Leki a wzrost/spadek wagi.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: tycie po lekach

przez Anna Maria 06 sty 2011, 14:51
Odkąd biorę lerivon przytyłam 10 kg :why: chyba go odstawię,sama nie wiem :bezradny: i tak biorę jeszcze mirtor
Anna Maria
Offline

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez Anna R. 06 sty 2011, 21:00
Bierzesz mianseryne z mirtazapiną ??? I jak się czujesz? O takim połączeniu jeszcze nie słyszałam, przecież one niemal tak samo działają. O kilogramy bardziej obwiniałabym Mirtor, tez sporo przytyłam na mirtazapinie.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

_____________________________________________
sertralina 25 mg, lamotrygina 25 mg, olanzapina 5 mg
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1415
Dołączył(a)
29 paź 2008, 15:39

Re: tycie po lekach

przez Anna Maria 06 sty 2011, 21:10
może to połączenie jest bezsensu bo sama połączyłam,nie mogłam skonsultować z lekarzem.Czuję się na nich dobrze bo przesypiam całą noc wcześniej na samym mirtorze się budziłam kilka razy w nocy.Nie mogę brać więcej mirtoru bo biorę najwyższą dawke.
Sama nie wiemn czy tyje po lirevonie,nie lubie zwalać na leki,ale odkąd go biorę rzeczywiście przybyło mi 10 kg
Anna Maria
Offline

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez Anna R. 06 sty 2011, 21:15
Hmmm, skoro się dobrze czujesz to chyba nie ma sprawy. Dla pewności jednak zapytaj lekarza.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

_____________________________________________
sertralina 25 mg, lamotrygina 25 mg, olanzapina 5 mg
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1415
Dołączył(a)
29 paź 2008, 15:39

Re: tycie po lekach

przez wentyl77 12 sty 2011, 22:25
powiem Wam tak Po lerivonie żarłem i przytyłem około 8 kg po powiedzmy 2 miesiącach! Odstawiłem, ale zacząłem brać mirzaten. Waga nie wróciła do poprzedniej, ale 4 kg na stale od kwietnia do września się udało pozbyć bez odstawiania smażonego czy piwka. Jednak w okresie wiosenno-letnim jeździłęm niezbyt dużo ale regularnie rowerkiem. We wrześniu powoli odstawiałem i wróciły kilogramy a obecnie 2 nadprogramowe.
leki ponoć zwalniają metabolizm. Gdy częściej siedziałem na ;tronie' zauważalnie waga się zmiejszała.
Offline
Posty
61
Dołączył(a)
19 sty 2010, 19:36

Zoloft.,Effectin. Apotem?

przez Maggie28 14 sty 2011, 02:26
Brałam zoloft jakieś 1,5 roku było super, schudłam jakieś 10 kilo, potem wszystko wróciło do normy...zmieniłam lek na Effectin, 6 miesięcy czułam się iwyglądałam lepiej. Brzmi to dość płytko ale jeśli ktoś miał podobne doświadczenia...,Póżniej kiedy te leki przestały działać w ten magiczny sposób na mój organizm zaczełam szukać innych, ich odpowiedników....wypróbowałam już prawie wszystkiego. Nic od tamtej pory nie sprawiło, że było tak jak na poczatku brania, przeciwnie moja twarz od tych leków zaczęła puchnąc..Wiem jak to wszystko brzmi ale jeśli ktoś miał podobne doświadcznia prosze o odpowiedź, szczególnie ważne może byc to dla dziewczyn.
Maggie28
Offline

Re: tycie po lekach

przez 19_latek 14 sty 2011, 14:49
Maggie28,
Moze zacznij cwiczyc? Silownia albo jakis ruch chociaz. Od lekow sie nie tyje, tyje sie od jedzenia. Chetnie sie zamienie, ja chce przytyc jeszcze troche ale nie moge :D
19_latek
Offline

tycie po lekach

przez doniczka55 29 sty 2011, 22:44
Hej.
Biorę Sertagen i Deprexolet.
W ciągu trzech miesięcy przytyłam 5 kg, mimo, że nie mam większego apetytu, jem normalnie, tzn. jestem na diecie Dukana.
Martwi mnie to i dołuje. Tak długo walczyłam o zgrabną i szczupła sylwetkę, że teraz każdy kg to dla mnie tragedia. 10 lutego mam wizytę u lekarza, chciałabym zmienić leki. Macie jakieś sugestie?
Znam drogi wiodące do dna
Offline
Posty
10
Dołączył(a)
22 lis 2010, 13:28

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez Anna R. 30 sty 2011, 00:06
Może fluoksetyna? Raczej się po niej chudnie niż tyje
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

_____________________________________________
sertralina 25 mg, lamotrygina 25 mg, olanzapina 5 mg
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1415
Dołączył(a)
29 paź 2008, 15:39

Re: tycie po lekach

przez kasia000 31 sty 2011, 14:42
tyjesz raczej po deprexolecie
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."
Offline
Posty
1010
Dołączył(a)
05 lis 2010, 17:46

Przyrost wagi (sulpiryd, depakine)

przez MARZENA 34 11 mar 2011, 19:58
czesc tak po sulpirydzioe jest problem z miesiaczka nie misl ok 2 mc poszlam do ginekologa i dostalam tabletki na wywolanie okresu przyszedl.zobaczymy co bedzie dalej najlepiej jest brac przytym antykoncepcje wtedy miesiaczka bedzie zawsze i regularnie i prolaktyna tak nie rosnie.ja czekam teraz na miesiaczke i odrazu biore antykoncepcje
Offline
Posty
35
Dołączył(a)
20 sie 2010, 22:30

Zamiennik dla zalasty, ratunku, przytyłem na maksa !!

przez mexican 13 mar 2011, 21:30
Witam !

Biorę Zalaste i Olzapin już ponad 1,5 roku. Najpierw 15mg, pozniej 20 mg teraz 10 mg.
Przytyłem na maksa, jak ważyłem zwykle 65 kg teraz waże 95 kg.
Lekarz powiedział że po tym leku się tyje.
Czy istnieje jakiś zamiennik - inny lek ?

Mam schizofremię, objawy to: głosy dzieci, uczucie obchodzenia przez pająki itp...

Po leku objawy praktycznie znikneły do kilku minut dziennie co ignoruję.

Do napisania tego postu namówiła mnie mama.

Jak to czyta jakiś lekarz to proszę o poradę, moj psychiatra mowi ze powiniennem brać te leki co wymieniłem.
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
10 lut 2011, 18:48

Zamiennik dla zalasty, ratunku, przytyłem na maksa !!

Avatar użytkownika
przez Adamo 13 mar 2011, 21:35
Abilify?
Wenlafaksyna 150 mg
Avatar użytkownika
Offline
obserwowany
Posty
536
Dołączył(a)
21 lut 2011, 15:46

Zamiennik dla zalasty, ratunku, przytyłem na maksa !!

przez mexican 14 mar 2011, 15:09
Hmmm, może to lek który szukam, pogooglam o tym, dzieki ;-)
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
10 lut 2011, 18:48

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Przeskocz do