Leki na lęki/nerwice.Wątek zbiorczy

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki na lęki/nerwice.Wątek zbiorczy

przez pocket84 10 cze 2006, 12:38
Hej mam problemy od juz dosyc dawna (prawie rok) nie bede sie rozpisywał jakie mam obiawy ale sam potrafie ocenic ze mam nerwice wszystkie moje obiawy na to wskazują. ostatnio mam szczególne problemy z nadwrazliwoscią na swiatło słoneczne ogólnie czuje jakby mnei obraz przytłaczał po wysiłku fizycznym zamiast wypompowany jestem cały roztrzęsiony noi przebywanie wsród znajomych rozmowa oko w oko to prawdziwa męka ,czesto boli mnie brzuch. nie mam problemów ze snem jak zamykam oczy marze tylk oby moje problemy sie skonczyły . Juz wczesniej byłem bardzo wrazliwy na wsyzstko ale moje problemy zaczeły sie tak napowaznie po zazywaniu narkotyków głównie trawki.
przeszedłem juz przez
fluanxol
clonazepam
coaxil
hydroxyzine
mocloxil
w sroide mam zacząc brac edronax( w internecie jest bardzo mało opini na temat tego leku : ( )
najlepiej czułem sie oczywiscie po benzodiazepinach ale po odstawianiu clonazepamu miesiąc bałem sie wyjsc z domu
Prosze kogos o pomoc bo trace juz powoli nadzieje mój lekarz (juz 3ci)
Ciągle przepisuje mi kolejne leki na depresje ,której jak sam twierdze wcale nie mam bo chce funkcjonowac ale blokują mnie moje obiawy porpostu :(
Moze ktos miał podobne problemy i udało mu sie z tego jakos wyjsc.
Czy nie ma leków porpostu na nerwice oprócz benzodiazepin?
Tylko prosze niepisac mi morałów po co brałem narkotyki bo to wcale mi niepomoże. niepije juz nawet alkoholu od ponad 7 miesiecy bardzo chce sie wyleczyc
moze ktos zna dobreg psyhiate w szczecinie a moze powinienem isc do neurogloa juz naprawde sam nei wiem :(
pozdr
w

przez ania30 15 cze 2006, 23:07
pierwszy atak paniki tak jak u ciebie miałam po marihuanie , dodam że minęło już od tego czasu 10 lat ponad , przeszłam tez tony leków , najbardziej pomagał mi doxepin po nim przestalam mieć lęki bralam go ostatnim razem 9 miesięcy . potem byłam w klinice nerwic przez 2 miesiace gdze zeszlam z leków calkiem od roku nie biore żadnych i nie mam lęków ani napadów paniki . pozdrawiam cie i życze wyjścia z nerwicy
życie jest piękne

przez towdy 17 cze 2006, 12:09
Zgadzam się, że Doxepin to świetny lek na nerwicę. Ma on głównie działanie uspokaJAJĄCE, A DUŻO MNIEJSZE PRZECIWDEPRESYJNE. RÓWNIEZ GENIALNYM LEKIEM PODOBNYM DO DOXEPINU JEST AMITRiPTYLINUM. WIEM BO SAM ZAŻYWAŁEM OBA TE LEKI
Marzenie jedno mam- osiągnąć błogi stan...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

lek na nerwice

przez Piotr_1978 22 lip 2006, 17:54
Jaki jest dobry lek na nerwice depresyjno-lękową ? Podajcie nazwy i ceny.

przez cenedra_20 22 lip 2006, 20:45
Dobry lek wydają wyłącznie na receptę, więc najpierw proponuję odwiedzić psychologa lub psychiatrę, a on już dopasuje Ci odpowiedni medykament.
W końcu co dla jednego pokarmem, dla drugiego może być trucizną.
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

przez Piotr_1978 22 lip 2006, 21:01
U psychiatry byłem a przepisał mi sulpiryd, tegretol jak również propranolol jak i cloranxen na sen. Sulpiryd i tegretol jako główne leki.

przez cital 23 lip 2006, 20:22
Nie znam nic oprócz CLORANXENu
Ja jak poszedłem do psychiatry to dał mi Cital, Cloranxen i Alprox.
Alprox doraźnie jak już będę miał atak taki nie do zniesienia.
Po miesiącu mi odstawił Cloranxen i pół roku jechałem na Citalu.
Było ok. do momentu odstawienia.
Po miesiącu znów się zaczęły jazdy, więc już za 4 dni będę miał wizytę.
Ciekawe co teraz mi przepisze :]
Najgorzej jest teraz w te cholerne upały, wtedy najgorzej mi doskwiera.

przez Aga1 24 lip 2006, 19:16
Hej same leki nie załatwia wszystkiego.Potrzebna jest psychoterapia. Ja biore seroxat .Czuje się naprawde dobrze choc poczatki były trudne. We wrześniu będzie psychoterapia. Moja lekarka mówi ze leki pomagają wyjść nam na prosta tzn pozbyć sie złych dolegliwości .Psychoterapia uzupełnia reszte. Dla mnie najważniejsze że bóle głowy, arytmia, lęki i strach przed wyjściem z domu i jazdą autobusem zniknęły .Ja bardzo wierze śże pozbęde sie tego na zawsze.Pozdrawiam.

przez cital 24 lip 2006, 20:53
Owszem, terapia jak najbardziej

przez Piotr_1978 25 lip 2006, 16:35
A ile może kosztować taka psychoterapia miesięcznie ?

przez cital 25 lip 2006, 17:52
Ja nie płacę nic.
Musisz poszukać dobrego psychiatry, który ma podpisaną umowę z funduszem zdrowia.
Nie wiem ile kosztuje terapia prywatnie, ale podejżewam, że jak wszędzie około 50 lub 60 pln za wizyte.

przez Ranny_Ptak 27 lip 2006, 00:15
Brałam Fluoksetynę i pomogła.
Bałam się hipermarketów, jazdy busami po mieście - po konkretnej kuracji (około miesiąca - półtora) to się zmieniło.

Oczywiście bez recepty ani rusz.

Teraz przestawiłam się na setralinę (Luxeta), ale to dopiero początki - zmiana spowodowana narastaniem lęku. Podobno w tym jest ona dobra.

przez Rumianek 27 lip 2006, 21:58
ja biorę paxtin i doraźnie afobam. Na razie jeszcze nie ma efektu, bo za krótko biorę, ale zawsze działało więc pewnie i teraz pomoże. Koszty to ok 40zł i 17zł odpowiednio, ale idz lepiej do lekarza, niech on ci lek dobierze. od września idę na psychoterapię bo bez tego to raczej bez sensu... pozdrawiam

przez cital 28 lip 2006, 10:39
Jestem po wizycie i nic nowego nie dostałem.
Mam dalej brac CITAL z tym, że dawka sia zwiększyła przez pierwsze 3 tyg, a potem połowa dawki.

Sortuj wg