Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Kalebx3 02 lut 2016, 19:00
Zaznaczę, że CDP-cholina ma właściwości tworzące nowe receptory dopaminy.

Bolek , raczysz żartować tym stwierdzeniem . Aż takiej mocy to to nie ma .
Kiedyś w latach 90 lekarz pisał mi to ile chciałem i jadłem ochoczo (lekarz zajmował sie leczeniem alkoholików, a lek można było kupić w aptece ) i twiedził Jegomość ,że jest to "pomocne " w wychodzeniu z nałogu , poprawia działanie mózgu etc. Nic mi to nie dało , ten cały DMAE ,co nie znaczy ,że innym ma nie pomóc .
Mydocalm faktycznie powoduje lekką impotencję ( zauważyłem,że lek na opryszczkę w wyższych dawkach Heviran ( czy jakos tak podobnie , też bardzo osłabia gotowość członka do penetracji , czyli ,że słabo stoi i sie łamie , przy nie zaburzonym libido )
Na szczęście biorę Mydocalm rzadko , ale seriami po 2-3 miesiące ( na ścisk i napięcie mięśni po SSRI ).
Zawsze ratuje się Pirybedylem i Metylotestosteronem i Provironem(Mesterolon ) . Oczywiście nie zawsze i nie codziennie , ale raczej dorażnie i jak potrzeba . Dobry jest jeszcze Bromergon , ale ma duzo uboków .
Poza tym już mnie tak seks nie kręci jak 20 lat temu . Lata lecą i tyle .
Bolek , pamiętam o tym ,żeby Ci odpisać PW . jak znajdze czas zrobię to jaknajszybciej ;) .Sorry za opieszałość .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez bolek88 02 lut 2016, 19:14
Z tego co widze mydocalm działa też przez receptory muskarynowe M2. Ciekawe jakby to na mnie zadzialało. Fajnie by było jakby udało ci się wysłać na próbę :) 1-2szt

przez chojrak30 02 lut 2016, 20:51
W ulotce leku jest napisane że przy miastenii nie wolno stosować tego leku (mydocalm) bo nasili jej objawy, czyli się kółeczko zamyka mamy za mało acetylocholiny co daje objawy PSSD u ciebie przez mydocalm u mnie przez parogen, wyrażnie jak byk napisali że przy miastenii nie wolno tego używać to musi mieć jakiś związek z sobą nie ma bata, ogólnie miastenia to choroba immunologiczna czyli przciwciała uszkadzają receptory acetylocholinowe ale przecież chemicznie przez inne leki też można sobie biedy narobić. Dlatego mi i Tobie bolek88 pomagają podobne specyfiki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bolek88 02 lut 2016, 23:35
Czy to ta miastenia tego nie wiem, ale całkiem sensownie to wygłada. Gdy ostatnio napięcie mięśni mi zeszło, to własnie przez duże dawk cdp-choliny i agonisty acetylocholiny tj. Piracetam. Coś w tym jest.

przez bolek88 03 lut 2016, 03:46
Nie mogę edytować posta, więc coś dodam

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1 ... 020523/pdf

Działanie Baclofenu (mydocalmu) na acetylocholinę. Mydocalm wypala ją w dużych ilościach zwiększając przejście dla acetylocholiny. Czyli dobry trop jest obrany w mojej sprawie w koncu. Doczytam czy DMAE jest w stanie zwiększyć liczbę receptorów acetylocholiny czy nie.

EDIT

Niestety DMAE obecnie wspomaga produkcje czyli może uzupełnić deficyty, ale liczby receptorów nie zwiększy mimo wszystko super sprawa
W połączeniu z Galantaminą którą posiadam może się coś osiągnie. Galantamina Blokuje rozkłach ACh.

przez chojrak30 03 lut 2016, 07:58
W kliku miejscach piszą że cytuję: "DMAE wraz z pirydoksyną, czyli witaminą B6 tworzy lek o nazwie pirysukcydeanol, ma on działanie aktywujące receptory"
tylko teraz nie jestem pewny czy muskarynowe czy od acetylocholiny by trzeba było doczytać w zagranicznych żródłach.

przez chojrak30 03 lut 2016, 09:04
Zapomniałem jeszcze dodać że DMAE powoduje u mnie lekko zwiększone napięcie mięśni czyli odwrotne działanie to tego leku co Ci zaszkodził, i jak kolega wcześniej pisał przy wychodzeniu z nałogów też może pomóc bo mniej gram i nie ciągnie mnie do żarcia tak mocno, wyczytałem że jako skutek uboczny może być spadek masy ciała co mi pasuje akurat bo paro zrobiło ze mnie prosiaka :-)

przez Peter007 03 lut 2016, 11:50
DMAE ma cos wspolnego z Cholina ?

przez chojrak30 03 lut 2016, 12:35
DMAE jest prekursorem choliny podobnie jak ldopa-a prekursorem dopaminy jeżeli dobrze kombinuje,
" The clinical trials related to choline suggest that increasing the amount of choline in the body, has a positive effect on both the body and mind. Furthermore, researchers are finding uses for DMAE for those who suffer with ADHD and Alzheimer's disease, where choline has a positive effect on minimizing some of the effects of these diseases. The anti-aging community and market is also taking a positive approach to DMAE, as it is becoming increasingly popular in certain anti-aging such as skin creams."

przez bolek88 03 lut 2016, 18:30
chojrak30 napisał(a):Zapomniałem jeszcze dodać że DMAE powoduje u mnie lekko zwiększone napięcie mięśni czyli odwrotne działanie to tego leku co Ci zaszkodzi

Tak z tego co już jakiś czas wyczytałem na zagranicznych forach to własnie nie sam DMAE a nadmiar acetylocholiny może powodować takie uboki jak napięcie mięśni.

przez Peter007 04 lut 2016, 16:25
Co najlepiej zapodac na przywrocenie orgazmu dla mezczyzn ? Biore Wenle 150mg + Trittico, mechanicznie wszystko dziala, ale prawie jest to niemozliwe zeby uzyskac orgazm :(

przez bolek88 04 lut 2016, 22:54
Peter007 napisał(a):Co najlepiej zapodac na przywrocenie orgazmu dla mezczyzn ? Biore Wenle 150mg + Trittico, mechanicznie wszystko dziala, ale prawie jest to niemozliwe zeby uzyskac orgazm :(

Odstaw te trucizny, to na początek. Następnie kup sobie Yohimbine, aby przyspieszyć regenerację. Pobrać ją tak z przerwami. To antagonista więc pomoże. Następnie możesz dać inozytol w dawkach 1g na dobę też pomoże. Tyle, że nie bierz tego razem z yohimbiną. Następnie kup sobie CDP-cholinę, też podłuższym stosowaniu zwiększa gęstość receptorów dopaminy.

By zwiekszyc moc cdp-choliny dorzuć do tego OMEGA3 - EPA i DHA tam zawarta pomaga przy konwersji acetylocholiny na urydnę, która to właśnie bierze czynny udział w tworzeniu nowych receptorów dopaminy.

przez Peter007 04 lut 2016, 23:26
mam inozytol i choline z myprotein :)

przez bolek88 05 lut 2016, 00:12
Peter007 napisał(a):mam inozytol i choline z myprotein :)

Winian choliny zapewne, ale też może być. Dokup sobie tą yohimbine HCL i omega3 i testuj
Im dłużej będziesz brał te psychiatryczne trucizny, tym dłużej nie masz co liczyć na wyzdrowienie. Taka prawda

Sortuj wg