Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez bolek88 15 gru 2014, 00:49
skoro taki jesteś pewny to może mi pomożesz?

przez chojrak30 15 gru 2014, 03:03
Po to jest to forum żeby wymieniać się informacjami co komu pomaga, nigdzie nie napisałem że można się wyleczyć w 100% ziołem z PSSD ale dzięki niemu będę mógł w miarę normalnie funkcjonować i może komuś z forum też to przypasuje, co ma do zaoferowania medycyna jedynie Welbutrin ale kogo stać żeby wywalić co miesiąc 200zł i to raczej przez bardzo długi okres czasu jak nie dożywotnio dziękuje bardzo.

przez bolek88 15 gru 2014, 04:00
chojrak30 napisał(a):Po to jest to forum żeby wymieniać się informacjami co komu pomaga, nigdzie nie napisałem że można się wyleczyć w 100% ziołem z PSSD ale dzięki niemu będę mógł w miarę normalnie funkcjonować i może komuś z forum też to przypasuje, co ma do zaoferowania medycyna jedynie Welbutrin ale kogo stać żeby wywalić co miesiąc 200zł i to raczej przez bardzo długi okres czasu jak nie dożywotnio dziękuje bardzo.

Jakbyś mógł to opisz efekty, jak się utrzymują i zrób eksperyment z odstawieniem, bo ciekaw jestem czy on reguluje chwilowo czy efekty będą już stałe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 19 gru 2014, 13:19
Witam , ten Niepokalanek to brałem w tabsach , niestety żadnego działania . Znajoma to dostała zamiennie zamiast Bromergonu ( bo niby ,że bardziej naturalne , a i mniej uboków - zbicie prolaktyny po antydepach , czy jakoś tak ) .
Więc ma prawo działać u niektórych ( ale na cuda bym nie liczył ) , tak samo jak wyciągi z dziurawca mogą bardzo rzadko leczyć stany obniżonego nastroju . Sam , jestem bardzo zdziwiony lekiem , który obecnie testuję ( apropo ala ziołowy ) , który bardzo mnie wycisza i pomaga się pozytywnie ogarnąć ( Tonaxinium Forte ), więc nie byłbym tak radykalni w poglądach jak Vizir.
Mi na PSSD pomaga jedna rzecz , jest bezkonkurencyjna i skuteczna . Nawet nie biorę tego codziennie , bo bym konia klepał non-stopes , no i teges wiadomo . To Pirybedyl , nawet 1/2 tabletki działa konkret . Wellbutrin to przy tym leku na te sprawy to pistolet przy armacie .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez bolek88 20 gru 2014, 04:54
Niestety mi chyba dopamina sama w sobie na to nie pomoże :( choć fakt samopoczucie lepsze :) nie przestane się tym kurować
Doczytałem się, że tolperis i inne leki tego typu, blokują kanały sodowe, a te są odpowiedzialne między innymi za odczuwanie. Wniosek w związku z tym jest jasny.

Fragment tu:
Tolperisone-type drugs inhibit spinal reflexes via blockade of voltage-gated sodium and calcium channels.

Mowa także o kanale wapnia. Chyba będe musiał poszukać jakiegoś konkretnego specjalisty, który podpowie mi jak można to odwrócić

-- 28 gru 2014, 23:21 --

No i jak wasze efekty po niepokalanku na PSSD?

przez chojrak30 02 sty 2015, 21:25
Brałem ten niepokalanek dosyć długo podnosi libido bardzo ładnie ale żeby wrócić do swojej dawnej formy musiałbym jeszcze częściej go zażywać i tu jest problem bo się pojawia bezsenność przy większej dawce :-(

przez WTFizgoingon 05 sty 2015, 20:02
Kalebx3 ja mam requip czyli ropinirol, dużo jest różnica miedzy nim a pirybedylem ??
F61
F20

abilify (zamula czape)

przez Zbychu 1977 05 sty 2015, 21:09
Zbychu 1977

przez chojrak30 06 sty 2015, 18:59
Dokładnie to jest ten niepokalanek tylko że w tabsach, ja akurat robię sobie herbatki z jego owocu to wygląda podobnie do pieprzu :
http://mheba.nazwa.pl/joomla/index.php? ... &Itemid=34
muszę przyznać że daje największego kopa ze wszystkich suplementów jakie brałem (najlepiej działa na testosteron :-) ale niestety w dalszym ciągu mam skąpe ilości nasienia co jest jednym z objawów PSSD :-( i chyba niewyleczalnym.

przez Zbychu 1977 06 sty 2015, 19:06
Zamówiłem dwa op ,zobaczymy jak sie sprawdzi,chodzi mi głównie o podbicie DA.
Zbychu 1977

przez fisherman 06 sty 2015, 21:52
muszę przyznać że daje największego kopa ze wszystkich suplementów jakie brałem (najlepiej działa na testosteron :-)

Skąd wiesz, że działa w jakikolwiek sposób na testosteron? Zbadałeś sobie poziom, czy piszesz na bazie swoich odczuć?

przez chojrak30 09 sty 2015, 10:36
Brałem w swoim życiu różne wynalazki na podniesienie teścia nawet w zastrzykach testosteron i znam już swój organizm, niepokalanek podnosi teścia na 100%, niestety nie mam teraz czasu żeby potwierdzić to badaniami.

przez bolek88 16 sty 2015, 02:52
Okazuje się że topleris na rozluźnienie mięśni blokuje serotoninę
http://www.physoc.org/joint-meeting-of- ... encesPC194

Jej brak szkodzi odczuwaniu w seksie i podobne zaburzenia. Natomiast antydepresanty to wychwyt zwrotny, czyli duża ilosc serotoniny się wydziela

Można poeksperymentować. Ktoś chętny wysłać 2-3 tabsy fluoksetyny? opłace koszty.

przez benzowiec84 16 sty 2015, 02:57
bolek88, Po co ci 2 tabsy fluo ??

-- 16 sty 2015, 01:58 --

na teścia dobre to : http://www.hitec.pl/product-pol-267-Black-DEVIL.html. i na libido też .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Sortuj wg