Leki a wzrost/spadek wagi.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: tycie po lekach

przez Balbina^^ 10 wrz 2010, 20:16
kochanie napisał(a):chojrakowa,
nie wierze, że przytyłaś, na pewno sobie film wkręcasz.
Poza tym elicea nalezy do SSRI a sa to leki generalnie ZMNIEJSZAJĄCE apetyt, na ogól sie po nich chudnie, ale kazdy organizm jest inny. Mysle że jesli ktos przytyl po eliceii to dlatego ze depresja troche ustąpila i po prostu dzyskał ochote do zycia i do jedzenia.
Przytyc można od trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych i od neuroleptyków.
A juz na pewno elicea sama z siebie nie spowoduje że przytyjesz.



Generalnie nie czytam Twoich postów bo piszesz BZDURY, ale tutaj to już przeszłaś samą siebie.
p.s. Ja Depralin (Elicea) biorę na nerwicę lękową, nie mam depresji i nie miałam. Jem tyle samo i to samo. Więc czemu tyję? Najpierw chudłam, owszem, a lekarz obiecywał że nie przytyję.
Elicea zatrzymuje wodę w organizmie. Kumasz?
I ćwiczenia tutaj nic nie dadzą z tego co widzę.

A propo- ja też wkręcam sobie film że na wadze było 54kg a teraz jest 62kg po trzech miesiącach????
Balbina^^
Offline

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez tet 10 wrz 2010, 20:21
Magda a może jednak jesteś w ciąży? :twisted:
Avatar użytkownika
tet
Offline
Posty
683
Dołączył(a)
21 wrz 2009, 11:56

Re: tycie po lekach

przez noowy6 10 wrz 2010, 20:24
No,a czy ja kłamie ? Tak jest jedząc SSRI ;)(nie zawsze ,ale czesto)
A makrela dobra ryba ;)
Chojrakowa to się niema czym martwić bo wygląda jak modelka ;)
"Żyj szybko, umieraj młodo"
Offline
Posty
190
Dołączył(a)
13 wrz 2009, 14:16
Lokalizacja
Gdańsk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: tycie po lekach

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 20:27
No tak, ale jak ktoś nie ćwiczy to znikoma ilość tego białka jest potrzebna. A reszta nie wyparuje? A cukier idzie w bebzol. Nie rozpiszę Ci tego na reakcje chemiczne, bo się tym nie interesuję. Podsumowuję tylko ,co przekazały mi osoby, wg. mnie znacznie bardziej kompetentne, niż 2 pierwsze lepsze linki z neta.
Ostatnio edytowano 10 wrz 2010, 20:28 przez Wujek_Dobra_Rada, łącznie edytowano 1 raz
Wujek_Dobra_Rada
Offline

Re: tycie po lekach

przez kochanie 10 wrz 2010, 20:27
noowy6 napisał(a):"A juz na pewno elicea sama z siebie nie spowoduje że przytyjesz." No gdzie tam jak ma wyj.ebane hormony jak baba w ciąży :smile:


że co?? a gdzie Ty zdobywasz takie informacje?? hormony jak baba w ciązy - hehe, naprawde bede wdzieczna za źródło tych informacji..
Offline
Posty
220
Dołączył(a)
26 sie 2010, 15:02

Re: tycie po lekach

przez Balbina^^ 10 wrz 2010, 20:30
tet napisał(a):Magda a może jednak jesteś w ciąży? :twisted:


Nie, na polecenie psycha zrobiłam test z krwi :smile: Negatywny. Ale fakt, mam brzuch jak arbuz :shock: Boże...

noowy6 napisał(a):No,a czy ja kłamie ? Tak jest jedząc SSRI ;)(nie zawsze ,ale czesto)
A makrela dobra ryba ;)
Chojrakowa to się niema czym martwić bo wygląda jak modelka ;)


Mi też mówią że wyglądam jak modelka a ja widzę w lustrze co innego.
Jak kobieta ma kompleksy to możesz jej mówić co chcesz, i tak ona nie zmieni postrzegania o sobie. Tak już jest!
Kurcze, też myślałam że się chudnie na SSRI po na Asertinie ładnie mi z wagi leciało, a tu proszę...
Niedługo będę ubierać się w Campusie, tylko tam mają stylowe namioty.

kochanie napisał(a):
noowy6 napisał(a):"A juz na pewno elicea sama z siebie nie spowoduje że przytyjesz." No gdzie tam jak ma wyj.ebane hormony jak baba w ciąży :smile:


że co?? a gdzie Ty zdobywasz takie informacje?? hormony jak baba w ciązy - hehe, naprawde bede wdzieczna za źródło tych informacji..


Twierdzisz, że SSRI nie ma wpływu na hormony? To czemu po SSRI nie chce sie bzykać? Może jeszcze napiszesz że SSRI na żadne hormony nie wpływa, np na kortyzol. Co? :lol:
Balbina^^
Offline

Re: tycie po lekach

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 20:30
Jeszcze się okaże, że w ciąży jestem :mrgreen: :pirate:
Wujek_Dobra_Rada
Offline

Re: tycie po lekach

przez noowy6 10 wrz 2010, 20:35
Ta jak mi to udowodnisz to Ci flaszke postawie :lol:
"No tak, ale jak ktoś nie ćwiczy to znikoma ilość tego białka jest potrzebna." Dlatego napisałem ,ze trzeba wiedzieć ile się je, jaka ma się aktywnośc na codzien itd.
Nie wolno jeść po 18 ,ale why ? Debilny mit i tyle...


"że co?? a gdzie Ty zdobywasz takie informacje?? hormony jak baba w ciązy - hehe, naprawde bede wdzieczna za źródło tych informacji.."
Następna :bezradny:
Wpisz kochanie prolaktyna SSRI wujek gogle wszystko Ci powie !
"Żyj szybko, umieraj młodo"
Offline
Posty
190
Dołączył(a)
13 wrz 2009, 14:16
Lokalizacja
Gdańsk

Re: tycie po lekach

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 20:42
Ta godzna, jest powiedzmy umowna. Nie pisałem, że to 18.32 czy 19.17. :P .W każdym bądź razie, widzę po sobie, że max do 20.00 i jest ok. Może gdybym jadł gotowanego kurczaka przed spaniem, waga też by szła w dół. Ale nie chce mi się w to bawić. Wolę nie jeść wieczorem i tyle. Narazie ćwiczyć mi się nie chce, więc nie wnikałem nigdy w temat jakoś głębiej ;)
Wujek_Dobra_Rada
Offline

Re: tycie po lekach

przez kochanie 10 wrz 2010, 20:44
Chojrakowa naprawde sie nie przejmuj, jesli ktoś przytył po elicei to jest tylko wyjatkiem. Tak jak napisalam, zalezy to od organizmu, ale generalnie SSRI są lekami obniżajacymi apetyt.
A wody w organizmie SSRI na pewno nie zatrzymują, , a zwłaszcza 8 kilogramów wody :lol:
Jak ktos przytyl z 54 na 62 kg to na 100 % nie od jedzenia SSRI.
Offline
Posty
220
Dołączył(a)
26 sie 2010, 15:02

Re: tycie po lekach

przez noowy6 10 wrz 2010, 20:45
Balbina^^ bo wy strasznie uparte jesteście ;p Musi być troche mieska zeby było za co chwycić ,a nie same kości ;)
Jak twojemu facetowi to nie przeszkadza to ja nie widze problemu zostać na tej wadze ;)
"Żyj szybko, umieraj młodo"
Offline
Posty
190
Dołączył(a)
13 wrz 2009, 14:16
Lokalizacja
Gdańsk

Re: tycie po lekach

przez Balbina^^ 10 wrz 2010, 20:48
kochanie napisał(a):Chojrakowa naprawde sie nie przejmuj, jesli ktoś przytył po elicei to jest tylko wyjatkiem. Tak jak napisalam, zalezy to od organizmu, ale generalnie SSRI są lekami obniżajacymi apetyt.
A wody w organizmie SSRI na pewno nie zatrzymują, , a zwłaszcza 8 kilogramów wody :lol:
Jak ktos przytyl z 54 na 62 kg to na 100 % nie od jedzenia SSRI.


To może mnie oświeć i powiedz mi od czego. Skoro jem to samo i tyle samo co przed lekami, a ruszam się więcej nawet. Więc? SSRI nie obniżają apetytu, tylko na początku brania. Ponadto poczytaj temat Lexapro (Elicea) i zobacz ile osób po tym przytyło.


noowy6 napisał(a):Balbina^^ bo wy strasznie uparte jesteście ;p Musi być troche mieska zeby było za co chwycić ,a nie same kości ;)
Jak twojemu facetowi to nie przeszkadza to ja nie widze problemu zostać na tej wadze ;)

W dupie mam te mięsko, ja zawsze byłam szczupła i taka chcę zostać :-| Jemu to nie przeszkadza, ale mi tak. A chłopaka mam takiego że nawet jakbym przytyła 50kg to on i tak powie że jest dobrze. Więc nim się nie sugeruję. Ważne, że ja się żle czuję.
Balbina^^
Offline

Re: tycie po lekach

przez noowy6 10 wrz 2010, 20:53
K.urwa ta obniżaja apetyt na 2 tygodnie pożniej już jemy normalnie .Retencja wody +odkładajacy się tłuszcz 8 kg włala !

"Jak ktos przytyl z 54 na 62 kg to na 100 % nie od jedzenia SSRI" wyjdz i zamknij za soba drzwi :smile:
Tłumacze Ci dlaczego tak jest ,a Ty dalej swoje...
"Żyj szybko, umieraj młodo"
Offline
Posty
190
Dołączył(a)
13 wrz 2009, 14:16
Lokalizacja
Gdańsk

Re: tycie po lekach

Avatar użytkownika
przez Paranoja 10 wrz 2010, 20:55
ekspertem nie jestem, ale musze zgodzić się z Balbina^^.

Zaczęłam brac ssri początkiem roku i waga sama leciała w dół, co mnie niezmiernie cieszyło, cichy były luźniejsze, aż nagle... zaczęłam tyć...

Z 15 lat temu nie chciałam nigdy przekroczyc 60 kilo, jak przekroczyłam to sobie powiedziałam, że nie przekroczę 70, a 2 dni temu staję na wagę i co? 70,80 kg :shock: miałam okres, więc myslałam, ze to dlatego... dziś weszłam ponownie, a tu to samo.


ps. może nie na temat, ale akurat mi sie przypomniało. Od roku zauważyłam, ze mam coraz krótsze miesiączki. Najpierw mnie to cieszyło, ale teraz mnie przeraża, bo dostałam ostatnio w środę i w piatek było juz po. Może to byc wpływ leków? Zapominam pytac lekarza przy wizycie o to.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1933
Dołączył(a)
10 gru 2009, 08:07

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Malarz cieni i 12 gości

Przeskocz do