Odstawianie leków i objawy abstynencyjne.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

odstawienie benzo i efectinu

przez gigi24 02 paź 2011, 16:31
biogenix ja po odstawieniu tranxenu bralam przez 7 tyg i odstawilam nagle to skutki odstawienne mialam 4 tyg czulam sie okropnie strasznie mnie bolalo w klacie zawroty glowy nie moglam jesc trzeslam sie cala,a tera biore lexapro i czuje sie w miare dobrze ale tez zaciska mi sie szczeka i zaciska mi sie reka w pięść :shock: do tego ciagle ziewam .

przez Misiek_NL 02 paź 2011, 18:23
Mi najbardziej dokucza brak koncentracji i problemy z pamięcią.... z resztą jakoś sobie radzę...
Misiek_NL

przez Biogenix 02 paź 2011, 23:28
ale czy normalne sa takie objawy jak napisalem ??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Miss Worldwide 03 paź 2011, 00:21
a ja sie napilam na imprezce i ataki wrocily. niezla sieczke mialam, az pogotowie bylo. masakra. a pol roku bylo ok bez zadnych tabletek. i jedna imprezka wszystko zepsula. po imprezce mialam ataki kilka razy. teraz jest ok od 2 dni. nie chce wracac do tabletek- 5 lat bralam. narazie poratowalam sie benzo i jest ok. za kilka dni znowu odrzuce benzo i wtedy zobaczymy.

Czy ktos cos wie o lékach osadowych czy cos takiego? Prosze podajcie link jesli to jest gdzie na forum, ja nie mogee znalezc, a cos czuje, ze po tym ataku na kacu reszta to wlasnie ten strach po ataku i dlatego dostaje nastepnych. dajcie znac. pozdrawiam.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez Misiek_NL 12 paź 2011, 13:09
27 dzień bez elenium :great:
Misiek_NL

przez Biogenix 04 lis 2011, 13:21
odstawiam teraz zomiren pol tabletki 0,25 na drugi dzien nic i tak na przemian do tego zazywam 30 citabaxu i czuje sie tragicznie zimno mi cieplo zimne poty mnie oblewaja suchosc w gardle gorzej jakby widze boli mnie zoladek czuje jakbym mial dostac zawalu eh nie wiem co mam robic boje sie ze umre nie wiem czy robic badania na cos porazka ...

przez shinobi 04 lis 2011, 14:25
Badania oczywiście dla własnego spokoju możesz zrobić, ale takie bóle serca i glowy, czy też wrażenie, że zaraz nastąpi zawał, wylew czy inna cholera to nieprzyjemny klasyk, niestety, w nerwicy lekowej, czy też przy odstawianiu np. benzo.

przez Biogenix 06 lis 2011, 13:45
zazylem wczoraj 30 citabaxu i polowke 0,25 zomirenu i w aucie masakra leki jakies i takie uczucie pieczenia klatki piersiowej ze szok taki gorac mialem raz z minute ze sie tak wystraszylem myslalem ze zawal jakis :( po kilku godzinach czulem sie znacznie lepiej ale tak sie zyc nieda ...

przez gigi24 06 lis 2011, 21:51
biogenix ja objawy odstawienne mialam jakies 4 tyg naprawde strasznie sie czulam tez myslalam ze umieram.

przez Biogenix 07 lis 2011, 00:44
tez po zomirenie ?

przez Miss Worldwide 07 lis 2011, 08:28
Biogenix, zomire (xanax) naajszybciej uzaleznia i najgorzej sie schodzi. ja z cloranxenu jak juz pisalam zeszlam z dnia nadzien bo tak postanowilam nie wziac tego weicej do ust i tel. prawie pol roku sie meczylam ale mialam inne objawy niz ty ale bralam tez ciagle antydepresant wiec ataki paniki sie nie pojawialy.

ile ty brales tego zomirenu i jak dlugo.

jak zle na ciebie dziala tak odstawianie to ja proponuje inne. jeslii brales np 0.5 mg to nie zmniejszasz dawki na 0.25 a albo co drugi dzien itd. ja na twoim miesjcu bym odlamywala okruszek (nie wyrzucac tych pkriuszkow tylko gdzies sobie skladowac bo szkoda kasy:) i np odlamywajac naprawde niewieli okruszek tak robic ze 2 tyg, pozniej wiekszy okruszek odlamywac i tak znowu ze 2 tyg- moze tydzien. i tymi malymi kroczkami.
wiem, ze lekarze inaczej to ukladaja ale my chorzy cos mi sie czasem wydaje, ze w takich sprawach mamy wieksze doswiadczenie niz sam lekarz, ci ktorzy zmagaja sie juz latami wiedxa co est co i uwierz mi nawet jak cie juz znaja to cie sluchaja i po wysluchaniu biora twoja teze pod uwage baaaardzo.

ja benzo odstawialm sama z dnia nadzien. poznie wg nowego psychola co mam tutaj mialam z antydepresantu 75mg skoczyc na 35 czy cos takiego. a pozniej jakos co iles dni czy cos takiego. nie pamietam dokladnie. ja mysle ze on by mnie wykonczyl hahaha.
sama sobie zeszlam odsypujac po naprawde malych daweczkach, efectin jest w kuleczkach takich mikro, odsypywalam po pare kulek i tak np z tydzien. pozniej odsypywalam wieksza ilaosc kulek i znowu tak tydzien dwa. i obylo sie bez bolu. praktycznie zero odstawien. no czasem eksperyntowalam i nie bralam wcale jakis dzien i wtedy czulam kiche. a tak zmiejszalam kulki az doszlam do zera i tyle. pozniej juz ta najmniejsza ilosc kulek pare kuleczek bralam na koniec co kilka dni, co 2 np i juz pozniej nie czulam roznicy. odstawianie bezno to co innego troche co do objaowo ubocznych, antydepresant dziwnie na glowe wali, jaies dziwne rzezcy sie dziaja i bardziej nieprzyjemne niz benzo chciaz odstawka bezno byla okropna ale tylko fizycznie. efectin robil inne reczy (jak nie wzielam wcale no) mieszalo mi sie w glowie, ciagle zmeczenie jakbym jakis maraton przeszla, pobudzone bicie serca. ale najgorszy ti ten kisiel w glowie nie wiem jak to nazwac :Ptake dziwne trzaski, nie wiem naprawde jak opisac, jak jakis robocop hehee.

nie ujmujac lekarzom, uwazam, ze bez nich poradzilam sobie lepiej. aha, i kulek tez nie wywalalam bo szkoda tylko kupilam sobie puste kapsulki i tam pozniej sobie robilam nowe dawki, ahhh jaka zabawa z tymy uciekajacymi kuleczkami :P

bedzie dobrze, glowa do gory, najwazniejsze zebys przy odstawinaiu benzo bral antydepresant, nie wiem po nazwie czy to antydepresnat bo balam tylko wenle i seroxat... musialabym zgooglowac. nie odstawiaj benzo bez antydepresantu, no zalezy tez ile czasu brales to benzo.
u mnie uzaleznienie bylo juz po tyg, tzn jak ie wzialm xanaxu to zasnac nie moglam i to nawet na pol minuty. 48h dopoki nie zilam chociaz male dawki (ale to bylo dawno) z 5-6 lat temau.

pappa trrzymaj sie jak cos to pisz!

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg

przez Biogenix 07 lis 2011, 13:31
ja ten Zomiren biore gdzies od lutego codziennie jadlem 0,5 i lekarz powiedzial ze moge sobie odstawic to tak z dnia na dzien co wydawalo mi sie dziwne ale nigdy tego nie bralem wiec nie wiedzialem i posluchalem po 3 dniach bez tego Zomirenu tak mnie roztelepalo ze szpital masakra poszedlem do innego lekarza mowil ze za dlugo to bralem ze uzaleznilo to mnie i ze ten lek stosuje sie doraznie czyli lapie mnie "kukulka" zazywam i spokoj a nie tak ze ciagle i teraz odstawiam go 3 miesiac pierw bralem

Wrzesien 0,5 Zomirenu jeden dzien 1/2 tabletki drugi dzien 1/4 tabletki i tak na zmiane
Pazdziernik 0,25 Zomirenu 1/2 tabletki caly miesiac
Listopad 0,25 Zomirenu 1/2 tabletki jeden dzien w drugi dzien nic i tak na zmiane i na tym mam skonczyc odstawienie

do tego biore codziennie 30 Citabax

eh czasem mam dosc tego wszystkiego co to za zycie sie tak meczyc wczoraj pogralem godzine na hali myslalem ze to koniec nagle jakies uklucia w golwie totalnie slabo no ale w domu sie jakos to supokoilo jak odpoczalem ale czasem jest masakra ...

przez Miss Worldwide 07 lis 2011, 18:53
a citibax to co to antydepresant jakis? mam nadzieje, ze tak, i ile go juz bierzesz???

e tam, rob tak jak ja ci mowie, po okruszku, xanax, zomiren bardzo uzaleznia, ale jak dobrze dziala antydepresant nie powinienies miec atakow zednych kukulek tylko inne objawy bardziej odczuwalne fizycznie. chyba, ze krotko bierzesz antydepresant i wciaz masz stany lékowe. wtedy nie poewinines jeszcze odstawiac benzo.

Pristiq 100mg

przez Biogenix 07 lis 2011, 21:54
tu masz o tym citabaxie http://www.doz.pl/leki/p1809-Citabax a biore go jakies 2 miesiace no mam takie uczucia strachu w klatce boje sie ze umre cieplo jakies w klatce piersiowej takie pieczenie i inne krzywe fazy :/

Sortuj wg