Połączenia leków i interakcje.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

ssri na przemian z mirtazapina

przez Amnothing 28 cze 2014, 18:55
Priligy - dapoksetyna jest takim lekiem, SSRI do stosowania w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Kosztuje ponad 100zł za 3 tabletki. To jest coś co można użyć. Wenlafaksyna się nie nadaję.

Priligy i tyle w temacie. Ale niech wypowie się ktoś bardziej obeznany.
Zapalić świecę, znaczy rzucić cień...
Reboksetyna: 4-12MG Paliwo
Sunifiram: 2-10MG Turbo
Dwa wiadra suplementów + Rady od szamanów farmacji + NH3

przez Imipramina 28 cze 2014, 19:07
HelenaM napisał(a):Witam

Wczoraj pierwszy raz wzięłam Ketrel i Depakine. Lekarz zapisał mi je w dawkach : Ketrel - 25 mg x 4, Depakine 500 x 2.

Czuję się beznadziejnie, cały dzień leżę w łóżku i kompletnie na nic nie mam siły. Czy tak będzie?
Który z tych leków odpowiada za senność? Jeżeli tak ma to wyglądać to jedyne co zrobię to spłukanie tych tabletek w kiblu.

Pozdrawiam.

hej
takie skutki mogą być na początku brania leków, z czasem miną - ja czułam się na swoich do d*py przez ok 3 tygodnie (SSRI), za to czułam się wspaniale po neuroleptyku
z leków które bierzesz wnioskuję, że masz CHAD - lepiej nie odstawiać
życzę wytrwałości :-)

przez Maggda92 28 cze 2014, 19:12
HelenaM, ketrel
Maggda92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ssri na przemian z mirtazapina

przez Lord Kapucyn 28 cze 2014, 20:14
Amnothing napisał(a):Priligy - dapoksetyna jest takim lekiem, SSRI do stosowania w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Kosztuje ponad 100zł za 3 tabletki. To jest coś co można użyć. Wenlafaksyna się nie nadaję.

Priligy i tyle w temacie. Ale niech wypowie się ktoś bardziej obeznany.

Dokładnie. Też chciałem polecić Priligy, ale znając cenę tego leku uznałem to za nieetyczne. :mrgreen: :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Andrzej78 11 lip 2014, 16:44
Co sądzicie o połączeniu LSD z lekiem Adepend? :)

przez Patryk29 15 lip 2014, 15:34
Andrzej78 napisał(a):Co sądzicie o połączeniu LSD z lekiem Adepend? :)

Ty na serio?? :twisted:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez evil never dies 24 lip 2014, 13:41
Siemka wszystkim,
mam planowany zabieg chirurgiczny w znieczuleniu (ogólnym lub "tym w kręgosłup" :-), pytanie brzmi: czy biorąc wenlafaksynę mogę być znieczulany? Czy trzeba wenle odstawić przed zabiegiem?
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez kosmostrada 27 lip 2014, 22:07
Proszę o radę, mam zapisany koktail 1\2 + 1\2 cloranxen, 20mg sulpirydu ( zamiast citabaxu, który mnie rozwalił), 50mg trittico na noc. Mam wykupic jutro ten sulpiryd, więc proszę napiszcie, czego mogę się spodziewac,jak go dołączę do cloranxenu i trittico. Zwłaszcza do cloranxenu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Benzodiazepiny a aviomarin

przez irie 01 sie 2014, 11:42
Cześć,

czeka mnie bardzo długa podróż autobusem, bo prawie doba i ogólnie jestem zestresowana nie tylko całą podróżą, ale faktem z nią związanym, że zaczynam nowe życie, sama, że rzucam się na głęboką wodę, itd., itd. W każdym razie mam zdiagnozowane zaburzenia osobowości typu Borderline i nerwicę, męczę się z tym prawie 10 lat, z różnym skutkiem. Takim moim największym problemem jest to, że ze stresu jest mi niedobrze, wymiotuję i boli mnie brzuch (nawet przed zwykłą imprezą ze znajomymi, paranoja). Doraźnie biorę alprazolam 0,50 zazwyczaj. Wiem, że nie powinno się go brać razem z aviomarinem, stąd moje pytanie: jak mam to wziąć, żeby było dobrze? Zrezygnować z któregoś z leków, czy zachować jakiś odstęp czasowy?

przez Arasha 01 sie 2014, 12:29
Ja od 3 lat mam silne lęki plus wmówioną chorobe lokomocyjną. Prawie nigdzie nie jeżdżę. Ale jak już muszę, to zdarzyło mi się wziąć Relanium i avio. Jak biorę samo avio ( 2 tabletki ) to się boję, więc to prawdopodobnie jednak lęki :( A ja się strasznie ogólnie boję wymiotów. Ostatnio wracałam z Krakowa ( 2 godz. ) na Clonazepamie ( 2 mg ) bez avio, ale i tak mnie panika ogarniała :zonk:

Na dłuższą trasę nie wiem, co bym wzięła. Chyba bym po prostu nie pojechała :bezradny: Bo bez leków - w życiu, a kto wie, jak się człowiek będzie czuł jak weźmie jedno i drugie. Myślę, że najlepiej nic tego dnia nie jeść i najpierw wziąć benzo ( dłużej działa ), a po jakimś czasie avio. Ale nie chcę Ci źle doradzić ...

Pozdrowionka i mimo wszystko spokojnej podróży ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez irie 01 sie 2014, 12:43
Dziękuję za odpowiedź :)
Mam wyjazd o 19, więc może wezmę benzo około 14, a aviomarin już w autobusie?

Mówisz, że byś nie pojechała. Ja muszę, chociaż nie wiem czy 'muszę' to dobre słowo. odczuwam ciągłą potrzebę robienia rzeczy, które mnie przyprawiają o mdłości, które wzbudzą we mnie jakieś uczucia, bo dla mnie nie ma nic gorszego niż nuda. a nudzę się cały czas, codziennie, ludzie mnie nudzą, świat mnie nudzi. Dążę do niwelowania skutków nerwicy, z drugiej strony, wciąż sama prowokuję sytuację, które ją wywołają. ale to już inna sprawa.
nie chcę po prostu żeby połączenie tych tabletek mi zaszkodziło, jakieś zawroty głowy, wymioty, itd.

przez Arasha 01 sie 2014, 12:52
Może wystarczy o 16 ? Zależy jak długo na Ciebie działa alpra ... A ten wyjazd do pracy, jeśli mogę spytać ;) ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez irie 01 sie 2014, 12:55
W pewnym sensie. Na staż. Albo może zostanę tam dłużej, jeśli mi się spodoba :D w każdym razie stresuje mnie cała ta sytuacja: że jadę sama, że nikogo tam nie znam, że nigdy nie byłam wcześniej. Jak poradzę sobie w metrze z torbami, itd. :D mnóstwo rzeczy sprawia, że już od wczoraj jest mi niedobrze, a jadę jutro. Od wczoraj jestem na alprazolamie. Na co dzień nie biorę, jedna paczka wystarcza mi na ponad rok. Więc chyba nie jest źle.

przez Arasha 01 sie 2014, 12:58
Przy takim zużyciu - zdecydowanie nie jest źle :D
Znasz dobrze język ? Masz już zaklepane jakieś lokum ?

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Sortuj wg