Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez chojrak30 13 gru 2014, 18:48
Ja narazie nie biorę nic na depresję ale kiedyś długo brałem paroksetynę, ten niepokalanek wydaję mi się najmniej szkodliwym i najtańszym dopalaczem libido jaki znalazłem moim zdaniem, fajnie by było jak komuś jeszcze pomoże w leczeniu PSSD, moje spostrzeżenia w związku tym ziółkiem:

- jest antagonistą dopaminy tak jak wiele leków które też działają na dopaminę i jest małe ryzyko down regulacji receptorów bo jest w 100% naturalne i
zbadane zanim zostało wypuszczone na rynek castagnus moża wg ulotki zażywać przez wiele miesięcy bez uboków
- jest w stanie wyrównać poziom dopaminy do serotoniny co jest często zaburzone po SSRI
- w trakcie leczenia SSRI zbije prolaktynę co powinno poprawić samopoczucie
- przez działanie na LH podniesie też teścia który utrzymuje się dosyć długo w organizmie tylko uwaga trzeba stosować dawki z głową stopniowo i obserwować swój organizm ja zrobiłem błąd i zapodałem z grubej rury dlatego spać nie mogłem i trochę zakręcony byłem jak kiedyś po HCG ale to też zależy od organizmu, mogą przy przedawkowaniu wystąpić też bóle głowy i huśtawki nastroju dlatego ważne jest zażywanie z rana i stopniowe podnoszenie dawki ! na noc nie radzę bo efekty podobne jak po welbutrinie że spać nie można i się można zrazić.
- podobno potrafi też obniżyć FSH i tu uwaga ! wg lekarzy zajmujących się bezpłodniością lekko zaniżony ale mieszczący się w normie poziom FSH ma wpływ na lepszą jakość nasienia ale niski np przy dużych dawkach niepokalanka może obniżyć spermatogenezę przynajmniej tak pisali ja osobiście zauważyłem tylko wzrost ilości nasienia a piłem to zioło 3 razy dziennie (jeszcze jedna sprawa przy żylakach powrózka nasiennego też FSH jest zawyżone dlatego z bezpłodnością są problemy i w tym również przypadku niepokalanek może okazać się zbawienny pod warunkiem że rzeczywiście to FSH obniża)
- w trakcie stosowania tego zioła zauważyłem dużą poprawę libido, większą wrażliwość na bodzce i wszystkie cudowne efekty jakie niesie za sobą wyższy testosteron, odczułem również poprawę na psychice już nie dołuje się tak mocno tym libido i małżonka jest mocno zdziwiona w pozytywnym sensie oczywiście.
- kosztuje grosze 50gram około 4zł co starcza na bardzo długo najlepiej mieszać go z innym ziołem żeby poprawić smak, ja mieszam go z lipą a i tak czuć pieprzem he he.

-- 13 gru 2014, 18:15 --

bolek88,

Niestety ten lek działa podobnie jak lidokaina czy masz znieczulenie ogólne miedzy innymi tam gdzie niekoniecznie trzeba :-(

-- 13 gru 2014, 18:17 --

chodzi o Tolperis VP którego zażywa bolek88

-- 13 gru 2014, 18:18 --

zjadłem literkę jedną sory miało być "czyli masz znieczulnie"

przez mio85 14 gru 2014, 04:05
chojrak30 napisał(a):Ja narazie nie biorę nic na depresję ale kiedyś długo brałem paroksetynę, ten niepokalanek wydaję mi się najmniej szkodliwym i najtańszym dopalaczem libido jaki znalazłem moim zdaniem, fajnie by było jak komuś jeszcze pomoże w leczeniu PSSD

kurde lipa, to u ciebie mialo prawo zadzialac. U mnie moze byc ciezko - trudno mi uwierzyc w to, ze ziolo przeskoczy sile dzialania 30/40 mg fluoksetyny. Ale sprobuje.

przez bolek88 14 gru 2014, 06:27
@chojrak30, zamówiłem niepokalanek. Myślisz, że pomoże, bo widze, że objawy podobne mam jak po antydepresantach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chojrak30 14 gru 2014, 09:20
Spróbujcie przynajmniej nie zaszkodzi sprawdzić cena jest niska małe ryzyko a okazać się może że ten niepokalanek jest jedyną alternatywą przy wychodzeniu z PSSD, tylko nie zażywajcie za dużo na raz powoli stopniowo, ja teraz robię sobie dwie herbatki dziennie jedną z rana i to malutko sypie około 15-20 max ziarenek
i drugą herbatkę około 14-15 a wieczorem już czuje ochotę na brykanie :-) tylko smak ma taki sobie ale można się przyzwyczaić, jestem słabo wieżący ale dziękuje Bogu za tą roślinkę jest cudowna :-)

-- 14 gru 2014, 08:30 --

sory trochę więcej niż 20 wychodzi z tego względu że są małe, jak na rękę nasypałem to spokojnie około 50 wychodzi tzn jedna mała łyżeczka

-- 14 gru 2014, 08:36 --

Stosuję jeszcze ale to tak wspomagająco napój taki rozpuszczalny żelazo+ wit c + kwas foliowy, żelazo też podnosi dopaminę no i zacząłem jeżdzić do pracy rowerem żeby wspomóc jeszcze naturalną produkcje teścia, mam trochę nadwagi a to podobno też obniża libido, także nie zapominajmy w tym wszystkim o wysiłku fizycznym.

przez Vizir 14 gru 2014, 17:57
Obrazek

przez bolek88 14 gru 2014, 20:30
@chojrak30 zalewasz wrzątkiem? słodzisz?

przez chojrak30 14 gru 2014, 20:34
Siema ja to zalewam sobie z lipą można ze zwykłą herbatą to nie ma znaczenia ale stosuje bez cukru chociaż smak jest taki sobie. Nie wiem czemu kolega Vizir znowu ma coś do mnie ja tylko próbuje pomóc.

przez Vizir 14 gru 2014, 23:24
chojrak30 napisał(a): Nie wiem czemu kolega Vizir znowu ma coś do mnie ja tylko próbuje pomóc.

Sorry chojrak, ale piszecie takie bzdury, że słuchanie obrad parlamentu to kopalnia wiedzy :D

przez bolek88 14 gru 2014, 23:28
Vizir napisał(a):Sorry chojrak, ale piszecie takie bzdury, że słuchanie obrad parlamentu to kopalnia wiedzy :D

Skoro takie bzdury to czemu to działa? Fakt może ciebie problem nie dotyczy, ale krytykę pozostaw za sobą.

przez Vizir 14 gru 2014, 23:41
bolek88 napisał(a):Skoro takie bzdury to czemu to działa? Fakt może ciebie problem nie dotyczy, ale krytykę pozostaw za sobą.

Ale co działa ?

przez chojrak30 14 gru 2014, 23:52
Jeżeli widzę na sobie efekty i czuję że jest lepiej to jest lepiej, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia oprócz uszczypliwych uwag to lepiej się nie odzywaj bo na moje takie zachowanie przypomina mi internetowego mega trola, zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy zjadł Vizir może coś Ci szkodzi to odstaw albo trudne dzieciństwo miałeś na to też jest sposób np jakaś rozmowa z psychologiem.

przez Vizir 15 gru 2014, 00:13
chojrak30 napisał(a):Jeżeli widzę na sobie efekty i czuję że jest lepiej to jest lepiej

No jak jest lepiej to jest lepiej - nie da się ukryć :P Nie bardzo jednak wiązałbym to bezpośrednią zależnością przyczynowo-skutkową w zw. z piciem herbat - na forum też pełno osób co PSSD dostało od 1 tabletki SSRI/pekła im żyłka w głowie i czują się głupi od tamtej pory, wyleczyli się modlitwą , itd.
chojrak30 napisał(a):jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia oprócz uszczypliwych uwag to lepiej się nie odzywaj bo na moje takie zachowanie przypomina mi internetowego mega trola

No ale to jest własnie ciekawe co pisze :D
chojrak30 napisał(a):zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy zjadł

A ja jak czytam ostatnie posty w tym dziale to przypomina mi się trafne spostrzeżenie LaRoszefuko, że: "nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, ale ze swojego rozumu każdy"
chojrak30 napisał(a): albo trudne dzieciństwo

Łatwe to ono nie było - fakt :D
chojrak30 napisał(a):miałeś na to też jest sposób np jakaś rozmowa z psychologiem.

Porozmawiam z psem, albo konikiem to na pewno sie poczuje lepiej i jeszcze za darmo taka terapia :D

W sumie to sam nie wiem po co to piszę bo jak podłoże tych problemów jest natury psychlogicznej to myślę że niepokalankiem można sie całkowicie wyleczyć - więc troche trolluje :D

przez bolek88 15 gru 2014, 00:25
nieptrzebnie sobie posty nabijasz. Kolega @chojrak30 akurat nie robi z siebie co to nie on, bo znalazł magiczną pigułę na potencję. Napisał opisał swoje efekty po spożyciu niepokalanka i tyle. Sprawdził na sobie, a nie zawsze może tak być, że każdemu to pomoże z czym sie zgadzam w całości. Mi lekarze powiedzieli jasno na temat tolperisu powinno mi to minąć, ale niestety nie mija, więc to zawsze dla mnie jakaś szansa. Opisze wszystko jak uda mi się to otrzymać.

przez Vizir 15 gru 2014, 00:46
bolek88 napisał(a):nieptrzebnie sobie posty nabijasz. Kolega @chojrak30 akurat nie robi z siebie co to nie on, bo znalazł magiczną pigułę na potencję. Napisał opisał swoje efekty po spożyciu niepokalanka i tyle. Sprawdził na sobie, a nie zawsze może tak być, że każdemu to pomoże z czym sie zgadzam w całości. Mi lekarze powiedzieli jasno na temat tolperisu powinno mi to minąć, ale niestety nie mija, więc to zawsze dla mnie jakaś szansa. Opisze wszystko jak uda mi się to otrzymać.

Czekaj, czekaj, bo ja już się pogubiłem - to ty masz zab. PSSDpodobne po zażywaniu leku na rozluźnienie mięśni szkieletowych :D ?

Sortuj wg