Odstawianie leków i objawy abstynencyjne.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

odstawienie benzo i efectinu

przez Miss Worldwide 20 gru 2011, 15:38
CICHY1980, bo kulkowy sposob jest najlepszy i praktycznie nieodczuwalny.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez gigi24 20 gru 2011, 17:32
ja tez zmniejszalam dawke lekrz mi powiedzial ze nie odczuje skutkow ubocznych , a powiedzcie mi bo kupilam sobie vita buerlecityne taki preparat witaminowy ale to zawiera alkohol czy moge to brac z lekami ssri?

Odstawianie leków.Wątek zbiorczy.

przez wieslawpas 21 gru 2011, 15:18
Witam,

Biore parksetyne juz 2 lata, zazywam zawsze rano okolo 10:00. Jak nie zazyje to okolo 12:00 sa juz objawy braku tego srodka. Jak poimprezuje to niebiore leku rano zeby wytrzezwiec i biore po poludniu. Raz mi sie
tak zdarzylo, ze calkiem zapomnialem tabletki i przypomnialo mi sie dopiero w nocy. zapomianlem dlatego, ze
nic mi nie przypomialo o zazyciu - ani objawy lekowe ani objawy absencyjne.

Ale to nie o tym. Ciekaw jestem kiedy przychodzi moment na odstawienie lekow. Co o tym zadecydowalo z waszego doswiadczenia?

Wieslaw
Ostatnio edytowano 12 mar 2012, 09:33 przez Artemizja, łącznie edytowano 2 razy
Powód: poprawiono literówki w tytule wątku

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amon_Rah 21 gru 2011, 15:31
Leki odstawiasz TYLKO I WYLACZNIE JESLI PO KONSULTACJI Z LEKARZEM ON WYRAZI NA TO ZGODE, W ZADNYM INNYM WYPADKU NIE MA MOWY.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez wieslawpas 21 gru 2011, 15:35
jak na razie nic sie za to nie zanosi, za każdym razem przychodzę, rozmawiam i zawsze wizyta kończy sie sakramentalnym "to ja ju zacznę wypisywać receptę". Spotykam się raz na dwa miesiące, wiec bardzo rzadko.

przez Amon_Rah 21 gru 2011, 15:45
No w kazdy razie niczego w zadnym razie nie kombinuj bo moze sie skonczyc wielka katastrofa. Ja obecnie odstawiam paroxetyne ktora bralem 1,5 roku, obecnie zszedlem z dawki 60 mg na 20 i tak ma zostac jeszcze przez miesiac, potem zero. W zamian biore Trittico. Idzie bezbolesnie:)
Oczywiscie wszystko w porozumieniu z moja psychiatra, ona kazala mi odstawic paroxetyne i wzamian Trittico.
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez wieslawpas 21 gru 2011, 18:39
Biore 20 mg paroxetyny od dwoch lat i nic sie nie zmienia. Ciekawe na wskutek jakiej zmiany twoj psychiatra zdecydowal ze czas schodzic z dawki?

przez Amon_Rah 21 gru 2011, 18:58
Bo ewidentnie przestala dzialac, depresja wrocila, stad decyzja o powolnej odstawce (za jakies 20 dni juz bedzie koniec) i zamiana na 300 mg Trittico. I z tym Trittico udalo jej sie strzelic prosto w 10.
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Miss Worldwide 21 gru 2011, 20:59
gigi24, bez problemu, a co tam za dawka alkoholu........

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg

przez Biogenix 04 sty 2012, 15:09
ja odstawilem zomiren 1 grudnia jakies z 10 dni bylo ok a teraz jest tragedia poce sie mam lęki takie ze masakra stoje i nie wiem czy stoje mam tak czasem jakbym tracil swiadomosc i lecial na glebe serce mnie boli wogole masakra w glowie do tego sie tak strasznie stresuje a nie wiem czemu to mi tak przeszkadza ze eh nie moge pracowac nawet chce uciekac z pracy biore dalej ten citabax 20 bylem u psychiatry powiedzial ze moge tak miec do 2 miesiecy od tego zomirenu bo bralem go rok i powienno powoli przejsc tyle ze ja juz nie daje rady umre :/ mial ktos takiego cos pomozcie

przez Misiek_NL 04 sty 2012, 15:38
Biogenix, Ja mam podobnie... jeszcze co prawda nie odstawiłem do końca ale w przeliczeniu na diazepam to zeszłem z 60 mg do 7,5 mg stopniowo w ciągu 4 miesięcy... i mam masakre - zawroty głowy, dd, uczucie mdlenia, mdłości, problemy z pamięcią i koncentracją... ale może będzie lepiej w końcu...
Misiek_NL

przez nextMatii 04 sty 2012, 16:06
Misiek_NL, to minie...ale niestety z czasem to takie odtrucie..organizm reaguje różnie...Pamietam jak odstawialem moj koktajl.....czego tam nie było.....z dnia na dzień......bo leki mnie zabijały..i wiesz co?nic mi nie bylo nic........myslalem ze mnie szlag trafi,a tu spokoj.....bylo tylko lepiej lepiej.....fuj dlatego boje sie lekow.....zrobiły ze mnie warzywo....
nextMatii

przez Miss Worldwide 11 sty 2012, 17:52
Biogenix, najsilniejsze objawy odstawienne tak okolo 2 miechy a slabsze moga pozostac do roku nawet, ale te najslabsze, co miesiac to mniej odczuwalne.

ja bralam jakies 4 lata i odstawilam z dnia na dzien i nie bylo milo. tyle ze ja mialam raczej uciazliwe objawy typu 24h na dobe straszne mdlosci, brak snu, poty okropne szczegolnie w nocy, przeszkadzaly mi strasznie zapachy rozne, zawroty glowy itd wiec raczej objawy fizyczne. ale bylam dalej na antydepresancie dlatego chyba ominely mnie objawy psychiczne typu napady paniki rozne schizy itd.

a to ze juz znowu wszystko wrocilo i znowu jestem na lekach to juz inny rozdzial bajki............

Pristiq 100mg

przez Biogenix 27 sty 2012, 11:18
eh biore dalej ten citabax w sumie 30 mg ale mam teraz koszmarne samopoczucie ucieklem juz 2 razy z pracy w tym tygodniu robi mi sie strasznie goraco w klatce piersiowej kluje mnie zoladek serce oblewaja mnie poty sciska mi puls czuje jakbym umieral nie radze sobie poszedlem do lekarza przepisal mi dodatkowo Sulpiryd nie wiem czy go brac czy nie i do tego tabletki na zmniejszenie cisnienia chociaz cisnienie wystepuje wieksze jak sie wlasnie czuje zle eh dostaje atakow paniki jest mi totalnie zle nie radze sobie nie wiem co robic czy zaczac zazywac ten sulpiryd czy nie niechce znowu sie truc taboletkami a potem jeszcze miec problemy z odrzuceniem tego :(

Sortuj wg