Antybiotyki a leki psychotropowe.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez HoyaBella 16 lip 2016, 01:48
jeśli by się coś działo, to nie przejmuj się niczym i wal jak najszybciej na SOR albo wzywaj pogotowie

a tam nie ma torbiela gdzieśtam gdzieś?

przez monapayne 16 lip 2016, 02:00
Nie, ja mam rope oddziury, alejuz mam zaleczone tylko mam brac ten antybiotyk. Na sorze mi nie pomoga tylko prywatnie. Bylam na pogotowiu juz z tymzebem to go zdezynfekowali woda utleniona i dostalam klindamycyne. Bralam ja ale myslalam ze wy...ram jelita i poszlam zaleczyc zab kanalowo to mi zmienil antybiotyk na niby lzejszy i dostalam teraz takich akcji. Nie mam na nic sile ale chcebrac dalej ten antybiot zeby sie zaleczyl ten zab. On juz niby jest skonczony kanalowo ale ciagle cos mnie boli, swedzi i jakby ropa. Masakra.

Czekam na jutro i rano tez biore ten antybiotyk ale chyba ostatni raz.

No i jestem nawsi... tu nie ma soru... ale jest ok tylko ze czuje jak wszystko we mnie walczy.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez monapayne 16 lip 2016, 02:04
Ano jak cos bedzie sie dzialo to jestem bezpieczna tu w domu... ale jednak martwie sie o zeby takze, wiec zmniejszylam dawke. A tak podobno nie wolno.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez HoyaBella 16 lip 2016, 02:14
ej, ale gorączki nie masz itd?

przez monapayne 17 lip 2016, 10:24
Hej. Juz ok, wg lekarzy b.dlugo bralam antybiotyk tj.szesc dni inajwyzszadawke wiec nawet jak zmniejszylam to powinno byc ok z zebem. I ze taka dawka miala prawo namieszac, wiec teraz mam brac probiotyki i dobrze sie odzywiac. Mam tez jakies plyny do jamy ustnej i tabletki do ssania. A przeszkadzaja mi dyskinezy oraz rosnace osemki - to najbardziej. Podobno to one glownie powoduja szczekoscisk,bruksizm. A ja dostalam aparat jakis czas temu. Od innej lekarz.

Na szczescie odwiedzilamjuz tuzin innych i skonczylo sie tylko leczeniem kanalowym.

A za miesiac mam ekstrakcje wszystkichczterech osemek za jednym razem i w przystepnej cenie. Mam nadzieje, ze to koniec.

przez iwa9292 12 paź 2016, 17:16
Witajcie.Od niedawna przyjmuje citabax 20 i nie wiem do konca co moge przyjmowac rownoczesnie.
Dzisiaj bylam u lekarza i dostalam fromilid antybiotyk i fluconazole? czy ktos sie orientuje? dzieki

przez Kleopatra 13 paź 2016, 16:43
iwa, tu masz wyszukiwarkę interakcji między lekami, wpisz sobie te leki: http://www.bil.aptek.pl/servlet/bil/start :)
Strzeż mnie jak źrenicy oka, Ukryj mnie w cieniu swych skrzydeł
Psalm 17,8

Sortuj wg