Połączenia leków i interakcje.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Metanabol a interakcje z SSRI i MAO-B.

przez noowy6 29 wrz 2010, 19:00
Może napisz po co chcesz brać mete...W celu zwiększenie masy czy raczej chcesz sobie poprawić samopoczucie ?
Metanabol odradzam szczegolnie tobie bo bierzesz ssri które też ostro daja po watrobie...
Za to najlepszą opcją będzie testosteron enanthate ,testosteron propionat w szotach.
Jeśli mi odp. na pierwsze pytanie szczerze to Ci napisze reszte ;)
SSRI+sterydy nic się nie powinno stać ;)
Tak testosteron podnosi dopamine ,ale w jakim stopniu i jak dokładnie działą to nikt nie wie.
"Żyj szybko, umieraj młodo"

Re: wellbutrin wenlectine

przez Robanix 29 wrz 2010, 19:18
Jeżeli chodzi o nastrój, to próbowałem paru leków i okazało się, że najlepiej na mnie działa właśnie wenlafaksyna (niestety, na natręctwa nic nie działało :( ). A zatem, na nastrój także mieszanka działała dobrze :D .
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

przez aree1987 29 wrz 2010, 20:38
noowy6 napisał(a):Może napisz po co chcesz brać mete...W celu zwiększenie masy czy raczej chcesz sobie poprawić samopoczucie ?
Metanabol odradzam szczegolnie tobie bo bierzesz ssri które też ostro daja po watrobie...
Za to najlepszą opcją będzie testosteron enanthate ,testosteron propionat w szotach.
Jeśli mi odp. na pierwsze pytanie szczerze to Ci napisze reszte ;)
SSRI+sterydy nic się nie powinno stać ;)
Tak testosteron podnosi dopamine ,ale w jakim stopniu i jak dokładnie działą to nikt nie wie.

Oczywiście, że na mase. Jeszcze nie upadłem na głowe, zeby poprawiać sobie samopoczucie sterydami. ;)
Na wątrobę biorę osłonowo sylimalor do każdego tabsa mety.
Jeśli mówisz o kłuciu się to nie ma mowy.
A co do selegiliny odstawiłem wczoraj na jakiś czas przynajmniej. Dzisiaj czuje jakieś mrowienie w głowie, nie wiem czy to selegilina czy meta.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez noowy6 29 wrz 2010, 21:05
Wysoki testosteron często poprawia nastroj,zwieksza się pewność siebie,znika depresja itp.W Ameryce bardzo dużo osób jest na hrt.Oczywiście to są dawki lecznicze bardzo małe ;)
Bierzesz SSRI wątroba dostaje po dupie jak bedziesz brac mete w tabsach będzie jeszcze gorzej,mietek wali ostro po watrobie...
A i do tego bardziej aromatyzuje do estrogen niż enan czy prop.
Ja gdybym miał wybierać to walił bym propa,krótki estr w razie czego łatwo odstawić.
Sama iniekcja wogole nie boli gorzej jak jest zle zrobiony szot lub duże steżenie to na drugi dzień "czuje" się to miejsce.

"Dzisiaj czuje jakieś mrowienie w głowie, nie wiem czy to selegilina czy meta." selegilina
Jaka dawka tej mety ? Dieta jest ? Odblok rozpisany ?
"Żyj szybko, umieraj młodo"

przez rober6666 29 wrz 2010, 21:53
noowy6 napisał(a):Wysoki testosteron często poprawia nastroj,zwieksza się pewność siebie,znika depresja itp.W Ameryce bardzo dużo osób jest na hrt.Oczywiście to są dawki lecznicze bardzo małe ;)
Bierzesz SSRI wątroba dostaje po dupie jak bedziesz brac mete w tabsach będzie jeszcze gorzej,mietek wali ostro po watrobie...
A i do tego bardziej aromatyzuje do estrogen niż enan czy prop.
Ja gdybym miał wybierać to walił bym propa,krótki estr w razie czego łatwo odstawić.
Sama iniekcja wogole nie boli gorzej jak jest zle zrobiony szot lub duże steżenie to na drugi dzień "czuje" się to miejsce.

"Dzisiaj czuje jakieś mrowienie w głowie, nie wiem czy to selegilina czy meta." selegilina
Jaka dawka tej mety ? Dieta jest ? Odblok rozpisany ?

Nareszcie ktos kompetentny i rzeczowo odpowiadający.
Wysłałem koledze linka z rozpiska z odblokiem clomidem.
z teściem masz rację. jest zaj.ebisty.będąc kilka miesięcy temu na calkowitym CHADowym dnie wrzuciłem cykl z enanthate aby wrócić przynajmniej fizycznie do formy sprzed choroby. Na czas brania ( 12 tyg) podniósł mnie z choroby pięknie. psychicznie i fizycznie (7 kg masy ).Niestety psychicznie tylko chwilowo....
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez aree1987 29 wrz 2010, 23:03
noowy6, nie sądze zeby SSRI były jakoś bardzo toksyczne dla wątroby ludzie biorą je latami czesto nawet dużo chleją do tego co niektorzy i żyją robią badania na wątrobe i wychodzi ze jest ok.
No żeby myśleć o odlbloku musze sobie najpierw ten clomid załatwić.
I tak jak pisałem CI wczesniej nie ma bata zebym sobie zastrzyk zrobił.:P
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez lasic5 30 wrz 2010, 08:47
Sorki że jestem upierdliwa ale po jakim czasie zacząłeś odczuwać że działa :cry:

przez Wujek_Dobra_Rada 30 wrz 2010, 09:33
lasic5, Wellbutrin praktycznie działa od razu. Przynajmniej jego działanie stymulujące. Ja biorę 6 dzień i jest znaczna poprawa do tego, co było parę dni temu. Ale nie wiem jak to się długo utrzyma i czy będę brał dawkę większą niż 150.

[Dodane po edycji:]

Prosiłbym o przeniesienie tego tematu do indeksu leków, do Wellbutrin.
Wujek_Dobra_Rada

przez Robanix 30 wrz 2010, 16:35
lasic5 napisał(a):Sorki że jestem upierdliwa ale po jakim czasie zacząłeś odczuwać że działa :cry:

Wellbutrin według informacji o leku działa praktycznie od razu. Mnie ciężko się do tego odnieść, bo zmieniałem Wenlafaksynę na Wellbutrin, więc nie zaczynałem leczenia od zera. Jednak po 3-4 tygodniach wróciłem do Wenlafaksyny, bo biorąc tylko Wellbutrin miałem bardzo duże lęki. A ponieważ miałem już wykupiony pewien zapas leku, to mój lekarz zaproponował połączenie go z Wenlafaksyną. Gdy zapas się skończył, pozostałem tylko przy Wenlafaksynie i żadnej różnicy nie odczułem.
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

przez El Chupacabra 30 wrz 2010, 20:39
aree1987,

Oczywiscie wiesz, ze Clomid dziala hmmm... depresyjnie ? Sam odblok w ogole to jedna wielka deprecha.

Z jednej strony sie leczysz, a z drugiej sam sie pakujesz w dolek psychiczny. Po co ?

wola człowieka jest jego niebem

przez Wujek_Dobra_Rada 30 wrz 2010, 22:14
Ja mam to szczęście w całym nieszczęściu, że nie mam lęków i na mnie działa dosyć dobrze. Ale dopiero 7 dni mineło.
Wujek_Dobra_Rada

przez aree1987 30 wrz 2010, 22:46
El Chupacabra napisał(a):aree1987,

Oczywiscie wiesz, ze Clomid dziala hmmm... depresyjnie ? Sam odblok w ogole to jedna wielka deprecha.

Z jednej strony sie leczysz, a z drugiej sam sie pakujesz w dolek psychiczny. Po co ?

Jeśli nawet Colmid bierze się około tygodnia, a bez odbloku może być jeszcze gorzej z tą depresją, szczegolnie jak mi masa miałaby polecieć w dół. ;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

Łączenie SNRI i SARI

przez Jednakowoż 01 paź 2010, 09:23
Ze względu na to, że przez ostatnie pół roku przytyłem 20 kg (!!!), a poza tym mocno spadło mi libido zastanawiam się, czy jest sens namawiać lekarza na Trittico. Biorę Velaxin od ponad pół roku, od trzech dni 225mg. Przytyłem przez apetyt - zawsze miałem mocne wahania wagi, ale tym razem przeszedłem samego siebie. Czasem po prostu szedłęm do sklepu i kupowałem wszystko słodkie co wpadło mi w ręce.

Trittico natomiast podobno zmniejsza apetyt i pobudza libido. Pytanie tylko, jak on się ma do Velaxinu?

przez El Chupacabra 01 paź 2010, 22:57
aree1987,

ale caly odblok trwa dluzej

wola człowieka jest jego niebem

Sortuj wg