Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Zespół PSSD - grożne skutki przyjmowania leków psychotropowy

przez tomek12 24 wrz 2013, 19:42
wykończony ale skąd Ty to wiesz, że te leki pomogą skoro tego na sobie nie testowałeś ? lekarz Ci jakiś to powiedział?

przez Ferdynand k 24 wrz 2013, 21:40
tomek12, czytałem o receptorach działaniu oun :o
działaniu leków
Naczelny Użyszkodnik

przez tomek12 25 wrz 2013, 08:36
ale jest jeden duży problem, te 2 leki mają dużo niebezpiecznych skutków ubocznych i dlatego nie wiem czy sie na to zdecyduje

ide niedługo do seksuologa, zobaczymy co on mi poradzi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Another_World 25 wrz 2013, 17:53
tomek12 napisał(a):ale jest jeden duży problem, te 2 leki mają dużo niebezpiecznych skutków ubocznych
Ulotki nie są dla pacjentów , tylko dla zabezpieczeń firm farmaceutycznych od strony prawnej. ---> aspiryna czy pierwszy lepszy antybiotyk stosowany podczas anginy.
tomek12 napisał(a):i dlatego nie wiem czy sie na to zdecyduje

Nawet jak się zdecydujesz to raczej nikt Ci ich nie przepisze.
tomek12 napisał(a):ide niedługo do seksuologa, zobaczymy co on mi poradzi

Nie żebym podważał kompetencje kogokolwiek, ale stracisz 200zł/wizyte i wyjdziesz z "receptą" na witaminę b12, piracetam, badanie prolaktyny i inhibitor fosfodiesterazy piątej. Seksuolodzy to twory na wzór fachowców z Usterka, najczęściej ładnie ubrani, poobwieszani dyplomami z Worda i cyrkowych szkoleń - podstarzali panowie po specjalizacji I st. z urologii/ginekologii/psychiatrii z odstawionymi ładnie domkami w dużych miastach, lubiący wozić się drogimi samochodami, którzy porzucili słabo dochodowe posady w przychodniach i średnio-dochodowe prywatne gabinety ginekologiczne/urologiczne, których w dużych miastach jest po szt.2/ulica - na rzecz trzepania konkretnych pieniążków z kieszeni naiwnych ludzi (zwłaszcza mężczyzn), którzy chętnie płacą za ich opowieści z mchu i paproci XD A możesz wierzyć mi w to co mówię - jestem w trakcie specjalizacji w szpitalu neuro-psychiatrycznym i wiedza lekarzy na ten temat dąży do 0. To są ludzie , którzy pokończyli studia wiele lat temu, mają swoje filozofie na temat wszystkiego (co drugi lekarz zwłaszcza psychiatra - to inna diagnoza, inne kombinacje leków), przypisują leki wg. ściśle określonych ogólnodostępnych schematów, a o dokładnych (znanych naukowcom na dzień 25.09.2013) mechanizmach działania wypisywanych przez siebie leków nawet im się nie śniło podczas najgłębszej fazy snu. Do rozwiązywania twoich problemów musiałbyś zgłosić się na jakieś uczelnie/instytucje zajmujące się badaniami nad neurobiologią, farmakologią, genetyką i dorwać człowieka , który prowadzi działalność naukową w obrębie tematu który Cię interesuje - ale to raczej musiałbyś wyruszyć za granicę, a nie do dr.hab.Staszka Nowaka XD - przecież to komiczne :D

przez tomek12 27 wrz 2013, 16:46
ja sobie sam takie leki bym przepisał gdybym zdecydował, że jest sens ale się boje bo po Wellbutrinie miałem jazdy które prawdopodobnie bym tęż miał po tamtych specyfikach

Another_World ja mam takie samo zdanie o lekarzach , tak więc spoko, ale tonący brzytwy się chwyta więc postanowiłem i seksuologa tez spróbowac. diagnoza jego co do mnie - zbytnio sie tym przejmuje i sie psychicznie zablokowałem ha ha ha ha !!! koleś właśnie miał drugą specjalizacje z psychoterapii i próbował mi wmówić, że jajko było pierwsze od kury :)

jedyna mała poprawa nastąpiła jak sie z kumplami w weekend bimbru napiłem :) .... erekcja mi normalna wróciła i troche lepsze libido ale z orgazmem wciąż bardzo daleko do stanu wyjściowego choć też troche lepiej.. haha

przez Ferdynand k 27 wrz 2013, 19:26
tomek12 napisał(a):ja sobie sam takie leki bym przepisał gdybym zdecydował, że jest sens ale się boje bo po Wellbutrinie miałem jazdy które prawdopodobnie bym tęż miał po tamtych specyfikach

Another_World ja mam takie samo zdanie o lekarzach , tak więc spoko, ale tonący brzytwy się chwyta więc postanowiłem i seksuologa tez spróbowac. diagnoza jego co do mnie - zbytnio sie tym przejmuje i sie psychicznie zablokowałem ha ha ha ha !!! koleś właśnie miał drugą specjalizacje z psychoterapii i próbował mi wmówić, że jajko było pierwsze od kury :)

jedyna mała poprawa nastąpiła jak sie z kumplami w weekend bimbru napiłem :) .... erekcja mi normalna wróciła i troche lepsze libido ale z orgazmem wciąż bardzo daleko do stanu wyjściowego choć też troche lepiej.. haha

z kolegami? :lol: :lol: :lol: :hide: :lol:

ok sorry za żart mix miansy z amantadyną jest bezpieczny miansa jest slinym antagonistą 5ht2c więc w małej dawce może zaskoczyć a amantadyna nie przełazi przez wątrobę
czego się bać?
na głupim ssri-u ulotka taaaaaaaaaka z uboków a są jeden i to często przemija albo wcale

ja na depresję miałem 150mg well i 45mg miansy i nic żadnych uboków
Naczelny Użyszkodnik

przez NieznanySprawca 27 wrz 2013, 19:43
ja na depresję miałem 150mg well i 45mg miansy i nic żadnych uboków

pozwole sie zapytac, dzialalo lepiej, niz sama wenla? dlugo Cie mulilo po dorzuceniu mianseryny? ogolnie, bardziej zamulascie jest, niz na samej cioci weli, czy lepszy naped?
NieznanySprawca

przez tomek12 28 wrz 2013, 13:12
ja na razie pare tyg. odpuszczam z czym kolwiek, może jak przestane sie tymi drugami szprycowac to i orgazm mi wróci,
wczoraj nawet jak obejrzałem lekką scene erotyczną w TV to i mały coś sie poruszył :) .... to było nie do pomyślenia jeszcze tydzień temu
dodatkowo po wellbutrinie i piracetamolu miałem straszną bezsenność, bez tabletki nasennej nie szło wogle zasnąć

przez Reiben 29 wrz 2013, 07:21
Ja nie mam orgazmu, nie wiem od której dawki bo pierwszy raz od ponad tygodnia sprawdzałem :] Jak to jest pierwszy etap wędrówki do impotencji to pisać mi tu szybko, idę resztą Asertinu nakarmić klopa.
Reiben

przez tomek12 14 paź 2013, 17:05
chojrak36 co tam u Ciebie ? dalej łykasz ten Wellbutrin ?

u mnie cały czas jednak lipa, najgorzej z tym orgazmem, ale cały czas nic nie biore.
Po tym Wellbutrinie dużo gorzej zasypiam niż wcześniej mimo, że już go dawno ostawiłem. Czasem musze sie wspomoc tablekta nasenna. Te leki potrafią popierdolić wszystko !!

SHM35 odbierz poczte :)

przez zima 14 paź 2013, 17:46
Reiben, oooo, a probowales dochodzic jakąś godzinę?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez media 15 paź 2013, 12:23

przez zima 15 paź 2013, 18:15
media, raz- smierć to akurat najmniej doskwierajacy skutek uboczny.
a dwa -nie rob jakiejs schizolskiej propagandy.
trzy- jaki masz interes w rozpowszechnianiu tych bzdur?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez media 15 paź 2013, 22:04
Przeczytałem dopiero 1/4 książki. Nie wiem co konkretnie negujesz ale chyba nie to że przemysł farmaceutyczny przedkłada własne zyski nad dobro pacjenta, wprowadzając na rynek leki powodujace poważne skutki uboczne o których nie informuje. Koncerny farmaceutyczne nie maja obowiązku publikacji/ ujawniania badań naukowych.

Sortuj wg