Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez lopez69 18 cze 2016, 21:21
Pabluś napisał(a):Gorzej jak za którymś razem po kuracjii SSRI libido nie wróci do normy, ja nie zażywam już około 6 tygodni i mnie nie wraca.... SSRI szkodzą na te sprawy bez dwóch zdań.

6 tygodni nie ma paniki, mnie po różnych prochach rożnie wracało czasem po 2 - 3 miesiącach.

przez bedzielepiej 19 cze 2016, 00:24
Ricah napisał(a):
oko.grzegorz napisał(a):Ricah wrzuć na luz, ja nie wyrażam braku szacunku do ciebie, prowadzimy ostrą rozmowę i to wszystko. Chociaż to prawda że nie ma sensu już dalej jej prowadzić. Zresztą sam zacząłeś. Aha no i ja nie radzę innym brać fluoksetyny , pisze tylko że mi jakimś dziwnym sposobem może nie pomogła ale dała wiarę w to że nie jestem do końca życia pozbawiony libido.

Odnoszac sie bezposrednio do kogos, slowa typu "ciebie"; "ty" piszemy z wielkich, w przeciwnym wypadku jest to brak szacunku, a przynajmniej tak to odebralem. Dopoki nie radzisz innym (i wyraznie to zaznaczasz) brania fluoksetyny na PSSD, tym bardziej bez wlasnych doswiadczen, to nie mam nic przeciwko.

Nie cierpię takich ludzi z przerośniętym ego, co jak napiszesz do nich z małej litery biorą to znieważenie ich nędznej persony. Listów tu nie piszemy, mi tam zwisa czy ktoś pisze "ciebie" "ty" z dużej litery czy nie, liczy się treść. Dla przewrażliwionych zakompleksionych ludzi pokroju Ricaha jest to jednak niezmiernie ważne odbierać pokłony pod swoim adresem. Może "ja" też pisz z wielkiej litery.

Ricah napisał(a):
bedzielepiej napisał(a):och tak tak, bardzo się koorwa sprawdzają, ciekawe gdzie to wyczytałeś bo w publikacjach naukowych jest czarno na białym: ich skuteczność jest taka sama jak placebo. Chyba wyczytałeś to na jakimś chooyowym portalu typu abczdrowie. Ja przerobiłam wszystkie SSRI więc mogę się wypowiedzieć. Są chooj warte, tyle w temacie.

Odnosisz sie do depresji czy OCD? Czy znowu strzelasz swoje pierdu pierdu w moja strone?

Brałam na depresję, OCD nie wiem czy mam, choć jak powiedziałam o tym przymusie przepisywania notatek lekarce to coś o tym napomknęła. Ale Ciebie interesują statystyki z badań prowadzonych przez firmy farmaceutyczne, tak jak lekarzy ICD-10.

przez Ricah 19 cze 2016, 09:01
bedzielepiej napisał(a):Nie cierpię takich ludzi z przerośniętym ego, co jak napiszesz do nich z małej litery biorą to znieważenie ich nędznej persony. Listów tu nie piszemy, mi tam zwisa czy ktoś pisze "ciebie" "ty" z dużej litery czy nie, liczy się treść. Dla przewrażliwionych zakompleksionych ludzi pokroju Ricaha jest to jednak niezmiernie ważne odbierać pokłony pod swoim adresem. Może "ja" też pisz z wielkiej litery.

Masz przynajmniej 16 lat? Chodzilas do szkoly? Mialas taki przedmiot jak jezyk polski? Wiesz co to sa zasady poprawnej pisowni? Rodzice nauczyli Cie szacunku do drugiej osoby? Takie braki zawsze mozna nadrobic, o ile nie jest sie az tak butnym.

PS Gowno mnie obchodzi co myslisz o ludziach 'pokroju' Ricaha. Skoncz rzucac gownem w moja strone, bo to tylko pokazuje jak toksyczna persona Ty jestes. W koncu pozbieram liste takich epitetow w moja strone i poprosze moderatorow o uspokojenie Ciebie.

Ricah napisał(a):Brałam na depresję, OCD nie wiem czy mam, choć jak powiedziałam o tym przymusie przepisywania notatek lekarce to coś o tym napomknęła. Ale Ciebie interesują statystyki z badań prowadzonych przez firmy farmaceutyczne, tak jak lekarzy ICD-10.

A czy pytalem na co bralas te leki? Ponownie, gowno mnie to obchodzi. Zarzucasz skutecznosc lekow w tych wskazaniach, a nie jestes w stanie napomknac chocby i o jednym argumencie (nawet nie napisalas jak u Ciebie dzialaly! choc wiadomo, ze latwo sie domyslec). Tysiacom ludzi pomaga i opinia jednego czlowieka nie bedzie przesadzac tego. Zobacz kto tutaj ma wybujale ego.
I tak, interesuja mnie statystyki, ale nie tylko. Statystyki sa bardziej reprezentatywne od opinii jednego czlowieka, ale badania rowniez moga byc przeklamane czy finansowane przez firmy farmaceutyczne (przykladowo wieksza skutecznosc escitalopramu od innych SSRI, w ktora nie wierze).

Znowu schodzimy na offtop. Chcesz rzucac sie gownem, to zapraszam na priv.
Agomelatyna 25mg
some shit

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monster6 19 cze 2016, 09:08
Dziwne gdyby lekarze nie przywiązywali uwagi do diagnozy do ICD-10.
Inaczej by schizofrenikom wypisywali agonistów dopaminy a chadowcom same antydepresanty wprowadzając ich w manię.
Pomogło by to takim osobom? Nie,wręcz by pogorszyło chorobę.
Nie ma tu jednej prawdy,u nie których osób można strzelać lekami aż coś pomoże z różnych grup jeśli ktoś chce lek a mógłby problem rozwiązać psychoterapią to można mu podawać różne leki z różnych grup aż na coś się trafi coś zaakceptuję i coś zacznie mu pomagać.Albo i nie wtedy z bólem dupy siedzi na forum szuka teorii spiskowych wypisuję jakie leki to zło wrzucając wszystko do jednego worka.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez Monster6 19 cze 2016, 09:21
Irytujące są osoby które po przyjmowaniu jakichś leków ogłaszają na forum wszem i wobec że leki to syf są chooya warte gówno etc.
Nie zauważając że wielu osobom te leki bardzo pomagają.Syfem złem gównem były by gdyby nikomu nie pomagały gdyby nie leczyły.
Ktoś pisze SSRI nie działają są chooya warte...Mi pomagają bardzo likwidują wszystkie objawy depresyjne,czasami działają aż za dobrze.
Tak trudno jest zobaczyć drugą stronę medalu? Spojrzeć szerzej niż na czubek swojego nosa? To może uchronić przed wygłaszaniem głupich i nie trafnych opinii na forum.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez elo 19 cze 2016, 13:31
Monster6 napisał(a):Irytujące są osoby które po przyjmowaniu jakichś leków ogłaszają na forum wszem i wobec że leki to syf są chooya warte gówno etc.

hmmm czyli okolo 90 procent tego forum : DDD
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez chojrak30 20 cze 2016, 14:27
Jakby mi szczerze powiedział lekarz a nie ściemniał jakie mogą być powikłania w sferze seksualnej to prędzej bym się poddał elektrowstrząsom :-) niż terapii SSRI, ale zostałem oszukany że libido wróci a nie wróciło i tu jest największy problem że pacjent jest robiony w balona lekarz odfajkuje zarobi swoje firma farmaceutyczna też zadowolona a kogo obchodzi jakiś koleś co nie może rodziny założyć bo dostał SSRI na obgryzanie paznokci he he bo już nerwica lol.

przez oko.grzegorz 23 cze 2016, 19:00
Cholera bralem teraz przez 3 tygodnie amisulpryd w niskich dawkach bo myslalem ze moze cos pomoze mi. Ale po 3 tygodniach oceniam to jako niezle strzelenie sobie w łeb. Bralem niska dawke 50 mg w drugim tygodniu wskoczylem na 100 mg bo nie dzialal iiii po 3 tygodniach niezle mnie zblokowal w sensie ledwo co moge dojsc do wytrysku. Myslalem ze prolaktyna przy niskich dawkach tak szybko sie nie podniesie a jednak. Teraz tydzien jestem bez tego leku albo ponad tydzien i nadal problemy z dojsciem. Mial ktos poeobnie po jakim czasie przeszlo?

przez oko.grzegorz 26 cze 2016, 19:02
Hej a kto z was probowal mirtazapiny w leczeniu swoich dysfunkcji seksualnych? Ja swego czasu pobowalem valdoxan(tez antagonista 5ht2c) i troche dzialal ale jakos slabo . Bralem 1,5 miecha.

przez lopez69 27 cze 2016, 19:28
kto z was przetestuje \
2 Prognolane
3 DHEA \
ci ,którzy są tzw. suchoklates raczej bez obaw, ja niestety mam już delikatne gino

przez oko.grzegorz 28 cze 2016, 12:27
z tego co kiedys czytalem chyba chojrak brał DHEA i z początku sobie chwalił, ale to musisz już jego zapytać.

przez chojrak30 28 cze 2016, 16:50
Siema ja testowałem DHEA ale na moje trochę szkoda kasy nie było spektakularnych efektów owszem było czuć poprawę ale zbliżoną do np ziołowego buzdyganka czyli szału nie ma dupy nie urywa (porównując do l argininy), obecnie zajadam się l argininą i jest zajebiście nie zauważyłem tolerki cały czas się czuje fajnie po tym, lekko spompowany
taki bardziej męski większa pewność siebie nawet lepiej mi sterczy :-) i co ciekawe nie wiem jak to mozliwe ale poprawia ma nastrój tak jakby działa przeciwdepresyjne mam wiecej siły do działania i też trochę przeciw lękowo, zażywam regularnie 3 dziennie po 1500mg. Zapomniałem dodać że poprawia koncentrację i pamięć i nie męcze sie tak szybko przy wysiłku zarówno umysłowym jak i fizycznym np bzykanie :-) jest fajna bo rozszerza naczynka krwionośne i jest lepiej dotleniony organizm, mam jeszcze w planach pić duże ilości soku z buraków t też powinno pomóc na tlenek azotu, mam już sokowirówkę kupioną :-)

przez Kalebx3 28 cze 2016, 17:03
po podniesieniu escitalopramu do 10 mg ( biore go już 14 misięcy+ 4 lata paro dzień w dzień )+ inne jeszcze SSRI będę musiał bardzo poważnie rozważyć kupno wibratora dla żony,,, bo mój narząd obecnie służy tylko do sikania . Mam patenty na libido , ale po niedawnym epizodzie depresyjnym z ktorego bardzo powoli wychodzę , nie chcę za bardo mieszać prochów , bo i tak ich biorę sporo . Poza tym nawet zdrowy 46 latek nie ma już vigoru 23 latka ,,,a co dopiero psychiatryczny przypadek lekomana :?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez chojrak30 28 cze 2016, 18:19
To lipa że aż tak mocno Cię dopadła ta deprecha, ja chwilowo mam spokój w miarę, ale znając siebie to całkiem możliwe że w okresie jesienno zimowym znowu będę miał sensacje, chyba że ta l-arginina mi pomoże, głowa do góry może da się to łączyć z ssri, arginina jest to aminokwas który nawet w pożywieniu dostarczamy np buraki szpinak pestki dyni itp, nie poddawaj się ja też już mam trochę latek bo prawie 40stka ale to nie koniec świata w tym wieku już bardziej jakoś się liczy a nie ilość he he tak trzeba się pocieszać :-)

Sortuj wg