Leki a wzrost/spadek wagi.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Avatar użytkownika
przez Bad Girl 01 lut 2008, 15:17
ja schudłam najbardziej po Asentrze (sertralina). poszłam w dół o dobre 6kg... teraz przy efectinie zaczynam więcej jeść więc jest możliwość że wróce spowrotem do swojej wagi.
zobaczymy ;)
vice versa a ty jakie leki bierzesz aktualnie?
Avatar użytkownika
Offline
Posty
349
Dołączył(a)
25 lut 2007, 13:46
Lokalizacja
Poznań

przez .Tomek 01 lut 2008, 16:06
A ja bym z chęcią przybrał na masie, ale mięśniowej dlatego jem jak najwięcej protein i ćwiczę xD i zdrowo i ładnie będę wyglądał (i robię co lubię czyli ćwiczę) :) no i będę wyglądał jak chłop a nie wieszak :) hehe ;) zastanawiam się w sumie jak mój lek, i czy w ogóle, wpływa na masę ciała.

Pozdrawiam.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
Offline
ExModerator
Posty
1118
Dołączył(a)
09 sie 2007, 17:16
Lokalizacja
Daleko :)

Avatar użytkownika
przez kamyk78 01 lut 2008, 16:37
Ja przez ostatnie 3 miesiące przytyłam 20 kilo :( nie wiem czy to przez prochy czy dlatego ,że zajadalam smutki...byle dużo..pizze,kebaby itp.Teraz biorę Cilon,Xanax SR,Clonazepam ale jestem na diecie i schudlam jakies 5 kg :) Podobno będe miała zmianę leku na Rexetin i zastanawiam sie jak to wpłynie na moją wagę :roll:
Avatar użytkownika
Offline
Posty
37
Dołączył(a)
13 sty 2008, 20:06
Lokalizacja
kujawsko-pomorskie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vice versa 01 lut 2008, 18:05
Bad Girl napisał(a):vice versa a ty jakie leki bierzesz aktualnie?


Od dwóch dni biorę Lexapro, poprosiłam o zmiane leku bo po 5 miesiacach zażywania Zoloftu przybyło mi tu i ówdzie. Fakt, ze na poczatku farmakoterapii gubiłam wage, ale od około 2 miesięcy gołym okiem widac było, że tyje!!!

Tak więc obecnie mam: Lexapro rano i hydroksyzyne by sie wyciszyc przed snem, wczesniej był zoloft i w chwilach paniki Xanax.
Offline
Posty
147
Dołączył(a)
23 wrz 2006, 17:56

Avatar użytkownika
przez Bad Girl 01 lut 2008, 18:28
to dziwne... po zoloft to to samo co asentra... ja naprawde schudłam po tym przy czym przez cały czas utrzymywał mi się jadłowstręt.
te leki troche mieszają jeśli chodzi o metabolizm.
nie mam pojęcia po jakich lekach byś nie tyła. chciałam ci zaproponować asentre ale skoro bierzesz właściwie taki sam lek tylko pod inną nazwą to nie wiem czy to ma sens..
przed tem też miałaś tendencje do tycia?
może warto by było poćwiczyć od czasu do czasu?
Avatar użytkownika
Offline
Posty
349
Dołączył(a)
25 lut 2007, 13:46
Lokalizacja
Poznań

przez vice versa 01 lut 2008, 21:03
Bad Girl nigdy nie miałam tendencji do tycia, trenowałam przez kilkanascie lat, moje ciało zawsze było umięśnione, pomiar tkanki tłuszczowej wykazywał ok 15% (jak u sportowców). Obecnie jest duzo gorzej. Nadwagi nie mam, a BMI w normie, jednak przeraza mnie zmiana wyglądu mojego ciała i pojawiąjacy się celulit :(. Mam nadzieje, ze po zakończeniu farmakoterapii mój wygląd wróci do stanu wczesniejszego.
Offline
Posty
147
Dołączył(a)
23 wrz 2006, 17:56

Avatar użytkownika
przez Bad Girl 02 lut 2008, 09:25
w takim razie to najprawdopodobniej przez leki masz takie skoki wagi.
nie ma się co przejmować, wszystko wróci do normy zobaczysz. tylko trzeba trochę czasu.
:)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
349
Dołączył(a)
25 lut 2007, 13:46
Lokalizacja
Poznań

przez vice versa 04 lut 2008, 12:32
Rzeczywiście po zmianie leku nie chce mi się jeść. Na początku brania zoloftu tez tak było. Powoli waga spada, choć w obwodach na razie nie ma żadnej różnicy. Może sposób na mnie, to co dwa miesiące zmiana leku? Tylko czy to aby nie jest nieobojętne dla organizmu?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:39 pm ]
Co do cellulitu, postanowiłam zakupic sobie detox bądź fisio diur, taki odtruwacz dla organizmu. Tak jak ktoś wczesniej napisał, zapewne mam zatrzymanie płynów w organizmie, bo robie się jakaś "rozlazła". Mam nadzieje, ze moje starania przyniosą widoczny efekt.
Offline
Posty
147
Dołączył(a)
23 wrz 2006, 17:56

Avatar użytkownika
przez NatłokMyśli 04 lut 2008, 14:16
Jak duże spadki wagi są po lekach ssri(Fluoksetyna) albo snri(Efektin) jesli chodzi o męzczyzn?
Pzdr
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty mojego życia.
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
42
Dołączył(a)
23 sty 2008, 12:17
Lokalizacja
łódzkie

przez .Tomek 04 lut 2008, 21:16
Po fluo wiem, że raczej są spadki wagi, jak duże to nie wiem, za dużo się tego leku nie nabrałem.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
Offline
ExModerator
Posty
1118
Dołączył(a)
09 sie 2007, 17:16
Lokalizacja
Daleko :)

Avatar użytkownika
przez Topa 19 lut 2008, 15:51
Definitywnie przytylam i to sporo po mirzatenie i troche po doxepinie
"Raj jest tam, gdzie idziesz
Pieklo tu, gdzie stoisz"
Avatar użytkownika
Offline
Posty
87
Dołączył(a)
09 lis 2006, 12:02

Avatar użytkownika
przez Jovita 19 lut 2008, 16:40
ja po ciatlopramie nie mialam wogole apetytu , i tyak jestem szczupla waze 53 kg a wtedy schudlam tak ze jak sobie przypomne to az drze...
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

przez Moniunia27 29 lut 2008, 13:36
ja przytylam 25 klio odkad od 5 lat sie lecze na ta depresiure trudno wyczuc od jakiego leku tak przytylam bo bylo ich troche ale podejrzewam ze po zalascie bo to jakos w tym czasie bylo-a teraz od miesiaca jej nie biore zucilam w cholere i biore seronil i schudlam 8 kilo za miesiac :D
Offline
Posty
66
Dołączył(a)
27 lut 2008, 19:09
Lokalizacja
Myslenice

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Przeskocz do