Połączenia leków i interakcje.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Elicea+fluanxol

przez Moolik 30 paź 2010, 00:11
czemu zwiekszyłes dawke paroksetyna przestała działac??
Moolik

przez 19_latek 30 paź 2010, 09:38
Moolik,
Nie przestala dzialac, sprobowalismy z lekarzem zwiekszyc zebym pozbyl sie derealizacji. Nie pomoglo ale juz zostalem na 30mg.
19_latek

przez Moolik 30 paź 2010, 11:07
aha a jak tam tolerancja leku ?? tez zamierzam brac brałem kiedys ale przestałem bo strasznie sie po niej pociłem czy u ciebie tez wystepuje ten problem
Moolik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 19_latek 30 paź 2010, 13:26
Moolik,
Wystepuje ale jakos daje rade. Ogolnie poza tym ze nie moge spac w nocy bez lekow nasennych nie mam juz zadnych skutkow ubocznych. Funkcjonuje normalnie.
19_latek

przez Moolik 30 paź 2010, 13:49
a Jak z tym poceniem jest u ciebie mozesz np ubierac szare koszulki na ktorcyh odrazu widac pot czy nie bardzo i czy lęki ustapiły w 100 %
Moolik

przez 19_latek 30 paź 2010, 14:13
Moolik,
Moge ubierac kazda koszulke, jedynie kiedy sie poce to gdy jestem np na silowni czy tez w upał.
Lęków nie mam wcale od ponad roku.
19_latek

przez Moolik 30 paź 2010, 18:12
Widac dobrze ja tolerujesz ja sprobuje dodac jeszcze fluanxol do lexapro jak to nie pomoze to tez bede brał paroksetyne jak mowisz ze jest po niej ok ja juz kiedys brałem ale za szybko zwiekszałem dawki doszedłem do max 60 mg a potem nagle odstawiłem i było koszmarnie dosłownie dlatego jakos nie chetnie chce do niej wrocic i słyszałem tez ze ciezko sie odstawia
Moolik

przez Jednakowoż 31 paź 2010, 18:54
Ja biorę Velaxin, doszedłem ze dwa tygodnie temu do 300 mg i co prawda pocenie w cieplejsze dni czy w autobusie pełnym ludzi jest męczące, ale fobia społeczna całkowicie zlikwidowana. Nastroje depresyjne też są dużo rzadsze i płytsze (cierpię na borderline, więc tych zmian afektywnych nie da się wyleczyć całkiem lekami).

Natomiast wenlafaksynę podobno też bardzo ciężko się odstawia, ale na razie nie widzę takiej potrzeby. Jeśli lekarz stwierdzi i przekona mnie, że trzeba odstawiać lub zmniejszyć dawkę, pewnie będzie się to odbywało bardzo powoli. Na razie nie ma takiej potrzeby, bo jestem z efektów bardziej niż zadowolony :)

przez aree1987 31 paź 2010, 20:32
Jednakowoż, sporo musisz bulić za tą wenlafaksyne. Ja jeszcze w nocy się na paro bardzo pocę, ale to zależy też od tego co akurat mi się śni.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Jednakowoż 31 paź 2010, 21:49
120 zł miesięcznie. Ale wolę czuć się jak człowiek, niż mieć nadmiar pieniędzy, by obżerać się w samotności.

Re: Łączenie SNRI i SARI

przez bupropion 01 lis 2010, 11:37
zastanawiam się jak to możliwe, ze przybrałeś na wadze po velaxinie. Sama zażywam teraz wenlafaxynę w dawce 150 mg. i zaczynam się bać :? Z tego co wiem to łączenie sari i snri to chyba niezbyt dobre połączenie. Ale niewiele wiem w tym temacie.
Powodzenia
I Can Fly, But I Want His Wings...

przez Moolik 01 lis 2010, 13:00
miałes mocna fobie ?? jak długo juz bierzesz wenla??
Moolik

Re: Metanabol a interakcje z SSRI i MAO-B.

przez znerwicowanyy 01 lis 2010, 13:20
Jak od kilku lat nie produkują mety ?

A ta nowy design to co ? (http://www.sterydy.biz/inne/metanabol%20jelfa.JPG)
Może się mylę, ale z tego co wiem, to ją produkują :)

Poza tym Robert, napisałem PW, będę wdzięczny za odpowiedź.

Re: Łączenie SNRI i SARI

przez El Chupacabra 01 lis 2010, 23:07
O kurde, zylem w przeswiadczeniu, ze Trazodon (Trittico) to SNRI, a teraz wyczytalem, ze SARI.

wola człowieka jest jego niebem

Sortuj wg