Odstawianie leków i objawy abstynencyjne.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

odstawienie benzo i efectinu

przez Michuj 24 sie 2011, 09:47
To trochę potelepie przy każdej redukcji. Do 3 tygodni powinno być ok.
Michuj

przez Misiek_NL 24 sie 2011, 13:17
Wziołem połówkę rudotelu... bo masakra była... i poczułem się lepiej :)

Chyba będę odstawiać to wolniej... tzn. odstawie teraz połowe rudotelu.... a potem pogadam z lekarką co dalej.
Misiek_NL

przez *Wiola* 24 sie 2011, 13:18
Misiek_NL, Bierz przez kilka dni połówkę, potem ćwiartkę, potem co drugi dzień ćwiartkę.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek_NL 24 sie 2011, 13:44
wiola173, Tak właśnie zrobie... :)
Misiek_NL

Nagle odstawienie benzo

przez jadzia8 24 sie 2011, 18:10
Witam moje lęki trwaja od czerwca gdy zaslablam lekarz rodzinny przepisal mi tranxene 5 mg bralam przez 7 tyg codzien az trafilam do psychiatry ktora zapisala mi aurex a tranxene kazala odstawic,wiec osdstawilam tak z dnia na dzien nie myslac o tym ze moge byc uzalezniona juz i zaczal sie moj koszmar przez pierwsze 5 dni przewracalam sie bylam tak slaba w glowie mi sie krecilo caly czas nie jadlam prawie nic schudlam 3 kg,teraz od 2 dni jest jakby lepiej bo zaczelam jesc w glowie sie kreci ale mniej , tylko straznie mnie boli w klacie czasem z bolu nie moge sie wyprostowac czy ten bol tez moze byc zwiazany z odstawieniem benzo?jak dlugo moge sie tak zle czuc jeszcze? :(
Ostatnio edytowano 24 sie 2011, 18:21 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połaczono z uwagi na temat

Nagle odstawienie benzo

przez Noopii 24 sie 2011, 18:16
Trudno precyzyjnie określić jak długo,skoro jest lepiej to z tygodnia na tydzień powinnaś czuć się lepiej czego Ci życze.
Noopii

przez *Wiola* 24 sie 2011, 18:21
jadzia8, Znasz ten temat, więc nie zakładaj proszę nowych wątków.
Moderator

przez *Monika* 24 sie 2011, 18:25
Misiek_NL napisał(a):wiola173, Tak właśnie zrobie... :)

Misiek? No i jak się czujesz? :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Misiek_NL 24 sie 2011, 19:25
Monika1974, Po tej połówce rudotelu w południe było ok... Teraz troche średnio, ale zaraz zarzyje elenium i połówke rudotelu, a od jutra rano elenium i wieczorem elenium i połówke rudotelu i zobaczymy :)

Mam nadzieje że będzie dobrze...

Bo jak zeszłem nagle z elenium i z rudotelu o połowę to troche masakra była... Także sprubuje narazie odłożyć tą połówkę rudotelu ( 5 mg ) a potem elenium ale to już po konsultacji z moją lekarką...
Misiek_NL

przez Biogenix 24 sie 2011, 21:04
ja dzis w pracy tragicznie ... rano zjadlem pol zomirenu i cala citabax 20 caly czas mysle o tym ze mi zle jakies skurcze mam na sercu i jakby mi sie wzrok psul pozatym niespokojny jestem bleeee ...

przez *Monika* 25 sie 2011, 00:23
Misiek_NL, no to się cieszę, że jest w miarę. Jutro napisz jak z rana.
Obrazek
Główny Moderator

przez Misiek_NL 25 sie 2011, 00:41
Monika1974, Ok... napiszę :)

Dzięki za troskę ;)

-- 25 sie 2011, 08:18 --

Zarzyłem poranną dawkę elenium i xetanor... i puki co jest nawet znośnie...

Ale boje sie że popołudniu będzie gorzej.... :(

-- 26 sie 2011, 14:06 --

Dziś poczułem się jakbym wracał do siebie pomału :great: Tylko boli mnie głowa... najbardziej potylica... i mięśnie troche ale to podobno też jeden z objawów odstawiennych.
Misiek_NL

przez Biogenix 02 paź 2011, 04:49
byłem u psychiatry kazał mi odstawiać zomiren i tak jadlem caly wrzesien polowke 0,5 mg na drugi dzien polowke 0,25 mg i tak na zmiane teraz mam caly miesiac jesc tylko polowkke 0,25 mg czuulem sie swietnie az teraz przyszly mi jakies bole glowy ucisk niekomfortowo sie czuje zimny pot mi przechodzi uczucie strachu w klatce piersiowej i sciskanie jakby szczeki czy to normalne ? czy moze to byc wywolane tym ze odstwiam ten zomiren ? dodam ze jem citabax 20 i 10 razem 30 .. nie czuje sie teraz znow rewelacyjnie wprawdzie nie jest taka tragedia jak wczesniej no ale znowu jest ... jesli nie ustapi to nie wiem znowu zaczynam sie lamac

przez Misiek_NL 02 paź 2011, 10:34
Ja nie biorę już elenium 17 dzień... Bylo ciężko, ale powoli jest lepiej :) Jeszcze 5 mg rudotelu do odstawienia... ale to dopiero 18-stego po konsultacji z moją psychiatrką.
Misiek_NL

Sortuj wg