Połączenia leków i interakcje.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez juka 11 wrz 2007, 00:59
nie martw sie to bardzo czesty zestaw przepisywany na rp...radze zaczac sie leczyc ..nie uzalezniaja az tak bardzo a zdrowie jest bezcenne!!! wg mnie bardzo dobrze skomponowany zestaw!!
:)

przez Nevada 11 wrz 2007, 17:25
a czy ja wiem, czy to aż taki dobry zestaw? moim zdaniem to trochę za mocne leki.
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

przez juka 11 wrz 2007, 17:57
zalezy tez ktora dawka cloranxenu czy 5 czy 10 no i jaka seroxatu ale ogolnie dobra kompozycja p/depr i wyciszacz p /lekowy:P:P:P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Asentra + Edronax ...

przez Bad Girl 13 wrz 2007, 08:24
Bardziej interesuje mnie to drugie, czyli Edronax... w internecie mało jest opinii na ten temat (podobno to jakiś nowoczesny lek). Aktuanie biore asentre 100mg a od jutra również i edronax. jestem ciekawa efektów...
z góry dziękuje za odpowiedz.
pozdrawiam.

Sulpiryd Velafax a Lucetam

przez seba W 14 wrz 2007, 21:36
Aktualnie biore Sulpiryd i velafax które mi ie za bardzo pomagają a najgorsze że od dłuższego czasu mam bardzo słabą pamięć i wogóle nie umiem sie skoncetrować a po zatym czuje sie bardzo słabo i jestem cały czas senny :cry: :cry: :cry: i dlatego myśle nad tym aby zacząć brać do tych leków jeszcze Lucetam ale nie wiem czy można łączyć to razem z Sulpirydey i Velafaxem i dlatego prosze o pomoc czy ktoś miał z was podobny zestaw leków :?: :?:

coaxil i fluanxol

przez kasia2007 15 wrz 2007, 22:14
Witam!!!!!!! :D
mam pytanko czy ktos brał moze te leki łacznie coaxil i fluanxol .biore coaxil trzy razy dziennie i do tego xanax 0.5 mg.teraz lekarz zmienił mi xanax na clonazepan i dorzucił fluanxol.teraz mam zazywac leki w takiej kolejnosci rano coaxil fluanxol i poł clomazepanum,południe: coaxil ,wieczór: coaxil i pół clonazepanum. troche mnie to przeraza taka ilosc tych leków boje sie ze nie bede mogła po nich normalnie funkcjonowac :roll: a i do tego mam brac xanax jakby naprawde cos sie działo ale to tylko w razie jakiegos naprawde silnego ataku.jezeli ktoś miał taką mieszanke leków prosze o rade jak sie po tym człowiek czuje.pozdrawiam

przez kasia2007 16 wrz 2007, 10:38
Witam!!!! :D mam podobny problem, lekarz kazał mi brac coaxil trzy razy dziennie i do tego fluanxol 0,5 mg z rana,tylko ja sie tak własnie zastanawiam czy te leki mozna łaczyc dzis wziełam pierwszy raz fluanxoo razem z coaxilem,tylko ze fluanxolu pół tabletki bo panicznie sie boje skutków ubocznych,złe wpomnienia z innym lekiem :( ,no i narazie czekam na efekty albo zwali mnie z nóg albo bedzie ok,ufffff najgorsze to czekanie

przez juka 16 wrz 2007, 18:16
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=890

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:18 pm ]
stosowanie coaxilu i fluanxolu to dzialanie sprzezone ...bez obaw w malych dawkach mozna je łączyć razem...pozdr ps.podalam wyzej str

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:18 pm ]
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=890

przez rexxus 09 lis 2007, 23:28
Może na te bóle głowy to może Dexak???

przez rexxus 09 lis 2007, 23:53
Juka ma rację oczyszczenie substancji chemicznej jest bardzo ważne i ma spory wpływ na tolerancje preparatu i jego skuteczność , dlatego Seronil może w twoim przypadku zadziałać. Istotne jest również to,że na przykład Bioxetin jest w tabletce a Seronil na przyklad w kapsułce czy również Andepin

przez Amy18 11 lis 2007, 10:39
Uffffff to mnie uspokoiłeś. Też sie zastanawiałam czy można tak brać. A jak z piciem ziół np. melisa albo mięta?
know me better
I won't be as bitter
In my own heaven
I'll be gone forever

Won't fall back never
I won't crack ever
Won't look back never

przez Topa 29 lis 2007, 17:15
Holek,

Co to znaczy zwariowales? Moglbys to jakos rozszerzyc? :shock:

Mieszakna: Trittico + Seronil

przez Myszkin 01 gru 2007, 16:44
Witam wszystkich, tak jak ja, chorych na duszy forumowiczów.
Od kilku tygodni zażywam Hydroxyzinum - 1 tabletka dziennie, późnym popołudniem i 2 tabletki Trittico przed snem. Trittico przymula tak mocno, ze ok pół h od połknięciu, ledwo daje radę wczołgać się na łóżko. Dobre jest to, że wreszcie zasypiam. Za dnia jestem wciąż zamulony :cry: Mam jeszcze kilka listków Seronilu. Kiedyś go brałem, działał nawet lekko aktywująco. Czy ktoś z Was może mi powiedzić, czy mogę łączyć te 3 leki? Myślałem stosować następującą kombinację: Seronil rano, Hydroxyzinum po południu, Trittico na noc. Zastanawiam się czy taka mieszanka szybciej uwolni mnie od myśli samobójczych?

Za wszelkie odpowiedzi dzięki z góry.

przez eastenders 04 gru 2007, 19:23
Tylko psychoterapia - dobry psycholog naprwde trwale dzialaja

Przygoda - ja wyjechalem do anglii i chociaz nic nie zarobilem to nauczylo mnie to w hóy nowych rzeczy (WIEEEEEEEELEEEEE_) a pojechalem tam jeszcze kiedy odczuwalem odrobine agorafobie (ktora mnie obecnie smieszy prawde mowiac)

przyjaciele sa bardzo pomocni - niekoniecznie z twojego srodowiska (np. ja dogaduje sie dobrze z murzynami, por5tugalczykami, francuzami, najgorzej z polakami i troszke lepiej z angolami). sprobuj znalezc ludzi w internecie

dobra rodzina, male przyjemnosci (np. dzis - nalesniki z sosem czekoladowym pycha, albo dobre piwo (bez przesadzania) lub fajny film)

nie uwazaj ze jakis lek ci pomoze - nie pomoze tylko lek!!!
oczywiscie nalezy je brac, ale nie ma co liczyc ze to zalatwi wszystko

ja np. mialem olbrzymie problemy (niezwiazane tak bardzo z psychika tylko z oszukanczymi pracodawcami i brakiem kasy (nerwy i [lekka] depresja byly tu problkemem wtornym powstalym z braku kasy)

mozecie wyszukac sobie firme PROPERTY CONCEPTS UK na stronie blagger.com)

takie doswiadczenia ucza

zaczynam tez doceniac takie proste dobrodziejstwa jak glupi "dach nad glowa" (spalem 2 noce w samochodzie i 1 noc w pubie po tym jak wyrzucili mnie z flata bo zalegalem 1 dzien z rentem jednemu psychicznemu polaczkowi w londynie) albo fakt, ze mam co jesc (kiedy mi szef nie placil, mialem z tym problemy!!!)

a teraz, siedze chwilowo w PL a mam oferte pracy w wielkiej firmie IT w Dublinie!!!
skwapliwie skorzystam :)

moze masz powazne problemy ktore wypierasz ze swiadomosci (np. bycie homoseksualista jest w polsce powaznym przyczynkiem do chorob nerwowych i depresyjnych), niegodzenie sie ze swoimi porazkami zawodowymi (ja mialem ich mnostwo i dawnoi sie z nimi pogodzilem! wybaczylem sobie w 100% i wybaczylem wszystkim ktorzy z niewidzy krytykowali mnie z powodu zlej kariery)

nigdy nie polegaj na lekach tylko cxzy na alkoholu - moj brat np. juz miesiac siedzi na odwyku od benzo (duze ilosci larzaepamu) i alko (popijal tabletki) a to jak moze sie domyslacie dopiero poczatek drogi dla niego

Sortuj wg