Połączenia leków i interakcje.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Speridan + Valprolek

przez cytrynka84 21 paź 2010, 22:25
Moze byc i po jednym i po drugim leku,moze bardziej po walprolek,ale speridan tez moze dzialac nasennie,a fakt b. trudno sennosc pogodzic z zajeciami,ale speridan to chociaz neuroleptyk nowej generacji,nie to co haloperidol,neuroleptykow nie bralam( no teraz mam ketrel na sen,najmnejsza dawke-25mg),ale troche czytam i troche wiem o lekach
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Re: Elicea+fluanxol

przez zaqzax 21 paź 2010, 23:22
Moolik napisał(a):czy sam fluanaxol pomaga na stany lekowe takie jak np fobia społeczna??

oj raczej nie.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Re: Speridan + Valprolek

przez Jednakowoż 22 paź 2010, 08:02
Brałem swego czasu małe dawki Rispoleptu (to to samo co Speridan) i po pół godziny kładł mnie do łóżka. Podobno działa różnie - jednych aktywizuje, innych usypia. Powiem ci tylko - uważaj na niego. Brałem go na nadmiar emocji, potem zaczął powodować mdłości, odstawiłem i odkryłem, że bez niego czuję się lepiej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Moolik 22 paź 2010, 14:43
fluanaxol zastanawia mnie tel lek czy jest on dobry na stany lekowe czy otępia ??i czy jest to silny psychotrop ??
Moolik

przez nervka 22 paź 2010, 15:06
jEST REWELACYJNY JESLI CHODZI O LĘKI,LĘK NAPADOWY ZREDUKOWAŁ MI SIĘ PRAKTYCZNIE PRZEZ 3 TYG DO ZERA.

przez Moolik 22 paź 2010, 15:12
a jak ze skutkami ubocznymi i cena ?
Moolik

przez wovacuum 22 paź 2010, 15:15
Moolik, fluanxol-flupentiksol-jest rewelacynjy przy stanach lèkowych!mnie postawil na nogi po kilku dniach i wogole jestem zadowolona.jak na razie juz rok bez lèkow.Jakà dawkè bierzesz??moze trzeba zmniejszyc troszkè dawkè,zeby nie wystèpowala akatyzja??

ceny w Polsce nie znam niestety-zobacz na googlach:)
wovacuum

przez Moolik 22 paź 2010, 15:51
Tzn ja nie zazywam go jeszcze wcale nrazie same lexparo ale nie pomaga i zastanawiam sie czy to na leki pomoze i czy ma mało skutkow ubocznych
Moolik

przez wovacuum 22 paź 2010, 16:30
Moolik, ja nie mialam zadnych skutkow ubocznych i byl to jedyny lek,ktory mi pomogl.Czy juz wiesz,w jakich dawkach bèdziesz go bral???
wovacuum

przez 19_latek 22 paź 2010, 17:30
zaqzax napisał(a):
Moolik napisał(a):czy sam fluanaxol pomaga na stany lekowe takie jak np fobia społeczna??

oj raczej nie.

Mi pomagal na ataki lękowe jednak nie dzialal tak dobrze jak parogen. Mnie wcale nie pobudzal, chcialo mi sie spac po nim a bralem 3mg na dobe a teraz biore 1mg.
19_latek

przez Moolik 22 paź 2010, 19:45
Kurcze nie wiem juz co brac na stany lekowe ? jak długo bierzez parogen i w jakiej dawce i cigale pomaga czy traci juz swoja moc
Moolik

przez 19_latek 22 paź 2010, 21:06
Moolik,
Bralem rok 20mg a teraz biore od 3 miesiecy 30mg. Dziala caly czas tak samo, nie mialem napadu lęku od poczatku brania. Moge jezdzic autobusami, chodzic do szkoly itp. Normalnie funkcjonuje.
Wiesz, nie na kazdego musi tak dzialac ale ludzie sobie go chwala.
19_latek

przez wovacuum 22 paź 2010, 21:13
19_latek, Fluanxolu bierzesz 20mg?dlaczego tak duzo??pytam z ciekawosci oczywiscie. :smile:
wovacuum

przez Moolik 22 paź 2010, 21:16
Wiem bo sam kiedys brałem i chyba wroce do niego

[Dodane po edycji:]

wovacuum jestes zadowolona ze swojego zestawu bo mam zamiar brac dokładnie takie sam narazie jade na samym lexapro tzn odpowiedniku elica takim sam jak twoj lecz trcohe za słabo działo moze tez za mała dawka bo tylko 10 mg a max to 20 mg jaka dawke ty zazywasz
Moolik

Sortuj wg