Kofeina w tabletkach

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Kofeina w tabletkach

przez Lord Kapucyn 01 cze 2012, 18:48
what_a_feeling napisał(a):Żałuję, że dałem tego linka (...) Jakbym wiedział po co ci to, to nie podałbym linka.

namiestnik napisał(a):Nie będę mówił jak to zdobyć - nie chcę mieć nikogo na sumieniu.

Nie bądźcie dziećmi.
Po pierwsze, kofeina jest legalna i dostępna w naszym kraju- kawa, guarana, napoje energetyczne, suplementy diety etc.
Po drugie, wszyscy tutaj jesteśmy dorośli i wszystko robimy na własną odpowiedzialność.
Po trzecie, na miłość boską to jest KOFEINA, a nie cytostatyki czy antracykliny- nie rozpierdala serca ot tak.
Po czwarte, żeby śmiertelnie przedawkować kofeinę trzeba jej wszamać od 10 do 15 gramów - czyli wypić naraz 166-250 mocnych kaw.
Po piąte, po to do ECA się bierze kwas acetylosalicylowy, żeby działał kardio- i neuro- protekcyjnie.
Po szóste, kulturyści i sportowcy praktykują to od dawien dawna.
Po siódme, robiłem przed tym regularnie próby wątrobowe. Skoro 7 lat intensywnej farmakoterapii nie rozjebało mi wątroby, to nie zrobi tego kofeina.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Kofeina w tabletkach

przez Ferdynand k 01 cze 2012, 19:44
Był koleś co miał 15g kofeiny i przeżył spoko.
Naczelny Użyszkodnik

Kofeina w tabletkach

przez Lord Kapucyn 01 cze 2012, 20:42
Ponadto badacze z Narodowego Instytutu Cukrzycy oraz Chorób Trawiennych wykazali, że kofeina ogranicza zwłóknienie wątroby i chroni miąższ wątroby przed uszkodzeniami. Jest niebezpieczna tylko dla osób, które posiadają gen spowalniający detoksykację kofeiny.

Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kofeina w tabletkach

przez Ivaaa 01 cze 2012, 20:57
kawa nie jest aż taka niezdrowa jak ludzie sądzą, do 2 filiżanek dziennie spokojnie można pić z tego, co czytałam :-)

Kofeina w tabletkach

przez namiestnik 02 cze 2012, 14:07
Po pierwsze, kofeina jest legalna i dostępna w naszym kraju- kawa, guarana, napoje energetyczne, suplementy diety etc.
Po drugie, wszyscy tutaj jesteśmy dorośli i wszystko robimy na własną odpowiedzialność.

Nie zgodzę się by przedstawianie sposobów na zrobienie sobie krzywdy było dobre.
To może opiszę jak wprowadzić się w stan euforii, zdobyć narkotyki kupując tylko w legalnych źródłach, jak się zabić tak by było miło i poduszkowo i by nie było szans odratować, by się nie męczyć?

Mad -tu czytają ludzie którzy bywają na skraju. Ja się dowiedziałem o tej - legalnej, jak Ty i ja pisałem kofeinie gdy byłem zrozpaczony wydajnością mojego działania i bardzo chciałem coś z tym zrobić. W złym stanie - bezkrytycznie (brak krytycyzmu niestety występuje tutaj pewnie u wielu osób - w tym u mnie w wielu przypadkach) można sobie bardzo zaszkodzić nawet zupełnie legalnymi narkotykami, innymi substancjami czy oddziaływaniami na siebie.

Co do ilości - zapewniam, że łatwo i tanio, od ręki praktycznie można kupić 250 czy 500 g czystej kofeiny. Poza strasznie gorzkim smakiem to nic nie przeszkadza by spożyć naprawdę duże ilości. A wiem po sobie, że dojście do 1g nie trwa wcale tak długo.. Niestety.

Kofeina w tabletkach

przez bsn 03 cze 2012, 15:17
I jak tam ECA? Jakieś efekty? Jak z ciśnieniem?
F32
bsn

Kofeina w tabletkach

przez Ferdynand k 03 cze 2012, 15:51
namiestnik ja jestem w desperacji (próbuje zdobyć teraz jakieś rośliny z przęślowatych zawierają efedrynę i pseudefedrynę)
ale zażywając ją raz nie zaszkodzi szczerze dużo bym poświęcił żeby mój koszmar się skończył nie wiesz co przeżywam jakim prawem
mówisz mi co jest dla mnie dobre nawet mnie nie znasz.
Naczelny Użyszkodnik

Kofeina w tabletkach

przez namiestnik 03 cze 2012, 19:57
masz rację nie znam Ciebie..

jednak wiem, że desperacja często prowadzi na manowce

jak jesteś w Pl centralnej to mogę Ci za free dać trochę kofeiny - na spróbowanie. Bo pewnie i tak zdobędziesz. A ja nie mam co zrobić z resztą tego g...

obstawiam, że skoro mówisz o efedrynie czy izomorficznej efedrynie to też już wiesz jak ją zdobyć i obawiam się, że wiesz jak ją przetworzyć na coś jeszcze mocniejszego

Absolutnie nie jestem za ograniczaniem dostępu do wiedzy i ew. substancji wszelakich. Jednak wiem, że naprawdę często to się bardzo źle kończy.

Kofeina w tabletkach

przez Lord Kapucyn 03 cze 2012, 22:27
bsn napisał(a):I jak tam ECA? Jakieś efekty? Jak z ciśnieniem?

Ciśnienie w normie, tętno fhuj wysokie. Jutro się zważę, to dowiem się jak efekty. :P

Moderator/ R2 - D2

Kofeina w tabletkach

przez Michuj 04 cze 2012, 21:38
Właściwie kofeina nie działa na mnie w żaden sposób. Wczoraj przed spaniem wypiłem litr energetyków i poszedłem w kimono bez tablet nasennych, jakby nigdy nic.
Loża szyderców

Kofeina w tabletkach

przez dogomaniaczka 04 cze 2012, 21:43
Mad_Scientist, bierzesz to żeby schudnąć? Trochę paranoja..lepiej ruszyć dupsko i zasuwać na siłownię, niż się faszerować :shock:

Kofeina w tabletkach

przez Michuj 04 cze 2012, 21:44
też uważam, że ten zestaw to kompletny bezsens. tylko katorga dla organizmu, jakby było mało psychotropków.
Loża szyderców

Kofeina w tabletkach

przez Lord Kapucyn 05 cze 2012, 09:43
dominika92, Jestem na diecie 1000kcal i robię codziennie minimum 20km na rowerze (a często 50km) i 45 min. ćwiczeń, więc na temat ruszania dupy to nie pierdziel, ok? :P

A w ogóle to pierdzielicie. Ludzie biorą sto razy gorsze, bardziej niezdrowe i niebezpieczne preparaty na odchudzanie, środki odwodniające, środki na przeczyszczenie itd. ECA jest dobre, biorą to od lat sportowcy i kulturyści. Cały dzień nie mam po tym apetytu, i to przyspiesza metabolizm rozwalony przez psychotropy. A z leków nie zrezygnuję.

Moderator/ R2 - D2

Kofeina w tabletkach

przez dogomaniaczka 05 cze 2012, 14:17
Mad_Scientist, no i co z tego że biorą gorsze? To świadczy tylko i wyłącznie o ich głupocie, o niczym więcej. No to spoko, jak tak utrzymasz to spokojnie schudniesz i nie ma potrzeby truć się dodatkowo czymś..Jakbyś mało tego wszystkiego brał..:P

Sortuj wg