Połączenia leków i interakcje.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez gabi82 23 lis 2006, 18:15
Nie wiem co moge ci jeszcze doradzic. Najlepiej skontaktuj sie ze swoim lekarzem i powiedz mu o swoich objawach.

przez Michal78 23 lis 2006, 18:25
Tak mi trzeba :-).

Pozdrawiam

[ Dodano: Pią Lis 24, 2006 8:32 am ]
No i nie wziąłem. Na razie jest jeszcze gorzej. Poczekam kilka dni i będę wiedział czy warto było.

Tabex Stimuloton i clonazepam

przez Piotr_1978 27 lis 2006, 20:37
Czy te leki można brać razem ? Tabex jest na odłuczenia się od palenia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fevarin i Pramolan?

przez altman 01 gru 2006, 19:06
hej mam pytanie czy moge brac pramolan rownoczesnie z lekiem fevarin a doraznie brac afobam prosze o szybka odpowiedz chetnie z kims pogadam na gg kto zazywa fevarin lub bierze pramolan o to moj numer gg 6039135

[ Dodano: Sob Gru 02, 2006 8:32 pm ]
P.S jesli ktos chce pogadac to bardzo prosze o jakis kontakt nie wiem co mam robic to moj numer gg 6039135 :(

przez Baniak79 15 gru 2006, 20:06
Nio ja też polecam ten lek , tzn fluoeksetyna to substancja i lek yez sie tak nazywa inne nazwy to Andepin, Seronil i jeszcze jakies tam inne ale działanie to samo bo substancja czynna w kazdym z tych leków jest ta sama, róznica jest tylko w cenie ja brałem kiedyś Seronil, ale potem lekaż zacząl mi przepisywac Andepin o 2/3 tanszy.Więc radze się przyjżec tej sprawie, bo po co przepłacać.
Je juz ten lek biore pół roku i bardzo mi pomaga, nie chce sie ponim spać wrecz przeciwnie dostaje się takiego kopa, i dlatego najlepiej brac go rano. Trzeba tylko przejść przez pierwsze dwa tygodnie,które są troche nieprzyjemne, ale potem powinno byc spoko.
Pozdrawiam

przez problemik 21 gru 2006, 20:13
Witam ja biore 2 miesiace fluoksetyne 20 mg Seronilu rano i musze powiedziec ze ten lek nie robi na mnie duzego wrazenia minimalnie poprawia nastroj, minimalnie lagodzi natrectwa oczywiscie nie tak jak bym chcial, ale przynajmniej nie wyrzadza zadnej szkody, wg. mnie tek lek na sama depresje jest super ale na nerwice jest sredni.

zespol serotoninowy

przez kasiunia27 23 gru 2006, 23:48
Witaj! Objawy, ktore opisujesz moga byc przejawem zespolu serotoninowego. Niektorzy tak reaguja na leki z grupy SSRI. Ja po fluoksetynie nie czulam absolutnie nic. Nastroj torche sie poprawil, ale to raczej sila sugestii. Po dwoch latach przerzucilam sie na Asentre i czuje sie o niebo lepiej.
Bardzo zachecam wszystkich do regularnego zazywania lekow przeciwdepresyjnych, bo doraznie brane nie daja zadnego efektu. Aha, i pierwszy efekt dzialania widoczny jest dopiero po 4 tygodniach regularnego brania.
Pozdrawiam wszystkich i zycze WESOLYCH SWIAT!!! :D

przez Aga1 26 gru 2006, 15:53
Troszke sie dziwie ze takie leki chcesz brac bez porozumienia z lekarzem. Ja jestem na etapie odstawiania seroxatu. Trwa to dlugo ale tak zaleca mi lekarz.Biore go bez innych lekow i musze powiedziec ze postawil mnie na nogi .Do tego jeszcze psychoterapia. Jestem juz przy koncu leczenia.Mysle ze dobrze by byloabys skontaktowala sie z lekarzem bo kazdy inaczej reaguje na leki.Pozdrawiam :twisted:

Fluoksetyna a coaxil

przez JacK85 05 sty 2007, 22:48
Początkowo chciałem połączyć te leki, chodzi o to aby obniżyć lęki które występują w pierwszej fazie przyjmowania fluoksetyny, lecz doczytalem się że fluoksetyna ma działanie hamujące wychwyt zwrotny, a coaxil go nasila, i teraz moje pytanie czy leki te nie będą się wzajemnie "kłócić" i niszczyć swoje działanie, na logike tak powinno być...

Cital i clonazepam ?

przez Byly Dres 18 sty 2007, 23:00
Mam pytanie czy mozna łączyć cital i clonazepam ? czy to bezpieczne ? bo troche sie boje

Seronil a inne leki z fluoxetyną

przez Glenn 01 lut 2007, 16:01
Wiem że temat fluoxetyny jest tu już szeroko poruszony, mnie jednak intersuje jedna rzecz. Czy ktoś z Was brał kilka preparatów z fluoxetyną i widział różnicę w działaniu? Chodzi mi o to czy możecie stwierdzić że np. Seronil jest gorszy od Andepinu, a Bioxetin lepszy od Deprexetinu? Do niedawna brałam Andepin ale on nie pomagał mi więc czy jest sens próbować z innym preparatem zawierajacym fluoxetynę? Myślałam o braniu Seronilu, ale czy warto? Dodam że mam depresję.

Czy ktoś brał takowa mieszankę ( Lerivon, Neurotop, Seronil)

przez MadzioQ 02 lut 2007, 01:06
Zapewne juz taki temat byl, ale spróbuje..

Z doborem leków u mnie jest ciezko ciagle mi zmienia pani doktor bo wystepuja jakies skutki uboczne. Od chyba dwóch tygodni biore następujaca mieszanke : Lerivon- Neurotop - Seronil
Bral ktos tak kiedys? moze ktos mi cos na ten temat napisze?

Esprital, Neurol, Hypnogen a dotychczasowy styl życia

przez Agni27 03 lut 2007, 22:50
Od kilku lat cierpię na depresję, lecz dopiero niedawno trafiłam do psychiatry, który po dlugiej rozmowie przepisał mi leki, których się przeraziłam. Przede wszystkim Esprital i Neurol oraz nasenne Hypnogen.
Mam pewne obawy, czy zażywać te leki. Przede wszystkim jestem osobą aktywną zawodowo, one mogą zakłócić mój rytm pracy. Proszę o sugestie osób, które zażywały takie leki. Jak one wpłynęły na Wasze relacje z otoczeniem?
Pozdrawiam ciepło!
Aga.
Chcę wyjść z depresji ale nie mam siły

przez 331ania 04 lut 2007, 00:16
witaj Aga.jest tu tez taki temat jak leki ogolnie i tam jest spis wszystkicj lekow i opis ludzi ktorzy je przyjmowali.poczytaj tam bo sa tam rozne ciekawe spostrzezenia.A swoja droga jesli lekarz przepisal te leki to wez je tylko nie odstawiaj za kilka dni kiedy nie bedziesz sie czula lepiej, bo nic to nie da.musisz pobrac je przynajmniej miesiac by cokolwiek odczuc.3maj sie cieplutko.pozdrawiam.

[ Dodano: Sob Lut 03, 2007 11:16 pm ]
wazne jest to ze napisalas ze jestes zawodowo aktywna-jesli chcesz taka pozostac a naprawde masz poczatki silniejszej depresji to lepiej brac leki bo niedlugo moze byc za pozno,ale swoja droga jesli od kilku lat cierpisz na depresje jak napisalas i nie bralas wczesniej lekow i to nie zaklocilo twego zegara bilogicznego,sily napedowej,zdrowego mysleniaco to dlaczego teraz masz brac leki?moze wystarczy rada psychologa?wszyscy tu obecni ludzie byli kiedys dusza towarzystwa,wspanialymi pracownikami i tylko czesc z nich do dzis taka jest,ale zawdzeczaja to leczeniu i to leczeniu w czasie ze tak powiem bo moze byc juz za pozno-tak jak u niektorych osob i z twojej aktywnosci zawodowej nie pozostanie nawet cien...taka jest prawda.mam nadzieje ze nie jest az tak zle i wystarczy psycholog:)3maj sie.pozdrawiam
ExModerator

Sortuj wg