Połączenia leków i interakcje.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Połączenia leków.Wątek zbiorczy.

przez nobody25 11 lip 2013, 12:40
wykończony, próbowałem sertrę 50mg z mianseryną chociażby, to przy pierwszych dawkach mianseryny spałem po 12 godzin, później (po 2-3 dniach) nawet dawka 60mg na mnie nie działała....
"Proszę myśleć pozytywnie..."

przez Morus1 15 lip 2013, 15:26
Witajcie, jestem tu nowa, ale kombinacja leków, jaką mi dziś przepisano, spowodowała, że potrzebuję konsultacji - doświadczenia. Bo ulotki mnie powalają. Mam brać przed snem Mirtagen 15 i rano rudotel 10. Do tej pory były bezskuteczne eksperymenty z fluanxolem i aciprexem, ale moja depresja na nie nie zaskoczyła. Zdycham dalej. Dzięki i pozdrawiam

przez CórkaNocy 27 lip 2013, 19:02
Można brać taki zestaw leków: Wellbutrin, Escitil, Trazodon, Chlorprothixen razem?
Podobno wellbutrin wchodzi w bardzo istotne interakcje z esci :/
CórkaNocy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 27 lip 2013, 19:08
chlor wywal bo po co?
a esci z bupro sprawdź była gdzieś tabela tych enzymów wątrobowych nie wiem :bezradny:
Naczelny Użyszkodnik

przez CórkaNocy 27 lip 2013, 19:19
wykończony, bo kurde dobrze mi podziałał na lęki i póki co zostawie chociaż pół tabletki, bo ona nie muli mnie juz w ogóle w dzień. Wszyscy go tak demonizują, a są ludzie na których dobrze on działa. To tak jakbym tobie napisała: weź wywal wenlafaksyne albo piracetam, bo ten lek gie pomaga na pamięć
CórkaNocy

przez Ferdynand k 27 lip 2013, 19:21
ja neurolep jeden miałem w mikro dawce i źle wspominam :mrgreen:
Naczelny Użyszkodnik

przez CórkaNocy 27 lip 2013, 19:23
wykończony, no widzisz, ja brałam 3 neuroleptyki wcześniej i żadnego źle nie wspominam, mało uboków, jedynie szybko mijało dobre działanie na nastrój
CórkaNocy

przez Ferdynand k 27 lip 2013, 19:28
bo mi do dopamiy to nie pasi :why:

skoro masz endogenną to zainwestuj w mocny lek co z doła wyciągnie miksując całe życie
kilka prochów serce i wątrobę zniszczysz :roll:

i mao a moklo i spokój
Naczelny Użyszkodnik

przez CórkaNocy 27 lip 2013, 19:35
wykończony, nie. Póki co ze wszystkich leków na deprechę najlepiej działa mi ten wellbutrin.
Poza tym na noc muszę coś łykać, bo od lat bez żadnego leku nie zasnę jak człowiek.
A że well zwiększa lęki to coś w tym kierunku trzeba dołożyć.
Brałam swego czasu 5 psychotropów i co? Wyniki krwi idealne. A to co będzie czy nie będzie kiedyś to mało mnie interesuje. Co z tego, że miałabym mieć zdrowe wszystkie organy, ale i tak krótko bym żyła, bo przez deprechę bym skończyła ze sobą? Albo została niczym.
Wątroba się regeneruje, serce mam zdrowe. Znam osoby wcinające psychotropy od wielu lat, lub biorące kilka leków i żyją, mają się dobrze, nie każdego musi to spotkać.
A mao nie można łączyć nawet z głupim lekiem na przeziębienie, ani z kroplami do oczu, więc na co mi to? dodatkowe problemy, jak mogę mieć o jeden mniej i nie martwić się tym, że zażyję nie to co trzeba i będę mieć problem.

Brałeś moklo, że tak go wychwalasz i uważasz, że jest taki zajebisty? Mi odpowiada moja alternatywa, każdy ma swoją. Chciałam się tylko spytać o interakcje i tyle.
CórkaNocy

przez Ferdynand k 27 lip 2013, 19:37
no na depr niby dobre dopamina noradrenalina serotonina adrenalina ale znowu lęki :-|

wybierz serotoninowiec któryś +well
i nie baw się w lekomankę czy ćpunkę :mrgreen:
Naczelny Użyszkodnik

przez CórkaNocy 27 lip 2013, 19:40
wykończony, co z tego, że wezmę well i ssri jak i tak nie zasnę?
możesz nazywać mnie lekomanką czy ćpunką, mi to wisi, to moja sprawa, że na lekach żyje mi się dużo lepiej
teraz widocznie potrzebuję być na kilku lekach, pewnie za jakiś czas przejdzie mi to pobudzenie i lęki po wellu i wtedy znowu będę tylko brała jego i coś na sen i będzie git

zresztą wiesz w twoim wieku to ja nawet nie wiedziałam co to piracetam i do matury nie potrzebowałam go wcinać i zdałam ją świetnie
i jechałam przez kilka lat na jednym leku i to na minimalnych dawkach, często nawet początkowych bądź niestosowanych, bo za niskie i wtedy było super, a w pewnym momencie zrobiło się tak źle, że trzeba było podokładać i jeszcze jakby rok temu ktoś mi powiedział, że będę łykać 3, 5 leków to bym nie uwierzyła, więc każdego może to spotkać
CórkaNocy

przez Ferdynand k 27 lip 2013, 19:52
wiem ale dużo triccto +well i powinno zaskoczyć
normalny sen, brak depresji i lęków
nie przesadzaj
ja 4 leków nigdy nie mixowałem :bezradny:
Naczelny Użyszkodnik

przez CórkaNocy 27 lip 2013, 19:54
wykończony, ale zawsze możesz jak dorośniesz i będziesz w potrzebie, nigdy nie mów nigdy
ale tak jak pisałam, wcześniej nie brałam żadnych nootropów, byłam na monoterapii i minimalnych dawkach a z czasem deprecha się pogłębiła, ale ty nie masz chyba endogennej, więc powinieneś z tego wyjść
CórkaNocy

przez Ferdynand k 27 lip 2013, 20:01
a piracetam
wątroby, serca nie zniszczy
wystarczy zdrowe nery mieć to suple nie leki :mrgreen:
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg