leki euforuzujące/podnoszące nastrój

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Stonka 10 maja 2012, 16:29
a nie będącymi klasycznymi antydepr- bo te mi szkodzą -opinia lekarzy
jestem w tragicznym stanie i szukam czegokolwiek, moze to byc lek na cos zupelnieinnego albo jakies ziolo (ale narkotyki odpadają) co podnosi natsroj. Bardzoproszę o powazne potraktowanie mojej posby i nie kasowanie mi tego tematu bo ju pare razy był skasowany albo przeniosionygdies...ja mamuszkodony mozg i lekarze sami szukają co moglobymi dac ulgę...wiec prosze podejdzcie powaznie

przez ladywind 10 maja 2012, 16:57
Stonka, LOrafen doraźnie próbowałaś?

-- 10 maja 2012, 15:57 --

Stonka, a robiłaś sobie badania tego płata czołowego??
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez MadGregor 10 maja 2012, 17:17
Rzeczywiście Twoje posty i apele są dramatyczne. Ja też jestem ciekaw czy robiłaś jakieś badanie. Czy te rzekome uszkodzenie mózgu wyszło by w MR czy to skutek brania benzo, a zmian cun można jedynie się domyślać?
Ostatnio edytowano 10 maja 2012, 17:32 przez MadGregor, łącznie edytowano 1 raz
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 10 maja 2012, 17:20
Gregg1991, wiele osób na forum jest w dramatycznej sytuacji tylko podejrzewam że nie wszyscy się ujawniają.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez MadGregor 10 maja 2012, 17:31
ladywind napisał(a):Gregg1991, wiele osób na forum jest w dramatycznej sytuacji tylko podejrzewam że nie wszyscy się ujawniają.

Jasne, a ja się bardzo identyfikuję ze Stonką. Wiem też co to znaczy jak bliscy nie tylko ignorują Twój problem, ale także "wiedzą" lepiej co Ci dolega dając jasno do rozumienia, abyś "wziął się w garść i przestał zajmować umysł pierdołami."
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez Stonka 10 maja 2012, 18:20
No dobra, ale te leki...do pewnego momentu działał na mnie akienton...potem przestał...potem cudowni działał stilnox, a nawet 3 stilnoxy dziennie, ale teraz nie działają juz wcale...juz nawet 3 mg clonazepamu nie działa...
moze są jakies inne leki - nie wiem na migrenę, na żołądek, które rpzy okazji podnoszą nastrój?
słyszałam o tym metylofenidacie - alem on podobno tez uzzleznia

przez jasiek 10 maja 2012, 18:39
Euforia nie jest dobrym stanem, gdyz zaburza trzeżwe spojrzenie.

Co do podnoszących nastrój to róznie u jednych SSRI, u innych wellbutrin czy edronax, celowałbym w leki podnoszące poziom wszystkich monoamin w mózgu(serotoniny, noradrenaliny, dopaminy), może jeszcze moklobemid.

przez uzytkownik 10 maja 2012, 18:43
Stonka napisał(a):nie wiem na migrenę, na żołądek, które rpzy okazji podnoszą nastrój?

Sulpiryd.
uzytkownik

przez jasiek 10 maja 2012, 19:49
Sulpiryd ma działac przeciwdepresyjnie i aktywizująco, u mnie nie działał, ani od razu, ani po sześxiu tygodniach-jedynie zamulał.

przez uzytkownik 10 maja 2012, 19:53
jasiek napisał(a):Sulpiryd ma działac przeciwdepresyjnie i aktywizująco, u mnie nie działał, ani od razu, ani po sześxiu tygodniach-jedynie zamulał.

Co organizm, to różne reakcje. Poza tym bardzo dużo zależy od dawek.
uzytkownik

przez ladywind 10 maja 2012, 20:11
Z tymi lekami jak z grą w totka, albo wygrasz albo przegrasz

Gregg1991, ja też identyfikuje się ze Stonką bardzo, no i teraz z Tobą też skoro masz z rodziną podobnie jak ja

przez Zenonek 11 maja 2012, 10:31
Skoro działają na Ciebie leki wpływające na GABA to moze :

- Gabitril

Lub z innej beczki Lyrica ?

przez QueenForever 11 maja 2012, 13:50
Euforia to narkotyki-dają potężną porcje szczęścia która szybko mija-potem nic nie jest w stanie zrekompensowac tego co sztucznie wygenerowały narkotyki a człowiek z natury rzeczy chce coraz więcej i ...lądujemy w czarnej dziurze.Dlatego depresji nie leczy się narkotykami lecz lekami nieeuforyzującymi.
QueenForever

przez ladywind 11 maja 2012, 14:32
Narkotyki nie są dobrym pomysłem, nigdy nie brałam ich, ale od pewnych osób wiem, że jak przestają działać to samopoczucie jest jeszcze gorsze, niż jak się ich nie bierze i jest kijowe. One potęguje wszystkie złe stany psychiczne, gdy już przestają działać euforyzująco

Sortuj wg