Czy leki uzależniają? Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Czy leki uzależniają?

przez basior 11 kwi 2009, 18:14
a co lekarze psychiatrzy mają oficjalnie napisac prawde..."tak leki psychotropowe uzależniają i dlatego należy je odstawiac stopniowo"???kto by wtedy chciał je stosowac,kto by chciał sie leczyc....???
basior

przez agusiaww 11 kwi 2009, 18:37
Lepiej sie leczyc niz nie funcjonowac w spoleczenstwie :) Zreszta to jest twoj wybor nie chcesz to nie bierz, ale jak naprawde bedziesz potrzebowal i sie chcial wyleczyc to wezmiesz, po to sie te leki bierze aby je kiedys odstawic i zyc NORMALNIE bez lekow. Poza tym np leki uspokajace uzalezniaja i te najlepiej brac tylko doraznie. Tak samo jak nasenne. I pamietajmy o tym ze kazda depresje mozna wyleczyc tylko trzeba sie chciec leczyc.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez moniczka81 11 kwi 2009, 19:11
popieram w wypowiedzi agusieww też byłam sceptyczna co do leków zawsze kojażyłam leki psychotropowe z jakimiś psycholami ale gdy dopadło mnie do tego stopnia że myślałam że chyba zwariuje byłam już tak wycięczona tymi lękami,bezsennością mogła bym wtedy wziąść wszystko byle poczuć się choć przez chwilkę normalnie i zdecydowałam się na antydepresant i nie żałuje...każdy tylko umie straszyć że psychotrop to narkotyk,ale ile ludzi to bieże i normalnie funkcjonuje w społeczeństwie,nie każdy może sobie pozwolić na zamknięcie się w domu,niektórzy pracują czy się uczą a lek moim zdaniem jest w takich sytuacjach najleprzym rozwiązaniem...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez basior 11 kwi 2009, 20:40
agusiaww -narkoman tez jest szczesliwy gdy bierze kolejna dawkę narkotyku,tylko ze całokształt jego połozenia jest niestety z gruntu negatywny,puki sie znieczula czuje sie dobrze...znieczula!!! cały czas jednak pomimo chwilowej sztucznej i prowizorycznej ulgi tkwi w totalnym bagnie...podobnie rzecz sie ma z antydepresantami...dopuki je bierzecie wasze cierpienie nie ginie,lecz jest tylko i wyłącznie przygaszone,cały czas istniejąc w was czekając na dogodne warunki by sie znów uaktywnic(zazwyczaj dzieje sie to po odstawieniu "leku")... tylko ze lek powinien leczyc przyczyne choroby a nie okresowo znieczulac!!! czy lek przeciwbólowy jest dobrym rozwiązaniem przy bólu zęba?????? przemyslcie to...
basior

przez agusiaww 11 kwi 2009, 20:47
Basior i dlatego lekarze zalecaja by zmienic swoje zycie, i isc na psychoterapie. Bo leki TYLKO nas wspomagaja, a sami musimy zdabc o reszte. Nie rozumiesz jednego, ze aby zaczac zmienic swoje zycie sa potrzebne leki, innego wyjscia nie ma, a pozniej zmiany zmiany i zmiany.

przez basior 11 kwi 2009, 21:22
zwykle nerwica i depresja sa skutkiem nałogowej masturbacji badz/i zwyklego przemęczenia(wypalenia),miesiac "intensywnego" :D odpoczynku,mózg sie zregeneruje i żadne stymulanty nie są potrzebne by wyjśc na prostą!!!
basior

przez ALEKS*OLO 11 kwi 2009, 21:25
basior, pierd.olisz jak potłuczony...
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez agusiaww 11 kwi 2009, 22:08
Aleks zgadzam sie :D

przez basior 12 kwi 2009, 10:36
ALEKS*OLO agusiaww -szczerze mówiąc gówno mnie obchodzą opinie ludzi którzy są na haju:)
basior

przez Maciek 12 kwi 2009, 11:37
basior napisał(a):zwykle nerwica i depresja sa skutkiem nałogowej masturbacji badz/i zwyklego przemęczenia(wypalenia),miesiac "intensywnego" :D odpoczynku,mózg sie zregeneruje i żadne stymulanty nie są potrzebne by wyjśc na prostą!!!

człowieku, a wiesz co to jest nerwica natręctw? ja muszę brać leki, bo nie mam odpowiednich substancji w mózgu

przez basior 12 kwi 2009, 12:45
Maciek -wiem i to bardzo dobrze.....jesli wierzysz ze leki pomoga ci pozbyc sie magicznych rytuałów które generujesz w celu odkupienia sie od irracjonalnego lęku to jestes w błedzie 8)
basior

przez ALEKS*OLO 12 kwi 2009, 13:52
Ja powiem tak , bo niektorzy sa tak zapatrzeni w jedno gówno, jak i katolicy niektorzy , i nie widza swiata poza tym owym gównem.
Jezeli basior uwaza ze my jestesmy sexoholikami, masturbantami , cpunami i idotami to prosz bardzo niech se tak uwaza.
Ja wole buc ćpunem i idiota a zarazem brac moje psychotropy bo kur.wa wkoncu zaczełam normalnie zyc dzieki nim!!!! Przez 5 lat probowalam poradzic sobie z depresja, nerwica, fobia, i innymi sama , bez leków , 5 lat wyjetych z zyciorysu, najwiekszy bład jaki popełniłam. Teraz wpieprzam moje leki i zyje i jest mi dobrze .
I leje na opinie takich jak pan basior, niech sobie walczy do usranej smierci z tym co ma .

I prosze zmienic nurt dyskusjii bo nie dojdziemy do porozumienia, pokłocimy sie i bede musiala zamknac temat, bo m nie juz tez nosi.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez basior 12 kwi 2009, 14:41
hm...jestescie bardzo nerwowi i wulgarni a ponoc leki ktore bierzecia miały takie patologiczne reakcje niwelowac....jesli istnieje na tym forum wolnośc wypowiedzi to mam prawo pisac to co sadze o lekach psychotropowych ,nikogo nie obrażam...wiecej czuje sie tu jak intruz który ma odmienne zdanie i przez to jest dyskryminowany i chamsko obrażany skrajnie wypaczonymi inwektywami...nadal będę pisał na tym forum i nie zbanujecie mnie za odmienne zdanie,chyba ze jestescie głusi na moje argumenty i z gruntu negatywnie nastawieni na "odmiennośc"...
basior

przez agusiaww 12 kwi 2009, 15:31
Basior usilujesz nas sprowokoac ja natomiast sprowokowac sie nie dam, jestes po prostu ograniczonym czlowiekiem i nie widzisz nic poza czubkiem wlasnego nosa :) Sam dajesz sobie swiadectwo ignorancji i glupoty :) Wybacz ale ja wole sie opierac na opinii wyksztalocnych ludzi w tym kierunku czyli lekarzy psychiatrów, skoro nie potrzebujesz leków to sie ciesz, sa ludzie ktorzy potrzebuja :) I Twoje głupawe popisy mojego zdania nie zmienia :)
Do Moderatorow-proponuje usunac basiora, a nie zamykac temat, bo temat ciekawy i potrzebny a skoro celem basiora jest wprowadzenie zamieszania i macenia to bez urazy ale usunac go trzeba :)

Sortuj wg