Kofeina w tabletkach

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Kofeina w tabletkach

przez Michuj 12 cze 2012, 13:01
:pirate: wierz mi, że ja przerabiałem kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt takich podejść do diet ala 1000-1500 kalori. Gdyby to działało, to problem nadwagi na świecie, prawie by nie istniał. Opamiętaj się za wczasu i nastaw się na maks 4 kg na miesiąc.
Loża szyderców

Kofeina w tabletkach

przez Badziak 12 cze 2012, 16:12
Michuj napisał(a):Sudafed najlepszy.

To coś w ogóle na was działa? Bo ja od rana zjadłam dwie tabletki i nic. Żadnego pobudzenia, spać mi się chce. Chciałam przeczekać na Sudafedzie odwyk kofeinowy, ale jeśli to ma tak wyglądać to chyba jednak przejdę się po energy drinka.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Kofeina w tabletkach

przez Michuj 12 cze 2012, 16:45
12 działa ;)
Loża szyderców

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kofeina w tabletkach

przez Ferdynand k 12 cze 2012, 16:50
Mam pomysł będę brać pseudoefedrynę max 2 razy na miesiąc w nagłych wypadkach, a tak dalej będę używał kofeiny
stosując zamiennie obie substancje wolniej będę się uodparniać.
Naczelny Użyszkodnik

Kofeina w tabletkach

przez Badziak 12 cze 2012, 17:07
12 tabletek? O matko :shock:

Kofeina w tabletkach

przez namiestnik 12 cze 2012, 17:58
Badziak, a co niby mają dwie zdziałać? Nawet po utlenieniu to z 5 trzeba by poczuć.

Mad - czyli narazie chudniesz 2.5 kg tłuszczu i tyjesz o 1-2 kg wody... ogólnie grunt, że w dół.
Potem jak już zamienisz z 15 kg na 15 litrów to coś na nadciśnienie, wysikasz się i.. ;)

a tak poważnie to sądzę, że o ile bez efedryny udałoby się utrzymać ten reżim to efekt będzie ten sam.
efkę rozumiem łykasz w stanie nieprzetworzonym?

Kofeina w tabletkach

przez Lord Kapucyn 12 cze 2012, 18:46
Po zlocie doszedl 1-2kg - pewnie woda. :P Staram sie nie przekaczac 333 kcial / na dzinn, ale bylo rozie na gastrofanie poszlo ostre chclanie i picia

Miało być: po ZLOCIE doszło 1-2kg - pewnie woda. Staram się nie przekraczać 1000 kcal/ dzień, ale było różnie- przy gastrofazie doszło ostre żarcie i chlanie.

Tak to jest jak się pisze po zolpidemie. :P :lol:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Kofeina w tabletkach

przez Michuj 12 cze 2012, 18:48
Mad_Scientist, masz tą paskudną cechę charakteru, którą ja też niestety posiadam - nie uczymy się na cudzych błędach, tylko trzeba samemu dostać z kopa. ;/
Loża szyderców

Kofeina w tabletkach

przez Lord Kapucyn 12 cze 2012, 18:53
Tak, niestety zgadzam się, mam tę paskudną cechę charakteru. Muszę sam się przejechać na gównie, żeby uwierzyć. :(
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Kofeina w tabletkach

przez namiestnik 12 cze 2012, 19:01
wszystkich g.. nie dasz rady przeżyć - lepiej tak nie robić (i kto to mówi?)

Kofeina w tabletkach

przez Kalebx3 12 cze 2012, 23:38
Badziak ,spróbuj geranaminy. Aktualnie testuję. Ma to silnego kopa. Dziś wziąłem 1/3 kapsułki( nie wiem jaka dawka,ale podejrzewam ,że było to około 15mg). Było walnięcie ,czysta adrenalina w zrównoważonym pułapie. Nie wiem ,jak wygląda z tym tolerancja ... mam zaledwie trzy kapsułki ,więc nie sprawdzę.Jednak ,gdybym miał problemy jak Ty zapewne zainteresował bym się tą substancją.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Kofeina w tabletkach

przez Badziak 14 cze 2012, 02:49
A czy to też można nabyć w sklepie dla kulturystów albo w aptece?

Kofeina w tabletkach

przez Amon_Rah 14 cze 2012, 02:57
Geranamina, DMAA, 1,3-dimetyloamylamina™ - organiczny związek chemiczny występujący w niewielkich ilościach w olejku geranaminowym (pozyskiwanym z rośliny Pelargonium odorantissimum). Substancja ta zaliczana jest do amin alifatycznych, wpływa na aktywność neuroprzekaźników, w tym katecholamin, z jednej strony hamując wychwyt zwrotny noradrenaliny z drugiej zwiększając jej produkcję. Wykazuje działanie pobudzające i termogeniczne. Choć w suplementach diety dla sportowców dimetyloamylamina obecna jest od niedawna, to koncerny farmaceutyczne zainteresowały się nią już pod koniec pierwszej połowy minionego wieku (Eli Lilly).
DMAA wchodzi w skład preparatów dla sportowców o działaniu pobudzającym takich jak stacki keratynowe przedtreningowe i niektóre no-boostery, a także stanowi składnik spalaczy tłuszczu. Dostępna też jest w internecie w postaci monoperparatów. Działa silnie pobudzająco, poprawia zdolności wysiłkowe fizyczne i intelektualne, jej potencjał jest szczególnie odczuwalny w połączeniu z kofeiną. W obiegowym ujęciu często przyrównywana jest do zakazanej efedryny, zakres jej działania jest jednak bardziej ośrodkowy niż obwodowy, co pozwala na zmniejszenie ryzyka niektórych reakcji niepożądanych takich jak np. drżenie rąk. Absolutnie nie nadaje się do stosowania przed 18 rokiem życia i w wypadku osób nadwrażliwych na działanie stymulantów. Stosowana jako element wspomagania wysiłku oraz jako termogenik przez sportowców różnych dyscyplin. W 2009 roku została dodana przez WADA (Światowa Agencja Antydopingowa / ang. The World Anti-Doping Agency) do listy substancji zabronionych

MACIE
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Kofeina w tabletkach

przez Kalebx3 14 cze 2012, 16:08
Badziak ,nie wiem ,ale widziałem to do kupienia w Necie.
Ja po trzech dniach narazie na jakiś czas odstawiam to . Za mocne ! Adrenalinowy wykop. Do tego ( jak przytoczył Amom), przy wejściu tej substy ręce z lekka latają ( ale niewiele), nachodzi mocna psychiczna chcica seksualna ,ale tylko psychiczna ,bo fizyczność erekcji bardzo zaburzona. Bardzo też chce się palić fajki,do których palenia nie uśmiecha mi się wracać. Wiesz ,sam nie wiem ,czy ta substancja jest dla Ciebie. Tu jest inne pobudzenie niż przy kofeinie ( bardziej amfetaminowe -nie wiem do czego to trafniej przyrównać-ale bez cienia euforii ,animuszu.Taka adrenalina ,która dobra jest na dwa trzy ,cztery dni ,ale ( w moim przypadku )nie więcej. Poza tym ,wczoraj po tym ( wziąłem to to donosowo,coby się mniej przez wątrobę"zmarnowało"),to wieczorem taka jakaś obojętność mnie chwyciła w stosunku do żony i wszystkiego wokół,że naprawdę hujowizna. Jakieś adrenalinowe wyeksplatowanie ,czy cóś.
Jakbyś mogła sobie załatwić dwie kapsułki na przetestowanie to prędzej ,niż jakbyś miała kupować całe pudełko za około bodajże 100 zł.Firma FUSION to puszcza -40mg , 90 kapsów. Droga ,a jak się nie sprawdzi jeszcze drożej.
Jak masz jeszcze jakieś pytania pisz na PW.
Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg