Leki a wzrost/spadek wagi.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: cos innego na sen...- UTYŁAM!!!-prosze o rady

przez jaaa 31 lip 2008, 17:20
chlorprotixen bralam ,bezno nie tkne,
pernazyny nie bralam to jaki lek?

przez kazia_z8 31 lip 2008, 17:43
Rozumiem ze praca nie daje zadnych mozliwosci ruszac sie.Ale po pracy jesli mozliwe duzo chodzic i pic duzo wody,nie jesc kolacji.Po godzinie 18 zadnych posilkow.Ja tak schudlam 2 kilo w ciagu miesiaca,a mam juz po 40-tce i raczej nie jest mi latwo schudnacTrzymaj sie tego a napewno schudniesz,i jak wieczorem bedziesz glodna to wypij duzo wody .Z poczatku bedziesz pila nawet kilka litrow dziennie ,a potem juz mniej.Jak masz mozliwosc to idz z pracy na nogach wiem ze goraco ale szybciej wypocisz i po tylu godzinach siedzenia ruch jest wskazany.Omijaj biale pieczywo jedz chleb ciemny sama sie przekonasz ze dwie kromki grahamki dadza tyle samo co 4 bialego pieczywa.Warto ja tak juz schudlam 8 kilogramow.Jak cudownie nie wygladac jak wieloryb,dzieci moje tak mowily jak chcialam isc na plaze,ze ekolodzy do morza mnie z powrotem wrzuca ha ha ha....Nie wolno zapominac, ze nam wskazane jest jesc duzo zielska surowego ,pomidory,ogorki,szpinak,marchew itp.jeszcze szybciej przetwarza nasze sadlo w to co z nas wychodzi nie tylko przez skore.dasz rade,tylko nie mow ze ci sie nie chce krok po kroku a zobaczysz w lustrze inna osobe.Ja juz widze .

przez eligojot 31 lip 2008, 18:16
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 31 lip 2008, 21:36
kazia dzieki za posta energetyzujacego;) ciemne pieczywo OK:) a bułki ciemne tez moga byc?

dzis bylam na basenie ehhh chcialabym czesciej tam chodzic ale jestem zalezna niestety od innych osob... za granica jestem i nie znam sama miejsca

mam nadzieje ze schudne mimo ze lek wciaz musze brac- jest mozliwe to mam nadzieje?
i codzinnie po 50-6- brzuszkow a potem wiecej...

przez kazia_z8 31 lip 2008, 23:50
Wiecej wiary i wiecej ruchu ,chleb czy bulki to to samo.Tylko takie prawdziwe bez ulepszaczy w postaci kakao wiem ze w smaku lepsze,gracham jest kwasny i ne wszyscy to lubia.Inie martw sie ze nadzieja jest matka glupich ale bez nadzieji nie ma zycia.Gimnastyka ogolnie nie tylko brzuszki,nogi a najbardziej plecy.

Re: Po których lekach się NIE tyje?

przez realista 14 sie 2008, 16:38
widzę, że głównie się tu przewija citalopram, czy w takim razie mieliście jakieś większe dzialania niepożądane po tym leku?
realista

Re:

przez realista 14 sie 2008, 16:44
człowiek nerwica napisał(a):Mi Effectin bardzo pomógł i pomaga przede wsystkim dlatego że eliminuje lęk paniczny,pierwsze dni stosowania Effectinu są najgorsze<człowiek czuje się słaby itp.>...ale potem jest coraz lepiej.Dla mnie to bardzo dobry lek moge spokojnie powiedzieć że najlepszy jaki miałem<a brałem już sporo>
jedyne co mi teraz przeszkadza to właśnie to zatrzymywanie wody w jelitach....<ale to nie każdy musi mieć>,no i problemy z hormonami chyba jakieś mam<ale nie wiem czy z powodu tego leku>

Mam takie pytanie do kogoś kto bierze lub brał Effectin: czy branie Effectinu może spowodować kłopoty hormonalne???
Bo mam coś takiego ostatnio ze kiedy się denerwuje to nagle czuje takie dziwne uczucie eee....pod bruchem....a potem taki gorąc mi do głowy uderza i robi mi się słabo<albo takie uczucie potrafi się tak po prostu znienacka pojawić>....a czasami mam tak że rano budze się czuje coś takiego i na dodatek jestem tak słaby że ledwo otwieram oczy,oddycham i w ogole ledwo ręke podnosze...ledwo widze itp.
Kurcze nie wiem czy może coś takiego się robić od leków ....
.

witaj, ja biorę wenlafaksynę, pod różnymi postaciami, czyli odpowiedniki efectinu.
Nie mam objawów ubocznych, o jakich piszesz, natomiast chce mi się spać, jak np biorę rano, to potem wyrko na 2-3 godziny lub dłużej, a biorę tylko 75 mg w pastylce. Kiedyś brałem w kapsułce z przedłużonym działaniem, możliwe że się przestawię z powrotem, o ile to może mieć jakies zanaczenie.
Jedan sprawa jeszcze, to pocenie się....kurcze, co ubiorę czystą koszulkę, to za chwilę mlokro pod pachami, niezależnie od tego jakie użyję dezodoranty, a używam naprawdę dobrych marek.

Może ktoś wie, jak sobie poradzić z tym poceniem?
realista

Re: Po których lekach się NIE tyje?

przez kabaretka 17 sie 2008, 18:26
ja po braniu zoloft juz 2 miesiace moge powiedziec ze sie po nim chudnie. apetyt mniejszy, jem malo, bardziej z rozsadku lub z nudow. schudlam z wagi 53 kg (po lerivonie) do 46 kg. czyli sporo. pozdr

Lerivon a cholerne TYCIE!!porady!!!!!

przez kasia000 10 paź 2008, 11:34
mam pytanie przytyłam na Lerivonie 14 kilo..biorę 30mg dziennie przed snem,stosuję dietę..ale narazie marne efekty--czy jak zmniejszę dawke to waga pójdzie w dół???chcę wrócić do dawnej wagi...na spanie nic tak dobrze na mnie nie działa..co robić?
kasia000

Re: Lerivon a cholerne TYCIE!!porady!!!!!

przez namiestnik 10 paź 2008, 14:20
Więcej ruchu!

przez Anna R. 30 paź 2008, 10:39
Lerivon biore obecnie w dawce 60 mg. Najbardziej przytylam, gdy bralam go przez rok z anafranilem. Gdy depresja minela, postanowilam wziac sie za siebie. Zaczelam regularnie uprawiac sport, 45 min dziennie jazdy na rowerze. Przeszlam rowniez na diete bialkowa. Polecam ksiazke "Nie potrafię schudnąć" doktora Pierra Dukana, w ktorej ta dieta jest opisana. Sport i dieta przyniosly mi utrate 9 kg mimo brania lekow. Troszke determinacji a i Tobie sie uda. Powodzenia
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez SpawnLQX 31 paź 2008, 15:15
Anafranil wiele tam raczej nie mial do rzeczy, bo po ssri sie nie grubieje: )
Ja po zalascie, przytylem z 5 kilo, ale bardzo sie z tego powodu ciesze bo jestem straszliwym patyczakiem^^

przez adelkowska 31 paź 2008, 23:14
Tak, masz rację, CHOLERNE tycie :evil: Ja biorę 60 mg Lerivonu na spanie i do tego 60 mg Xetanoru (paroxetyna) co 3 dzień. Znaczy Lerivon codziennie, a paro co 3 dzień. Przytyłam na tej mieszance 6kg. W sumie waga do wzrostu dobra, tylko że mnie się nierówno rozkłada tłuszcz. Górę mam chudą, a od pasa w dół masiw. :twisted: Nienawidzę tego.

przez Anna R. 01 lis 2008, 18:48
SpawnLQX nie masz pojęcia o czym piszesz, niestety. Anafranil nie należy do ssri. To klomipramina, trójpierścieniowy lek przeciwdepresyjny, w skrócie tlpd, który wywołuje często znaczne przybieranie na wadze. Oczywiście nie sam w sobie, a poprzez zwiększenie apetytu. Polecam wikipedię do poduszki, bo takich błędów po prostu popełniać nie wypada.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

Sortuj wg