Który lek lepszy?Pytania.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez DOROTA777 13 kwi 2016, 19:07
Ja zmieniłam Citronil na Zoloft.Różnica bardzo widoczna.Zero senności ,napęd powrócił.Czyli chęci są,lecz lęk pozostał.W bardzo małym stopniu przygasł.
Aktualnie;Efectin er
Aurorix-syf jakiego jeszcze nie miałam

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez chrysalis 26 wrz 2016, 13:07
Mam pytanie, bo jesli chodzi o leki to dopiero raczkuje. Cierpie na bezsennosc i w ciagu ostatnich kilku lat mialam juz stawiane rozne diagnozy. Obecnie padlo podejrzenie dwubiegunowki. Nasennie od samego poczatku przyjmuje Ketrel w niewielkiej dawce, wahajacej sie miedzy 25 a 50. Do tego mial dojsc jakis lek regulujacy nastroj, ale dwoch lekarzy mialo na ten temat inny pomysl. Jeden zapisal mi Symle, natomiast drugi chcial przepisac mi Ketrel o dlugotrwalym dzialaniu. Pierwsza proba to byl Ketrel w dawce 200 i nie bylam w stanie po nim wstac z lozka. Oto w czym lezy moj problem: zaleta stosowania Ketrelu jako regulujacego nastroj byloby uzywanie tylko jednego leku, co kusi. Natomiast mam obawy, czy mimo zmniejszenia dawki lek by mnie nie otepial. No bo jak to, skoro po Ketrelu spie, to jak nagle mialabym normalnie funkcjonowac - co to za magia? Dodam, ze po Symli czuje sie calkiem normalnie, choc dawka poki co mala. Co o tym myslicie?

przez jedza94 16 paź 2016, 18:02
ktoś jakieś doświadczenie z wenlafaksyną lub sertraliną?? mam baaaaardzo silny nawrót depresji, lęki zniknęły i nie wiem czy zostać na setalofcie czy probować to drugie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ekspert_abcZdrowie 16 paź 2016, 19:08
jedza94, a co doradza Twój lekarz psychiatra? Sama nie powinnaś decydować o przyjmowanych lekach.
Psycholog

przez jedza94 16 paź 2016, 19:25
mój lekarz , znając go zaleci setaloft od 50 mg, nie umiem stwierdzić czy ten lek na mnie działa tak jak należy, potrzebuje czegoś silniejszego nie jestem w stanie normalnie funkcjonować , a w takim stanie nie byłam nigdy

przez DOROTA777 18 paź 2016, 20:42
Zoloft odpadł u mnie ze wg na biegunki.Teraz mam Efectin er -bardziej działa u mnie na depresję i lęki.Jakość snu super.Nie zatrzymuje wody w organiźmie.Napęd mniejszy ciut niż na Zolofcie .Pamięć ok.Zero sk ubocznych.Jeszcze bardzo krótko biorę .
Aktualnie;Efectin er
Aurorix-syf jakiego jeszcze nie miałam

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

Sortuj wg