Połączenia leków i interakcje.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez madam jamar 19 sie 2006, 13:05
brałam hydroksyzyne. łagodna... i to baaardzo. nie działała uspokająco ani przeciwlękowo, za to mogłam spać ile chciałam.

anafranil jest zajebisty

przez Rocco 22 sie 2006, 10:20
Witam ,nerwowa,dla mnie anafranil to strzal w dziesiatke,biore 150mg dzienie w polaczeniu z depacine i czuje sie jak bym zmartwychwstal,zyje na nowo,chce mi sie zyc,to jest dla mnie najlepszy lek na nerwice i depresje mimo bardzo duzych sjkutkow ubocznych, ale one przechodza sa tylko na poczatku trzeba je zniesc poprostu
pozdrawiam

przez Clon 22 sie 2006, 22:34
Czesc
Zdenerwowana,
1. tak miej przy sobie lek dla tzw spokoju na wyjezdzie, ustal go z lekarzem (byc moze bedzie to Hydroxyzyna),
2. Kazdy reaguje inaczej na lekki, osobiscie bralem przez 3 mce Lerivon i nie chce go wiecej ogladac, tylem i bylo roznych innych rzeczy dookola duzo z lekiem wlacznie - ale zaznaczam wtedy bylem nafaszerowany roznym swinstwem i szedl alkohol z tym rownoczesnie...
3. Sprobuj prostych technik relaksacji od treningu autogennego ...
i wyjazd na luzie...masz tam odpoczac....
pzdr
j
życie, najlepsze lekarstwo na życie,
bo czym się różni lek od trucizny?
Dawką!!! ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nowy zestaw (Welaflax, Alprox, Delax)

przez Marcia 28 sie 2006, 12:43
wlasnie wrocilam po wizycie u lekarza zapisala mi kobiecina
zamiast efectinu welaflax 75 mg
na ataki alprox 0,5mg
a na coraz czestrze bole glowy delax
ciekawa jestem czy zadziala...

bral ktos kiedys te leki??
i znow zakwitna maki i storczyki...

Lexotan i Serotax

przez BYSTRY 12 wrz 2006, 08:31
Witam , jak wiecie choruję na naerwicę już od 2 m-cy......... 8)
Ale teraz mnie coś męczy , otóź po 9 dniach zażywania LEXOTANU (2 x 1,5mg) strasznie bolała mnie głowa , po 12 dniach odstawiłem go a teraz biorę SERATOX 10mg dziennie i głowa boli mnie nadal , trzęsie mi się , tył głowy a raczej kark - szyja boli niemiłosiernie i jest mi słabo , chwieję się na nogach a i wzrok mam nieciekawy , no i tea słaboś górnych kończyn......

Doadam że LEXOTAN odstawiłem z dnia na dzień i przerzuciłem się na Serotax...........

Mam kilka pytań do was :

1. jak się czuliście kiedy braliście LEXOTAN ? (1,5mg x 2 )
2. jak się czuliście kiedy odstawiliście LEXOTAN ?
3. jak się czuliście kiedy po raz pierwszy zażyliście SEROXAT ? w dawce 10mg dziennie?

Co jest ze mną................tak się boję.........
:cry:

P.S.

Moderatorzy nie usuwajcie mojego postu , to jest dla mnie bardzo ważne........

[ Dodano: Wto Wrz 12, 2006 8:32 am ]
Przepraszam SEROXAT

[ Dodano: Wto Wrz 12, 2006 8:35 am ]
Dodam , głowa boli mnie raz z lewej strony raz z prawej , jest to ból kłujący , piekący , tępy , że spać muszę raz na jednym raz na drugim boku.......

Czy to przez leki czy to może coś gorszego ? a może to kręgosłup bo mnie też boli.......

przez kukubara 12 wrz 2006, 08:39
panie Bystry..spokojnie jak bralam seroxat to przez ok 3 tygodnie wszystkie objawy byly nasilone....tez sie wkurzalam.Glowa bolala paskudnie mocno i slabo tez czesto bylo .......ogolnie mowiac zlorzeczylam temu chemikowi co to doszedl i wymyslil ten seroxat...ale po tych 3 tyg poprostu pieknie bylo.....przestalam sie bac...hahaha...i czulam sie jak Ci wszyscy ludzie normalni..hahahah...pozdrawiam serdecznie ....a tak nawiasem mowiac....za kilka prawdopodobnie znowu czeka mnie przygoda z seroxatem :D wiec razem mozemy bluznic na bole wszelkie ;)
"wypromuj milosc ..specu od reklamy"

przez BYSTRY 12 wrz 2006, 09:10
ale ta słabość , jak w MATRIXIE , i ogólna chęć do wymiotów........
niewiem co jest nietak....
badania wszystkie o.k. (były robione 1 m-c temu) ale bez badań na głowę , bo jak lekarze mówią nietrzeba .............
ale czy to od leków , rozwaliło mi układ nerwowy ?

Jak piszę , LEXOTAN odstawiłem z dnia na dzień i przerzuciłem się na SEROXAT 10 mg .

Ale głowa mnie bolała już 9 dnia brania LEXOTANU , a teraz jestem 3 dzień na SERXACIE 10 mg , zaczeła mi głowa się trzęść , boleć nawet i gorzej niź wcześniej i ten ból karku-szyi......

[ Dodano: Wto Wrz 12, 2006 9:13 am ]
tydzień temu zrobiłem badania oczu i jest ok. a wzrok siada.......

przez kukubara 12 wrz 2006, 09:14
Nie wiem...nie jestem lekarzem,ale wiem jedno mdlosci ,bole glowy......i precyzyjne ich sledzenie tez mialam.........i badania robilam ..jak rybka zdrowa jestem a co do zmiany lekow ich przerywania ....bez konsultacjii to lepiej sie wypowiadac nie bede...bo narobilam sobie sama balaganu :D

przez BYSTRY 12 wrz 2006, 09:20
a badania głowy miałaś ?

[ Dodano: Wto Wrz 12, 2006 9:20 am ]
bo ja nie....

przez kukubara 12 wrz 2006, 09:32
Nie mialam badan glowy ...ale przeciez ja jestem swiadoma ,ze to nerwica...i wszystkie guzy..wrzody..siedzialy w moich myslach...a nie w strukturze mozgu ;)

przez BYSTRY 12 wrz 2006, 09:38
ale głowa cię bolała ? w jakich miejscach ? , ile czasu ? a co na to twoje serce ? też bolało ? Ogólnie jak się czułaś ? Czy te bóle miałaś jeszcze przed zażywaniem leków ?

I czy po 1 tabletce SEROXATU może tak być mi źle ?

przez kukubara 12 wrz 2006, 09:40
Bystry...masz tlena?

przez BYSTRY 12 wrz 2006, 09:40
nie gg

przez kukubara 12 wrz 2006, 09:47
Sprawdz pw..bo tu mnie zaraz sprzatnie jakis LEON...hahaha

Sortuj wg