Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez media 30 sty 2014, 02:13
Strona o PSSD została usunięta z Wikipedii. Ale jak ktoś chce mieć dostęp do treści, tutaj jest kopia sprzed usunięcia: http://pssd.forumotion.com/h2-pssd-wiki ... 01-26-2014

przez barczysko 31 sty 2014, 16:53
Panowie na takie problemy tylko testosteron najlepiej mix jak kolega wyxej pisal,pierwszy tydzien 2x po 500 mg zeby naladowac organiz a potem jeden strzal 250mg co 10 dni i powinno byc ok i nie zablokowac przysadki wiem z doswiadczxenia na samym sobie :great:

przez mvp95 01 lut 2014, 19:40
Czy ktoś próbował leczyć PSSD prekursorem dopaminy czyli tzw Lewodopą? Jeśli tak to jakie efekty?
mvp95

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sylvek 02 lut 2014, 00:45
mam levo razem z carbidopą ale jeszcze jej nie próbowałem. Zdam relacje jak to zrobie ale wątpie zeby zadziała w sytuacji gdy nie dał rady ani Adderall ani metylofenidat.

problem w tym ze ten konkretny prekursor jest neurotoksyczny, bardziej niz amfetamina ale mniej niz metaamfetamina dlatego jak już chcesz brać coś z dopaminergików to lepsza jest kabergolina lub choćby metylo (czy etylo jesli masz problem z recepta).

przez mvp95 02 lut 2014, 13:43
Właśnie metylo to prawdopodobnie mój następny lek... Jak on się sprawuje jeśli chodzi o PSSD? Pomaga troche?
mvp95

przez Euthymia 09 lut 2014, 19:18
Widzę Panowie w większości się tutaj wypowiadają. A ja bym chciała znowu mieć ochotę na seks... Nie wiem czy to do tego wątku się mam dokleić. Od początku niemalże brania Setraliny nie jestem w stanie osiągnąć orgazmu, nie mam ochoty, nawet nie flirtuje z facetami. Ot, jestem taka obojetna. Może fajnie, bo moje uzależnienie od czynności seksualnych przeszło, ale jestem normalnym człowiekiem, i też potrzebuje tego. Czasem chociaż.
Sertralina
Karbamazepina

F60.3
F43.2
F31

Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek
Ezechiel 25,17 Pulp Fiction

przez mvp95 09 lut 2014, 22:14
Euthymia napisał(a):Widzę Panowie w większości się tutaj wypowiadają. A ja bym chciała znowu mieć ochotę na seks... Nie wiem czy to do tego wątku się mam dokleić. Od początku niemalże brania Setraliny nie jestem w stanie osiągnąć orgazmu, nie mam ochoty, nawet nie flirtuje z facetami. Ot, jestem taka obojetna. Może fajnie, bo moje uzależnienie od czynności seksualnych przeszło, ale jestem normalnym człowiekiem, i też potrzebuje tego. Czasem chociaż.

Jeśli nie chcesz rezygnować z sertraliny, to powiedz o swoich problemach lekarzowi i poproś o dołączenie Wellbutrinu (a jeśli będzie kompetentny to sam Ci go zaproponuje). I wszystko powinno wrócić do normy ;) Pzdr
mvp95

przez Kalebx3 09 lut 2014, 22:48
i poproś o dołączenie Wellbutrinu (a jeśli będzie kompetentny to sam Ci go zaproponuje). I wszystko powinno wrócić do normy Pzdr

,żebyś sie nie zdziwił przypadkiem .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez mvp95 09 lut 2014, 23:27
Kalebx3 napisał(a):żebyś sie nie zdziwił przypadkiem .

A niby dlaczego mam się zdziwić?
mvp95

przez Kalebx3 10 lut 2014, 00:39
A niby dlaczego mam się zdziwić?

bo Wellbutrin nie ma takiej mocy . Sa lepsze specyfiki na to ,które przynajmniej mogą cos dać , ale Well , a dajże spokój.
Lepiej powiedz jak tam Metylo ;) ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Woj.tek 10 lut 2014, 00:43
U mnie jest tak, że odczuwam popęd seksualny i nie mam problemu z erekcją. Problemem jest skończenie.
Żyję w półamoku
Nie wiem drżę przed jutrem, czy to te dłonie na dual shoku

przez mvp95 10 lut 2014, 12:00
Kalebx3 napisał(a):bo Wellbutrin nie ma takiej mocy . Sa lepsze specyfiki na to ,które przynajmniej mogą cos dać , ale Well , a dajże spokój.
Lepiej powiedz jak tam Metylo ;) ?

Czy ja wiem czy nie ma takiej mocy? Większości jednak pomaga więc warto spróbować. A jeśli chodzi o Metylo to ciężko mi narazie cokolwiek powiedzieć dopiero drugi dzień biorę. Po pierwszej tabletce 18mg raczej bez zmian, dzisiaj zapodałem 36mg więc zobaczymy ;)
mvp95

przez Euthymia 10 lut 2014, 21:08
Mój lekarz wie o moim uzależnieniu od seksu i na pewno nie zechce mi dołączyć nic co miałoby libido mi zwiększyć. A ja już nie mam zamiaru robić to z kimkolwiek, ale są w piątek walentynki, idę na randkę pierwszą od ponad roku, no i mogłoby sie coś wydarzyć.
A ja taka oziębła. :D
Sertralina
Karbamazepina

F60.3
F43.2
F31

Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek
Ezechiel 25,17 Pulp Fiction

przez Vizir 14 lut 2014, 00:40
Jako weteran wszelkiej maści SRI dodatków niekonwencjonalnych radzę dać Ci sobie spokój z dodawaniem Srellbutrinu i innego gówna, bo to ci pomoże ale ew. na stawy kolanowe w taki sposób iż dźwigać będziesz o wiele lżejszy portfel. Na forach takich jak to , to wiadomo - można znaleźć rady, kombinacje, cuda niewidy i inne błazenady, ale tak od serca z doświadczenia i zdrowego rozsądku Ci powiem, jak się naqrvisz jak świnia wódą to się obejszczasz, zapomnisz języka w gębie i chodzenia, przerócisz i przekimasz w tym miejscu do rana, no chyba ze Cie towarzystwo gdzie przetransportuje. Nażrysz się surowych ziemniaków , to dostaniesz gorączki, zerzygasz się i obesrasz pół łazienki, żrysz SSRI nie bzykasz - tzn. jakoś tam da rady, ale natura to zaprojektowała po to żeby czepać z tego wielką przyjemność jako nagrodę z tego typu zachowań, a tu po SSRI to jedyne co możesz się wkurwić i zetrzeć z fiuta skóre :D
Idzie tu co któryś temat przeczytać że niektórzy to mają jeszcze lepszy seks na SSRI niż przed nimi :D !!! no ale BennyHill na bok.

Do rzeczy . Chcesz mieć seks z powrotem - to zejdź z sertraliny :D innej możliwości nie ma , a potem żeby było jeba..ko życia możesz zarzucić jak już będziesz czysta, buspiron, mianseryne , cyproheptadyne . Wellbutrin to postokroć przemarketingowany lek, no ale i z nie byle jakim koncern za plecami no i nie byle jaką ceną rzecz jasna :D Cały ten syf prodopaminergiczny to kabaret, testowałem w życiu, pirybedyl, ropinrol, bromokryptyne - jedyne co się po tym chce to spać i nic poza tym. No wsumie to lepiej i dłużej stoi u facetów, tylko po co jak na SSRI nic nie czujesz :D ? Jeszcze raz powtórze, czynnikiem nadrzednym jeżeli idzie o orgazm, czucie, przyjemność z seksu - jest transmisja serotoninogeniczna, a raczej jej osłabienie w tym momencie, a na SRi to możesz sobie dołączać co chcesz, stracisz tylko czas, pieniądze itd. Moja rada, kuruj się , jak człowiek, o seksie zapomnij - sudoku se porozwiązuj :D A potem po planowym czasie kuracji odłóż to stopniowo, weż buspiron, mianserynę , GBLa chłopaki z hyperreala chwalą tez :P i sobie odbijesz ten seks z nawiązką, 100x seksowań z obowiązku i z niepełną przyjemnością, jest owiele mniej wartych niż 1 dobre ..... :D Ty bab i o tym nie wisz :D ?

Sortuj wg