Połączenia leków i interakcje.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Połączenia leków.Wątek zbiorczy.

przez Anna Maria 30 lip 2013, 18:29
Czy przy Nexpramie Solianie i Mirzatenie można brać Nitrogliceryne alb inne leki typowo nasercowe?
Anna Maria

przez marcelos 30 lip 2013, 18:35
Ja mam takie pytanie? Czy jeśli biorę Sulipiryd (50mg), Escitil (1 tab-10 mg) i Trittico(jedna tab-75mg ) to czy mogę łykać tabletki z żeń-szeniem? Czy jest ryzyku zespołu serotoninowego?

przez nobody25 01 sie 2013, 00:16
witam, czy można łączyć paroksetynę z mianseryną ?
"Proszę myśleć pozytywnie..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez CórkaNocy 01 sie 2013, 00:24
nobody25, a czemu by nie? można, często się łączy ssri z mianseryną
CórkaNocy

przez nobody25 01 sie 2013, 21:01
hmm, w zasadzie jestem po radioterapii guza przysadki i mam takie jazdy że masakra. W zasadzie podobnie jak po 2 operacjach. Hormony szaleją. Te które są w przysadce i u mnie problem jest utrudniony. Bez afobamu nie przespał bym nocy. Teraz dostałem paroksetynę i pernazynę (strasznie przymula). I stąd moje pytanie. Zastanawiam się czy nie lepiej będzie wrzucić mianseryny zamiast perazyny.
"Proszę myśleć pozytywnie..."

przez Dżejmson 02 sie 2013, 21:29
Na co dostałeś tą pernazynę dokładnie? Paroksetyna i manseryna wydają się być dobrym połączeniem. Lub miratazapina zamiast mianseryny. Nie stosuj afobamu codziennie, to prosta droga do uzależnienia się. Mirtazapina jest świetnym lekiem jak chodzi o sen. Ja cierpiałem na ostrą bezsenność i nawet na Nasenie (zolpidem), wybudzałem się w nocy, a na mirtazapinie nie ma mowy o wybudzaniu się, nie mówiąc już o uzależnieniu.

Ludzie, pomóżcie. Jakie mixy pomagają Wam na natręctwa?
Dżejmson

przez MalaMi1001 27 sie 2013, 21:32
Witam. Mam bardzo szybkie pytanie, czy jeśli teraz biorę 5mg escitalopramu dziennie i 10mg fluoksetyny co drugi dzień mogę do tego dorzucić 75mg wenlafaksyny? Nie wytrzymam już, zwyczajnie nie wytrzymam. Jeżeli nic się nie zmieni nie ręczę za to, ze się normalnie nie zabiję. Wenlafaksyna wyciągnęła mnie z mega gówna, mam nadzieję, że tym razem też tak będzie a nie dam rady wytrzymać do 11 września do wizyty u psychiatry.

przez In_Chains_Of_DD 27 sie 2013, 23:27
delete

przez miko84 29 sie 2013, 11:05
nobody25 można a nawet trzeba ;)
miko84

przez andia 04 wrz 2013, 19:57
Biorę Asertin i Mirtor, jakie moge wziąć leki przeciwbólowe? Czy zostaje tylko Paracetamol?

przez Dżejmson 04 wrz 2013, 19:59
andia, bardzo dobre połączenie ;)
http://bil.aptek.pl/servlet/interakcje/list tu możesz sprawdzić interakcje Twoich leków z lekami przeciwbólowymi, ale z tego co mi wiadomo, nie ma przeciwwskazań. Sam brałem ten mocny ketonal i nijak miało się to do leczenia antydepresantami ;)
Dżejmson

przez andia 04 wrz 2013, 20:02
Dżejmson napisał(a):andia, bardzo dobre połączenie ;)
http://bil.aptek.pl/servlet/interakcje/list tu możesz sprawdzić interakcje Twoich leków z lekami przeciwbólowymi, ale z tego co mi wiadomo, nie ma przeciwwskazań. Sam brałem ten mocny ketonal i nijak miało się to do leczenia antydepresantami ;)

Dziękuję za odpowiedź. Ja właśnie mam wątpliwości, bo na ulotce jest napisane żeby nie stosować NLPZ, a boje się, że sam Apap może nie wystarczyć :)

przez teoemes 07 wrz 2013, 12:47
Witam :)

Czy można stosować Lorafen z Hydroxyzinum? Czy są jakiekolwiek przeciwwskazania np. dla osób z rozrusznikiem serca, czy czymkolwiek?

przez Ferdynand k 08 wrz 2013, 13:00
teoemes, dwa antyhistaminowe nie powinno się
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg