Odstawianie leków i objawy abstynencyjne.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez estera1 11 kwi 2014, 10:00
violet wątek bezsenność,zaburzenia snu.Hydro biore 50mg

przez penny66 11 kwi 2014, 10:39
violet_hair_ napisał(a):estera1, o też bierzesz Hydroxyzynę? ja też. Jak bierzesz? A o higienie poczytam :)
co do snu to faktycznie nie wstaję o tej samej porze, śpię za długo... Daj linka gdzie o tym rozmawiasz to pogadamy :)

Musisz rano wstać (ja wstaję po 7). Pracować, jakieś zajęcie poszukać, coś co cię zainteresuje, może jakiś sport, joga?
Wieczorem czytam książkę i o północy już śpię :) Piję zioła w ciągu dnia typu. melisa, kozłek, rumianek.

-- 11 kwi 2014, 10:40 --

To miało być do violet_hair_

przez violet_hair_ 12 kwi 2014, 23:11
penny66, dzięki :)
violet_hair_*4w5*INFJ*

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dorise 13 kwi 2014, 00:17
witam wszystkich serdecznie oczywiście :D ,ja odstawiłam dziś zomiren ,który brałam w dawce 0,5 .Na początku jedna tabl ,półtorej,dwie i powrót do jednej 0,5.Brałam dwa tyg to może nic się nie wydarzy .
Zalecone mam trittico ,ale jakoś się nie mogę z tym lekiem ,,ułożyć,,
Hydroxyzyna 50 i można ustać na nogach na drugi dzień?Brałam niedawno 25 na noc i działała dobrze,ale chwilowo poszła w odstawkę,gdyż za duże lęki były i myśli depresyjne.
Nęka nie to trittico,ponoć nie uzależnia,ale trzeba długo czekać na efekty :roll:

pozdrowionka,czas spać,nasen mi odpuści jeszcze chwilkę i będzie przewracanie się :-|

miłych snów :papa:

przez murbeton 14 kwi 2014, 20:58
No dobrze. Jest lepiej. 2 tydzień jestem na dawce paroksetyny 5 mg i efekty uboczne nieco ustąpiły. Już nie mam tak silnych zawrotów głowy, prądów i przejeżdżającej ciężarówki. Wciąż jednak mam mdłości i przyspieszoną perystaltykę jelit :) Ten objaw mocno mnie dziwi, ale jednak wiążę to z odstawianiem leków. Za 10 dni wyjeżdżam na wakacje moich marzeń i chyba przez ten czas pociągnę jeszcze tę dawkę.

przez ap40 17 kwi 2014, 18:12
Jestem 2 tygodnie po odstawieniu Citaxinu i czuje się fatalnie. Pustka w głowie, problem z odczuwaniem przyjemności oraz złość na wszystko. Odstawiajcie leki najdelikatniej jak sie da :!: Gdzieś w internecie przeczytałem, że objawy odstawienia po SSRI trwają do 3 tygodni więc mam nadzieje, że jakos dotrwam, a sulpiryd który biorę zacznie mi pomagać.

przez dzama 22 kwi 2014, 11:33
Odstawiłam stopniowo nexpram, wytrzymałam zaledwie 9 dni i nerwica znowu powróciła,co prawda nie aż tak silna ale jednak. Teraz postanowiłam jechać na dawcę 5mg przez cały czas, mam nadzieję,że chociaż troszkę pomoże :(
Strach zdominował moje życie. Odebral marzenia i ambicje...

przez murbeton 22 kwi 2014, 14:28
dzama, a może to nie nerwica tylko objawy odstawienia leków?

Ja już 3 tydzień mam nudności. Czasem lekkie niepokoje i bóle głowy. Czy ktoś z Was miał takie objawy przy odstawianiu paroksetyny? W piątek wyjeżdżam na 2 tygodnie, nie mogę się zapisać przed wyjazdem do lekarza i nie wiem już co robić...

przez tomek0700 22 kwi 2014, 15:39
ja mialem okropne skutki odlozenia, od strasznych zawrotow glowy do biegunek, mdlosci, wymiotow, nic nie moglem jesc. Dzis jest 1 dzien, gdzie moge cos zjesc i siedziec przy komputerze.

przez murbeton 22 kwi 2014, 23:46
tomek0700, a po jakim czasie przeszły Ci te mdłości? Ja już się męczę 3 tydzień. Część objawów już mi przeszła, ale mdłości, bóle brzucha, biegunki zostały. Lekarz mi dzisiaj powiedział, że możliwe, że to jednak nawrót choroby... załamało mnie to :(

przez tomek0700 23 kwi 2014, 00:07
a na co brałes/as? ja na jelito drazliwe. Mysle, ze jednak zespol abstynencyjny. Jeszcze mi nie przeszlo, schodzilem 3 tygodnie 6 dzien bez tabletki i dopiero ten 6 dzien spowodowal lekka poprawe:) mam nadzieje, ze do piatku przejdzie, na biegunki wez loperamid, pomoze :)

przez Reiben 23 kwi 2014, 00:55
objawy abstynencyjne na przykładzie obiektu nr 696969 pseudonim Reiben- ostry stan chujogłowia i galaretowatość mózgu, brak chęci do czegokolwiek poza spaniem i sraniem
Reiben

przez murbeton 23 kwi 2014, 10:00
tomek0700, ja brałam paroksetynę na nerwicę lękową. Na początku miałam bardzo dużo objawów somatycznych (m in. bóle brzucha). Trzymam ciągle dawkę 5 mg, bo boję się odstawić całkowicie na wyjazd. Chociaż mam już takie myśli, żeby nie jechać wcale. A z drugiej strony mam ochotę pokazać tej chorobie wielkiego fucka, pojechać i świetnie się bawić :)

przez kupmitrumne 23 kwi 2014, 14:11
Reiben napisał(a):objawy abstynencyjne na przykładzie obiektu nr 696969 pseudonim Reiben- ostry stan chujogłowia i galaretowatość mózgu, brak chęci do czegokolwiek poza spaniem i sraniem

ja mam taki stan , pomimo brania leków , haj fajf :lol:

Sortuj wg