gdzie oddać stare leki?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

gdzie oddać stare leki?

przez jasiek 03 maja 2012, 11:29
zostało mi po leczeniu

afobam, sulpiryd, gabapentin, mirtazapine -to co zostało po terapiii szczątkowe ilości clonazepamu, rispoleptu, valdoxanu, dodatkowo solian depakine chrono, lorafenu, piracetamu

gdzie oddać stare leki?

przez clone 03 maja 2012, 12:47
Podobno w aptekach przyjmują. Ile masz tego Rispoleptu, bo może bym wziął (mam go w programie leczenia)?

gdzie oddać stare leki?

przez linka 03 maja 2012, 14:27
Jeszcze chwila i zamknę ten temat, forum to nie miejsce na handel czy wymianę lekami na receptę - niepotrzebne leki czy to przeterminowane czy nie używane oddajemy tylko do aptek i nigdzie indziej !!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

gdzie oddać stare leki?

przez Laima 03 maja 2012, 14:30
jasiek, oddaj lekarzowi niech on da innym pacjentom którym zapisuje
Laima

gdzie oddać stare leki?

przez linka 03 maja 2012, 14:50
:shock: poważnie? Takie niedokończone blistry leków??
Nie wydaje mi się, żeby jakiś normalny lekarz mógł coś takiego przyjąć i komuś oddać.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

gdzie oddać stare leki?

przez Maciej farmaceuta 03 maja 2012, 15:04
A tak,moja Pani Psychiatra wydawała innym pacjentom leki które mi nie służyły.Jeżeli komuś ma pomóc,to czemu nie?

gdzie oddać stare leki?

przez linka 03 maja 2012, 15:32
Maciej farmaceuta, to jest niezgodne z prawem.... jakieś zużyte od połowy leki nie wiadomo skąd..... wasza sprawa, ja bym czegoś takiego nie przyjęła od lekarza ... :roll:
Przyjaciel forum

gdzie oddać stare leki?

przez clone 03 maja 2012, 16:22
Jeśli są w blistrze, to czemu nie?

gdzie oddać stare leki?

przez Maciej farmaceuta 03 maja 2012, 16:42
Jeżeli wykupiłem escitalopram (elicea)3 op i się po tym cholernie źle czułem,powiedziałem to mojej babce.Ona na to:jakbyś mógł(jesteśmy per ty)to przynieś,bo jedna dziewczyna to bierze,pomaga jej a ma krucho z forsą.Więc przyniosłem.Nawet w aptece możesz kupić 1 blister po10 tabl zamiast 50 tabl,i to jest zupełnie legalne.Dostawanie ledwo co używanych leków od lekarza jest nie oficjalne,ale w psychiatrii,onkologii b.częste

gdzie oddać stare leki?

przez jasiek 12 maja 2012, 08:00
Maciej farmaceuta napisał(a):Dostawanie ledwo co używanych leków od lekarza jest nie oficjalne,ale w psychiatrii,onkologii b.częste

Zwłaszca w onkologi (gdzie chodzi o życie) winno być powszechne

gdzie oddać stare leki?

przez linka 12 maja 2012, 10:05
Nie wydaje mi się, bo jakoś nie wydaje mi się, żeby ktoś chory na raka nie wybrał do końca swoich leków ....... poza tym leki (IMHO) powinny pochodzić tylko i wyłącznie z apteki ...... a nie jakiś blister leku niewiadomego pochodzenia....
Przyjaciel forum

gdzie oddać stare leki?

przez frustrated 12 maja 2012, 10:17
Nie wydaje mi się, bo jakoś nie wydaje mi się, żeby ktoś chory na raka nie wybrał do końca swoich leków

Jak osoba na raka umrze, to leki zostaja...
Po za tym leki sa drogie, wiec ja nie widze nic zlego w braniu z drugiej reki, oczywiscie jak blister jest nienaruszony
zdrowymozg.pl

gdzie oddać stare leki?

przez linka 12 maja 2012, 10:28
frustrated, a jesteś pewien co jest w tym blistrze? Biorąc leki onkologiczne - od których zależy twoje życie......
Przyjaciel forum

gdzie oddać stare leki?

przez clone 13 maja 2012, 15:55
Jeśli lek pochodzi od pacjenta, któremu został on przepisany, to nie widzę tu problemu.

Sortuj wg