Czy leki uzależniają? Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Czy leki uzależniają?

przez deader 18 wrz 2013, 20:24
MalaMi1001, kto wie, może coś ci się w życiu pozmienia, poukłada, tak, że nie będziesz musiała łykać prochów. Ja przez 28 lat sobie bez psychotropów radziłem, zakładam też że jednak do końca życia ich szamać nie będę. Pomagają mi dojść do siebie, a jak się mój świat ustabilizuje to się odstawi ;)

barsinister, słyszałem o tym że klon jest traktowany jako ćpańsko, ale to chyba trzeba mieć do tego "specjalne predyspozycje". Ja jestem ćpakiem a opakowanie klona leży sobie w szufladzie i wcale nie "kusi". Gdybym miał tam torbę amfy to bym pewnie cały czas myślał "przywalić? - nie przywalić? - przywalić?"... Po prostu jakoś szczególnie mnie do tego nie "ciągnie", jak nie mam konkretnych powodów żeby łyknąć to nie czuję żadnego "haju" po tym (próbowałem łykania w dni kiedy nic mi "nie dolegało" i nie czułem się w żaden sposób "inaczej").
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Czy leki uzależniają?

przez Nortt 18 wrz 2013, 20:28
barsinister napisał(a):
NieznanySprawca napisał(a):Lubie dzialanie benzo, to po prostu skuteczny lek, ale rowniez nie wyobrazam sobie, jak sie mozna od tego uzaleznic :mrgreen:

klonazepam jest po prostu ćpany, większość dilerów ma go w ofercie
nie mówimy tu przecież o okazjonalnym braniu, albo o niskich dawkach
ćpany jest również zolpidem, rekordzista Polski brał bodaj 1200mg dziennie (6 opakowań)

8) Ja /cenzura/, całe kichy w benzo...
Już lepiej by bylo sobie to wstrzykiwać, albo brać nosem, na hyperreal byli tacy agenci :>.
Nortt

Czy leki uzależniają?

przez NieznanySprawca 18 wrz 2013, 20:29
rekordzista Polski brał bodaj 1200mg dziennie (6 opakowań)

Sweet Jesus.
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy leki uzależniają?

przez deader 18 wrz 2013, 20:37
Nortt napisał(a):Już lepiej by bylo sobie to wstrzykiwać, albo brać nosem, na hyperreal byli tacy agenci :>.

O fuck, dzieci, nie próbujcie tego w domu :shock:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Czy leki uzależniają?

przez barsinister 18 wrz 2013, 20:51
na hypku zolpidem biorą nosem, to prawda
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

Czy leki uzależniają?

przez Dżejmson 18 wrz 2013, 21:00
Ja pierdylę. Ja w sumie byłem od zolpidemu uzależniony, jak zacząłem przygodę z nerwicą to dostałem go na sen a przez niewiedzę brałem codziennie. Brałem tylko jedną tabletkę dziennie a mimo to się uzależniłem szybko (rodzinne predyspozycje ;)) Potem 2-3 noce bez snu, istny koszmar. Ten lek ma jakieś działanie narkotyczne faktycznie. Biorąc 1 tabletkę, po pół godziny widziałem podwójnie, urywał mi się film, podobno byłej dziewczynie wygadywałem wtedy coś przez telefon - nic z tego nie pamiętam.
Dżejmson

Czy leki uzależniają?

przez barsinister 18 wrz 2013, 21:25
Dżejmson napisał(a):Ja pierdylę. Ja w sumie byłem od zolpidemu uzależniony, jak zacząłem przygodę z nerwicą to dostałem go na sen a przez niewiedzę brałem codziennie. Brałem tylko jedną tabletkę dziennie a mimo to się uzależniłem szybko (rodzinne predyspozycje ;)) Potem 2-3 noce bez snu, istny koszmar. Ten lek ma jakieś działanie narkotyczne faktycznie. Biorąc 1 tabletkę, po pół godziny widziałem podwójnie, urywał mi się film, podobno byłej dziewczynie wygadywałem wtedy coś przez telefon - nic z tego nie pamiętam.

miałem tak, kiedy brałem jedną tabletkę, teraz od 2 lat biorę połówkę i nie mam amnezji następczej ani też specjalnych objawów odstawienia (choć w sumie nie miałem nawet tygodnia przerwy więc ciężko stwierdzić na dłuższą metę)

Czy leki uzależniają?

przez Nortt 18 wrz 2013, 21:32
barsinister napisał(a):na hypku zolpidem biorą nosem, to prawda

W sumie przyswajalność ma niską, przy zajebistej toleracji, gdy już pożera się paczkami, to można se zajebać domięśniowo :pirate:
Nortt

Czy leki uzależniają?

przez Dżejmson 18 wrz 2013, 21:48
barsinister, a kwetiapina słabo na Ciebie działa nasennie?
Dżejmson

Czy leki uzależniają?

przez barsinister 18 wrz 2013, 21:58
Dżejmson napisał(a):barsinister, a kwetiapina słabo na Ciebie działa nasennie?

bezpośrednio nasennie działała bardzo krótko (a brałem typową nasenną dawkę 25 i 50mg), potem już tylko regulowała sen

Czy leki uzależniają?

przez Dżejmson 18 wrz 2013, 22:01
Ja próbowałem raz kwetiapiny, wziąłem 50mg i rano czułem się jak po restarcie mózgu. Nie dałem szansy temu lekowi, a szkoda, bo mirtazapina czy trazodon nie działają już na mnie nasennie. Kwetiapina jest w chad refundowana, więc może podejdę do niej drugi raz.
Dżejmson

Czy leki uzależniają?

przez blanche12 28 wrz 2013, 21:13
A czy na stopień w jakim lek uzależnia mają wpływ substancje pomocnicze czy tylko główny składnik leku?

Czy leki uzależniają?

przez zima 28 wrz 2013, 21:28
uzalezniają, zwlaszcza jak ma się sklonnosci...jak masz ten kaftan bezpieczenstwa, ktory lek Ci zapewnia to nie chcesz z niego zrezygnowac. tak więc uzaleznia i zmienia osobowosc, nie bądźcie infantylni... :P :P :P
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Czy leki uzależniają?

przez karoll007 06 paź 2013, 22:44
ach te benzo, wszystko jest fajnie, potem kopie w dupe.
w szpitalu dostawalam klonazepam, tranxene, diazepam, lorazepam, no i oczywiscie po kazdym mialam tragiczne odstawienie. No coz ale lekarze w szpitalu sa madrzejsi wiedzac ze mam ogromne sklonnosci do uzaleznien.
Tak sie wlasnie uczy cpania, moge im za to podziekowac :*
“We can't win against obsession. They care, we don't. They win.” 
“They love without measure those whom they will soon hate without reason.” 
Lit
Anafranil
Rispolept

Sortuj wg