dozywotnio na antydepresantach?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez *Wiola* 07 mar 2012, 23:03
Tajemnica, Na dawkę maksymalną wchodzi się aby jak najszybciej uzyskać poprawę, następnie zmniejsza się do tzw dawki "podtrzymującej". Z tego co wiem, jeśli lek przyjmuje się przez długi okres to właśnie w takiej dawce.
Moderator

przez Tajemnica 07 mar 2012, 23:36
Acha... Dzięki za doczytanie :) Czyli nie zostawią mnie od razu po poprawie bez leku :) W zasadzie wtedy to ja sama chciałam natychmiast z niego zrezygnować, powiększyć rodzinę, tak mi się poprawiło :) Teraz będę rozważniejsza. Naprawdę poprzednia kuracja dużo mi dała, pokazała rzeczy nie do osiągnięcia. Czuję się jak osoba upośledzona swoją chorobą. Przykre jest że nie potrafię w pełni korzystać z życia jak inni i jeśli mogę sobie pomóc to staram się wykorzystać szansę nawet jeśli ma trwać krótko.
„ W swoim życiu przeżyłam wiele, wiele tragedii – większość z których nigdy się nie wydarzyła. "

przez too_sensitive 10 mar 2012, 01:39
Niestety ja po kolejnej probie zejscia z leku uswiadomilam sobie ze nie mam na to szansy.moje samopoczucie jestnie do opisania. Ja poprostu nie egzystuje.nie moge spac,dretwienia konczn,ciagle lapanie powietrza,tylko ktos kto sam przez to przechodzi wie ze to pieklonaziemi.jest tak jak pisze kolezanka,znow jestem na dawce leczniczej zeby powoli przejsc do podtrzymujacej,i tak juz zostanie aby w miare normalnie funkcjonowac.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tajemnica 10 mar 2012, 23:11
Ja mogę brać te leki do końca życia na optymalnej dawce nawet jeśli miało by być dużo krótsze ale z nerwicą lękową nie mam życia w ogóle. To taki wybór między złem.
„ W swoim życiu przeżyłam wiele, wiele tragedii – większość z których nigdy się nie wydarzyła. "

przez Maciej farmaceuta 11 mar 2012, 00:02
Wybieranie między dżumą a cholerą..Ja wolę być na tabletkach nawet całe życie ALE NORMALNIE FUNKCJONOWAC!!!Gdy

przez Tajemnica 11 mar 2012, 00:13
No właśnie to ciężki wybór ale nie oceniony. Ja pokładam też nadzieję w psychoterapii. Niestety po pierwsze nie mam teraz takiej możliwości praktycznej a po drugie chodziłam do psychologa i jestem zawiedziona :/

przez Nortt 18 mar 2012, 11:26
u mnie wygląda to tak ze również prawdopodobnie będę skazany na branie proszków do końca życia. Własnie łykam rexetin od wczoraj, po niemal półrocznej przerwie.. która była jak zły sen. Co do samej terapii, to nie mam zaufania do psychologów.
Nortt

przez ladywind 18 mar 2012, 11:43
Nortt, a jak nie łykałeś to jak się czułeś?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Nortt 18 mar 2012, 11:50
Jak nie łykałem czułem się zagubiony, przytłoczony, nie potrafiłem normalnie rozmawiać, miałem ataki paniki w nocy i leki w dzień, ciągłą gule w gardle i do tego kobieta mnie rzuciła co spowodowało myśli auto-destruktywne. A i pierwsze dni niełykania to było niezbyt przyjemne przeżycie.. ''prądy'' w w łapach i problemy ze spaniem na porządku dziennym...
Nortt

Sortuj wg