Leki a wzrost/spadek wagi.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: tycie po lekach

przez kasia000 02 gru 2010, 17:42
na ja tez po jedzeniu-wiecznie do lodówki zaglądałam to jest szok...ale juz to opanowałam;-))
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."
Offline
Posty
1010
Dołączył(a)
05 lis 2010, 17:46

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 02 gru 2010, 19:33
Anna R. napisał(a):Ja przytyłam, ale po jedzeniu, nie po lekach. Jedyny antydepresant, jaki powodował u mnie apetyt nie do opanowania bez uczucia głodu to Mirzaten.

Tak to miałam na lerivonie właśnie. Apetyt nie do opanowania. Natomiast na anafranilu prawie nie jem a i tak tyję:(
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

Re: tycie po lekach

przez nnn 02 gru 2010, 19:45
mi najbardziej spuchła twarz.
nnn
Offline

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 02 gru 2010, 20:04
nnn napisał(a):mi najbardziej spuchła twarz.

Ale spuchła , czy przytyła , bo to duża różnica?
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

Re: tycie po lekach

przez nnn 02 gru 2010, 20:21
no przytyła ale wygląda jak spuchła ( jest jak czajnik albo baniak )
nnn
Offline

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez agnieszka.m 02 gru 2010, 20:22
wiola173, jak tak mam na lerivonie, jem bardzo malutko (zero chleba, ziemniaków, smażonych i pieczonych rzeczy), a cały czas tyję, w tempie ok. 1 kg na 2 miesiące. W sumie już ok. 8 kg. Nie wiem, co robić, odstawić, czy brać, ale skoro tak pomaga...
Nawet na Dukanie (tej cud diecie białkowej) przytyłam przez 5 tygodni kilogram :evil:
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont
Avatar użytkownika
Offline
Posty
574
Dołączył(a)
22 gru 2008, 20:32
Lokalizacja
okolice Szczecina

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 02 gru 2010, 20:25
agnieszka.m,
Ja dokładnie jak Ty, wyeliminowałam pieczywo i ziemniaki , czasem popełniam jakieś grzeszki, ale w większości cały czas się pilnuję. Kiedyś byłam chudzielcem i nie mogłam przytyć, a teraz cały czas tylko wyrzeczenia. Zmniejszyłam anafranil do minimum, odstawić nie mogę bo mi nic innego nie pomaga, więc coś za coś:(
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez Anna R. 02 gru 2010, 23:31
No to niefajnie dziewczyny :? . Ja na Dukanie schudłam i trzymam wagę. Ale nie nadal nie jadam słodyczy, ciast, pieczywa ani innych węglowodanów. Nie jest to wyrzeczenie, bo na słodkie nie mam już ochoty.

W jakim jesteście wieku? Po 25 roku życia metabolizm zwalnia, zwłaszcza u kobiet i trzeba niestety uprawiać jakiś sport, aby go przyspieszyć. Z lekami to ma mało wspólnego, gdyż zrzuciłam nadprogramowe kilogramy biorąc kosmiczne dawki Anafranilu i Lerivonu na raz. Teraz niestety przybyło mi dwa kilo,choć nie przyjmuje już mianseryny, ponieważ po operacji długo nie mogłam ćwiczyć, .
Po trzydziestce ruch to konieczność i musimy się z tym pogodzić.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

_____________________________________________
sertralina 25 mg, lamotrygina 25 mg, olanzapina 5 mg
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1415
Dołączył(a)
29 paź 2008, 15:39

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 02 gru 2010, 23:34
Anna R.,

Ja już po 40:) ale mam "chude " geny:)
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez Anna R. 03 gru 2010, 00:01
:lol: ja tez tak myślałam
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

_____________________________________________
sertralina 25 mg, lamotrygina 25 mg, olanzapina 5 mg
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1415
Dołączył(a)
29 paź 2008, 15:39

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 03 gru 2010, 00:03
Latem rzuciłam na chwilę anafranil i waga momentalnie mi w dół leciała. Teraz przy 173 cm utrzymuję tak ok 68 kg , no ale to z wyrzeczeniami. Ale jestem pewna,że gdyby nie leki nie miałabym z tym problemu.
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

Re: tycie po lekach

przez wovacuum 03 gru 2010, 00:06
po 30-tce to siè tyje nawet od wody niegazowanej...doszlam do takiego wniosku 8)
wovacuum
Offline

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 03 gru 2010, 00:08
wovacuum,
Nie każdy. Słuchajcie moja mama jest po 60tce i jest połową mnie, a nigdy sobie niczego nie odmawiała i urodziła 4 dzieci.
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 03 gru 2010, 14:21
niemądry
Zimno to tylko wymówka:(
Ja muszę się nieraz zmuszać do zrobienia podstawowych czynności to co tu marzyć o bieganiu :(
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Przeskocz do