Jak długo zażywasz leki?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Jak długo zażywasz leki?

przez intel 26 sty 2013, 22:07
Badziak napisał(a):2 lata - zaburzenia lękowo-depresyjne z elementami fobii społecznej i paranoiczna zazdrość okresowo

Skoro nie pomogły ( a czytając twoje wypociny należy tak mniemać ) to być może WMÓWIŁAŚ sobie owe zaburzenia, które usprawiedliwią malkontenctwo, imbecylizm oraz niepewność w związku , wynikającą z zaburzonego poczucia swojej wartości, oraz braków w fizys ?
intel

Jak długo zażywasz leki?

przez xanonymous 28 sty 2013, 20:11
Marsal2 napisał(a):takemeaway7, jak nie pójdziesz na terapię, to będziesz leki łykał całe życie i tylko będziesz czuł się w miarę "normalnie".

Psychoterapia to jest chyba dla ludzi z takimi problemami jak rzuciła mnie dziewczyna, straciłem prace, itp. Jak ktoś ma problemy ze snem, apetytem, nerwicą wegetatywną, albo spałośćią, sennością, zmęczeniem, jak rano nie można zwlec się z łóżka albo się budzi co 2 godzinyw nocy itp to co terapia możę pomóc? Terapeuta ma cudowną moc uzdrawiania i nas uleczy? jak się ma zaburzoną pracę neuroprzekaźników mózgu/układu nerwowego?

Ciekaw jestem czy na forum znajdzie się choć jedna osoba której psychoterapia cokolwiek pomogła na dolegliwości natury psychiatrycznej a nie jakieś problemiki życiowe, tylko jak komuś choroba bardzo utrudnia funkcjonowanie, żę do pracy sie nie nadaje i w ogóle żyje w agonii?

-- 18 lut 2013, 03:29 --

*Monika* napisał(a):Trzy lata temu brałam przez okres 3-4 miesięcy. Od prawie trzech lat żadnych leków nie biorę. Psychoterapia od 3 lat.

W jakim celu chodzisz na psychoterapią, z czym miałaś problem i czy psychoterapia cokolwiek Ci pomogła?

Sortuj wg