzucanie się obelgami nie ma żadnego sensu ,wcześniej każdy miał trochę racji i trochę się mylił sledzem sobie ten wątek i przyznam ,że coś niezmiernie mnie rozśmieszyło dodam ,że nie biorę leków lecz kiedyś brałem a ta rzecz która mnie tak rozbawiła to takie coś fajnego nic mi nie pozostaje jak tylko podziękować autorowi pewnej wypowiedzi w poście i prosić was o bardziej merytoryczna lub osobistą rozmowę ale na temat pyzatym święta nie kłócicie się robaczki :mrgreen:
Ridllic

przez LucidMan 12 kwi 2009, 19:03
Temat, który nic nie wnosi. Wszyscy tutaj mają rację i jednocześnie nikt jej nie ma. Każdy broni "swojej prawdy". Jeden uzależni się od leków, drugi nie. Jednemu pomogą, innemu nie.
Nie powinno nas za bardzo interesować co robią inni. Ich życie, ich zdrowie. Nie narzucajmy swoich poglądów, przekonań. Można wyrazić swoją opinię i na tym poprzestać. Kto chcę, niech słucha.

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez agusiaww 12 kwi 2009, 19:16
Lucid no wlasnie, dlatego jak napisalam wczesniej jak nie chce to niech nie bierze, zreszta wszystkie posty basiora na forum maja wydzwiek negatywny, wiec po co wchodzi na forum? Niech zyje bez leków i innym nie zawraca głowy :) skoro jest zdrowy :D

przez basior 12 kwi 2009, 19:42
agusiaww w byciu złośliwą doszłaś prawie do perfekcji :mrgreen:
basior

przez ALEKS*OLO 12 kwi 2009, 20:02
basior, a ty w byciu upierdliwym robalem tez doszedłes do perfekcjii :D ale pamietaj, ze predzej czy pozniej upierdliwy robal zostaje zdeptany, takze nie wysilaj sie bo marnujesz tylko czas ;)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez agusiaww 12 kwi 2009, 20:06
Ja nie jestem zlosliwa, tylko we wszystkich postach usilujesz przekponac ludzi ze leki to samo zlo, ja uwazam inaczej, Ty uwazaj inaczej i tyle -ale nie rozumiesz ze leki pomagaja ludziom wyjsc z choroby, dla mnie uwazaj co chcesz ale zastanow sie najpierw powaznie po co tutaj piszesz, aby zdolowac ludzi? A sobie tym humor poprawic?

przez basior 12 kwi 2009, 21:17
agusiaww i tak Cię lubię :D
basior

przez agusiaww 12 kwi 2009, 21:21
hehe :D to milej nocki Ci zycze :)

przez basior 12 kwi 2009, 21:30
ja Tobie również papa :mrgreen:
basior

Sortuj wg